Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

Spor yaparak kilo almak için az önce eczaneden gainer aldım. Normalde 1 ay araştırırım bu gibi önemli durumlarda alacağım ürünleri ama aceleye geldiğinden adamın önerdiğini aldım. Vitabolics KGainer sizce nasıl bir ürün? İnternette pek birşey bulamadım hakkında yerli kaynaklarda. Besin değerleri şöyle:

Enerji 122 kcal
protein 5 gr
karbonhidrat 24gr
yağ 0.68 gr

İçindekiler:

Maltodekstrin 350 gr (GDO'suz), süt proteinleri (izole ve konsantre peynir altı suyu proteinleri) 30 gr, glutamin monohidrat 22gr, kreatin (mikrınize) 22gr, kakao tozu 10gr, c vitamini (askorbik asit - e321) 5gr, sorbitol (e420 tatlandırıcı)
Sosyal ağlarda paylaş

Onu yazmayı unutmuşum değerler 1 ölçek için 30 gram yani diğer supplementlere baktım çoğunda değerler hemen hemen aynı günde 1 ölçek 250 ml su ya da sütle için diyor. İnternette araştırdım yabancı sitelerde dahi birşey bulamadım onun için sorayım dedim. Eczaneci bir arkadaşım, kötü ya da kalitesiz birşey olsa önermezdi diye düşünüyorum. Bu arada 1 ölçek çok az gelmez mi kaça çıkarabilirim en fazla? Onun dışında hergün burger kingten big king xxl yiyorum. günde 2000 kaloriye ulaşabilmek için. küçük boyundan 450 gram aldım zaten bu bitince daha kalitelisini alırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...