Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

barnacle said:

killer msj kutunu boşaltır mısın :))

boşalttım reyiz

neden çünkü gece 8 saat vücuduna takvsiye almıyosun. casein zımbırtısı yavaş sindirilen protein çeşidi oldğundan gece boyu o takılıyo vücutta yavaş yavaş. yani ben 1 kere kullandım. iyi hacim almıştım ama onun yanında bisürü şey de yaptım tabi. hani ne derece etkiledi bilmiyorum. casein üzerine var baya bi araştırma destekleyen.

bi arkadaşım da gece yatmadan bişey almıcan gh'yi keser diyo.

herkes bişeyler diyo yani sdfs. çok param olsa alırım ama tekrar
Sosyal ağlarda paylaş

hatun almanyadan dönüşte protein tozu almış bana :D

http://www.lebenswichtig.de/Sporternaehrung/Proteine/Mega-Protein-80-500g-Beutel::339.html

içinde folic asit, B1-2-6-12, E vitamini vs birçok nane var. Milk+wheymiş sanırsam.

Antreman günlerinde zaten On whey alıyom da, bunu nezaman alıyım ?
Sosyal ağlarda paylaş

TeddyLop said:

Casein yapmaktan kolay birşey yok aslında, sütle whey iç al sana casein yada 1 tatlı kaşığı zeytinyağı + whey al sana casein.

Bu weider mega forteyi övmeklebitiremiyolar merak ettim ondan çok kararsızım.

öyle bi casein şekli yok aga. 2 litre yağsız süt daha iyidir
Sosyal ağlarda paylaş

paran olsun olmasın illa proteine para verilecekse, kesinlikle bu whey olmalı. Caseinin abartıldığını düşünüyorum. zaman salınımı mevzusu fazla abartılıyor. casein zaten süt proteini, yapısı itibarıyla geç parçalanır. süt için/içirtin, build dönemindeyseniz yağlı süt tercih edin. ki yağlı olması prosesi uzatıyor. gün içeriside yeterli besleniyorsanız, bırakın gece 7-8 saat birşey yemeyin içmeyin. mide, bağırsaklar ve cnsi rahat bırakın, illa birşey alınacaksa zma alınanbilir uyku kalitesini arttırmak adına.

he genel olarak supplement konusuna bakarsak.
"herşeyi düzgün yaptığına inanıyorsan supplement sana katalizör desteği verir, ha yok düzgün çalışmıyor yada adam gibi dinlenmiyorsan ne alsan traş"

bb= workout+recovery+nutrution

nutrution= whole + solid

denklemde hepsini doğru bir şekilde yerleştirmeden "ama abi solid işte" dersen, leyla gibi dolanırsın bb sitelerinde "bicepsi 5cm büyüten hareketler" topiclerinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Supp. Log. topiğ, genel olarak fikir oluşturması adına entryler bunlar. Senin özelinde söylemek isteseydim zaten p.m atardım.

Danışma mevzusuna gelince; fikrimi yazmıştım zaten.
Tyrion said:

paran olsun olmasın illa proteine para verilecekse, kesinlikle bu whey olmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...