Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

laktozsuz süt kullanan varmı ya?
yarım yağlı süt kullanıyordum ben 2 aydır ama sürekli gaz yapıyodu artık kabullenmiştim gün içerisinde çaktırmadan osurmayı. ama artık mide arısı boyutuna geldi. whey'i de su ile içemiyorum tadı rezalet oluyor. laktozsuz süt denemeyi düşünüyorum aldım 2 litre
Sosyal ağlarda paylaş

Keten tohumu, bazı giriş seviyesi madde destekleri (protein, L-Carnitine vs.) iyi hoş, bazı amaçlarına ulaşmasını kolaylaştırıyor insanların. Yan etkileri göz önünde bulundurulup ayarlı kullanılırsa sıkıntı yok. Fakat body buildingi yarışmalara katılmak ya da spor salonu açıp para kazanmak gibi amaçlarla yapmadığı halde günde en az 5-6 saatini bu işe ayıran, yüksek lisans tezi gibi makaleler okuyan/yazan, dünyanın ilacını ve sağlıksız besinini vücuduna yükleyen, "hava atma" uğruna vücudunu 50 yaşında yüksek kanser riskine sahip sarkık et yığını haline gelmeye mahkum eden insanları hiç anlamıyorum. Yapmayın etmeyin abi. O vakitte hayatınıza (maddi/manevi) daha faydalı olacak işler de yapabilirsiniz, sağlığınızı da bozmazsınız. Spor/kas = sağlık değil yani, sporu yanlış yaparsanız resmen sakıncalı bir şey haline geliyor.

Kafein tabletlerini nereden buluyorsunuz bu arada, yasakmış sanırım satışı bizde. Avrupa'dan mı getirtiliyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yıllarca deliler gibi makale okudum. İlk başta yalan yanlış forumlardan okudum. Sonra daha düzgün yerler buldum. Sonra makale okumayı söktüm. Çok zamanım gitti okumaya, o konuda haklı. Bir konuda araştırma yaptığım sırada zaman ve mekan kavramını yitiriyorum. O konunun dersle falan alakası olmaması lazım tabi, sadece kendin için yaptıklarında geçerli.
Sosyal ağlarda paylaş

Creatine e 1 ay ara verimiştim de tekrardan başladım.

Kullanım şekli olarak

idman günü _ 2 çay kaşığı
offday 1 çay kaşığı olarak alıcam.

Ama idman günü olanı sabah kahvaltı sonrası suyla, diğerini idman sonrası protein tozuyla karıştırıp alıcam. Sorun olurmu ?
Sosyal ağlarda paylaş

Gaspari Anavite ne diyorsunuz iyi midir vitamin olarak? Animal Pak falan girmek istemiyorum, günde 11 tane falan hap içerek karaciğeri elime almaya niyetim yok ilerde :D

şu anda Solgar Male Multiple kullanıyorum ama bu Anavite daha ucuza geliyor. kullanan veya bilen var mı Anavite'i

http://www.besinmarket.com.tr/gaspari-anavite-multivitamin-180-tablet?keyword=anavite
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

kreatini yükleme yaparak kulanın diyolar. wtf? aldığın ilk haftadan 25 gr falan sonra azalta azalta günlük diye. tam da anlamadım wtF?

2 tür var işte. Ya 1 hafta içinde günde bilmemkaç gr yükleme yapıyosun veya günde 1 çaykaşığı falan alıyon yüklenmen 2-3 haftayı buluyo vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Unuttum yazmayi pardon onceden sozum vardi. Kullandiklarimi hizlica degerlendireyim.

Gaspari myofusion cimento gibi. Diyete girince ise yarayabilir cidden tok tutuyor. Ama ON whey aliyorum 3 seferdir super. Karismasi tadi cok iyi, ayrica icindeki protein bana daha kaliteli geliyor. Faniyim ON in.

ON micronized creatine gayet iyi. Incecik rahat karisiyor etkili. Daha ne olsun.

ON opti-men, su ana kadar kullandigim en iyi multi. Dinclik, enerji, bagisiklik sisteminin guclu olmasi gibi pozitif etkiler yaratti. Cok memnunum

ON fishoil. Bildigimiz balik yagi. Artisi ne derseniz oranlar iyi. Sabah aksam 2cap atiyorum. Birde yuttuktan sonra en ufak rahatsizlik vermiyor. Kaliteli yapmis adamlar.

Allmax beta-alanine. Bundan guzel etki aldim creatine ile beraber. Dedikleri kadar var. Firsati olan denesin. Cidden iyi. Bu arada ciltte en ufak iritasyon yapmadi. Ki bol bol koyuyorum.

Primaforce AAKG - bi ise yaramadi. Alsamda almasamda hissiyat farki yok. Tadi da rezil. Kutu bitene kadar kullanirim ama bu arginine urunlerinin alayi yalan herhalde. Belli oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Vitamin lazımdı bana da iyi oldu.
Balık yapı yerine keten tohumu kullanıyom ben. Öğlenleyin ızgara balık yeme şansım var zaten balatta çalışıyorum :)

Alanine creatine ile beraber demişsin de anlamadım onu ya. Üstte bi kaç post önce bir soru sordum onu da yanıtlarsan sevinirim. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...