Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

Three weeks of creatine monohydrate supplementation affects dihydrotestosterone to testosterone ratio in college-aged rugby players.

RESULTS: After 7 days of creatine loading, or a further 14 days of creatine maintenance dose, serum T levels did not change. However, levels of DHT increased by 56% after 7 days of creatine loading and remained 40% above baseline after 14 days maintenance (P < 0.001). The ratio of DHT:T also increased by 36% after 7 days creatine supplementation and remained elevated by 22% after the maintenance dose (P < 0.01).
Sosyal ağlarda paylaş

Aha kapak oldu arastirma bana :) Bende diyorum kafamda niye sac kalmadi. :D

Link alabilir miyim cidden? Tamamini okumak istiyorum. %50'ler falan cok garip rakamlar. Testo kuru gibi :) boyle bir artis varsa bence gayet iyi bir yandan. Kas gelisimi ve erkeksi ozelliklerimizin boostlanmasi adina onemli.

Yalniz dht gereksiz hiyar bi madde degil, sadece sac dokmuyor :) bizi erkek yapan seydir dihydrotestostrerone. Testosterone'un dokularda androjenik etki gostermesi icin dht olmasi gerekir. Epey erkeksi yapan bisey bizi :) gucunu dogrudan dht den alan roidler var.

Bu arada nizoral cidden ise yarar bu durumda. Daha solid cozumler icin dht conversion engelleyen ilaclar gerekiyor (available upon request) ama onlarda dht oranini dusurup estrogen dengesini bozabilir. Kalkmayabilir, kas yonunden babayi aliriz. Dht de lazim haci...

Makaleyi faksla bana unutma :D
Sosyal ağlarda paylaş

creatine kaka mıymış saç mı döküyomuş?

1 haftadır on kreatin yüklemesi yapıyorum. bujgün göğüs antrenmanım bok gibi geçti. 83 bastığım inclineı 93 basmayı planlarken düştüm üstüne üstlük. ama sanırım iyi ısınmadığımdan çünkü diğer hareketlerimi yapabildim.

buddym yok bid ekaç antrenmandır mal herif ya.

bugün bir hayal kırıklığıydı benim için moral gg
Sosyal ağlarda paylaş

Yaptığım bar fena olmadı ama protein tozunun dengesini iyi ayarlamak lazım çünkü çözünmüyor. Çözünmediğindede saçma bir şekerli tadı olduyo bildiğiniz üzere. Yaptığım karışıma yumurta ekleyip pişirmeyi de düşünüyom bir dahakine. Toz olarak geçen bahsettiğim http://www.lebenswichtig.de/Sporternaehrung/Proteine/Mega-Protein-80-500g-Beutel::339.html kullanıyorum. OnWheyi harcamam böyle şeylere :D
Sosyal ağlarda paylaş

Tum kimyasal dogal olmayan seylerin vucudumuza bir zarari var..

Dagda kendi mahsulunu yemedikten sonra yedigin etten ekmege besi baligindan gdolu urunlere hepsinde toksik etki zehir vs bulunur ararsan, mesele vucudun bunu yenebilmesinde. Protein tozunuda toz nesquik olarak ele al. Nesquik'i Isminden dolayi cakiyoruz cocuga :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...