Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

jim carrey

BaaL

Öne çıkan mesajlar

yok ya, kızı çirkin bulduğum falan yok, trollük yapasım geldi de, ilgi çekemedim, fail oldum eheh. Ha, ama genel olarak geniş alınlı (uçak iner o alna) ve dombili yanaklı hatunlardansa "at suratlı" diye tabir edilenler daha çekici geliyo (robin sherbatzky, alessandra ambrossio, megan fox vb) bana. ya da ovalse de ince olacak (siena miller) vs vs.

ayrıca avatara "görsel şölen olarak çok iyi ama film olarak araklama konusu yüzünden kepazelik" dedim, saptırmayalım :) Ki o konuyla ilgili internet de yandı kavruldu eleştirilerce. Twilight fanboyluğu stili Avatar fanboyluğu yapan patiler göremedi ama bayağı eleştiri, iki katı kadar da meme kondu, reklam bütçesi x milyon dolar efekt bütçesi y milyon dolar senaryo bütçesi 25cent fotokopi masrafı falan filan (avatardan kasıt airbendersa ona genel olarak çok kötü dedim, o ayrı) yanlış film olayına gelince, benimle beraber o topikin yarısı aynı şeyi yaptı. en az 10-15 kişi sayarım aynısını yapan. Hata bizde değil, w-bb'nin bok yemesi o da. adamlar en güncel topice doğru filmin afişiyle yanlış filmi koymuşlar, e haliyle herkes yanılmış benim gibi :D

District 9'u eklemeyi unutmuşum, o da orjinal şekilde gitmesine rağmen senaryodan kaybetti, baştan sona senaryo tutarsızdı, gerçi sonuna kadar dayandım yine de en sonunda birleşik "hava kuvvetleri" diye 2 tane jet kaldıramayıp 6 tane helikopterle geldiklerinde isyan etmiştim ehehe.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...