Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Super Monday Night Combat

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• 4 ay sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
şu oyun ne zaman oynasam sinirimi bozuyor harap ediyor bünyemi.

daha önce denemiştim, bugün tekrar denedim.

adamın tekine sniperla 5 kere headshot çektim bana mısın demedi, mal mal ortada dolanıyor, nasılsa aldığı damagein bir etkisi olmuyor diye.
birisini öldürmek için çok çaba sarfetmem gerekiyor, silahlar damage vermediği için süper hareketlerle combo çekmem felan gerekiyor, bin türlü takla atıyorum anca öyle ölüyor.
monday night combat'ta böyle değil.
onda zaten can az, sniper tek kurşunda karşı rakibi öldürebiliyor.
aksiyon çok daha zevkli, yaptığın hareketlerin verimini görüyorsun, gafil avladığın adamı teketekte öldürebiliyorsun felan.
super mnc'de çırpınıp duruyorum tek bir adam bile alabilmek için.
hayır bi de daha sinir bozucu, ne zaman yanıma bi adam gelse bir saniyede öldürüyor beni, onu da çözebilmiş değilim.
özellikle goriller bu konuda çok feci. ne zaman karşı takımda bi goril oyuncu görsem muhakkak 30 kill 0 death şeklinde dolaşıyor.

sanırım oyunun problemi şu, oyun çok fazla dota'ya benzetilmiş.
yani monday night combat'taki gibi ortada dolaşıp rakip öldürmek yerine,
dota'daki gibi tüm oyun boyunca yatıp level kasmak gerekiyor. ilk kim level 15 olursa lvl 7-8 oyuncular üstünde pwn'lama imkanı elde ediyor.

yani bana hitap eden bir oyun olmadı.
ama dota, hon, lol oynayanların çok hoşuna gidebilir mnc'nin şu anki hali.
Sosyal ağlarda paylaş

hacı skillerini doğru kullanıcaksın.
freeze + flak + grapple yanına gelen herkezi indirir.

headshot annihilator geldiğinde en çok işe yarıyor, pata pata indiriyosun.

bahtsızmışın benimde karşıma full shield adam geliyo bütün skilleri indiriyorum ama 5 levle yukarda, elime veriyor. yanımdakide hala havaya ateş ediyor fln.. bu mobaların hepsinde var bu.

steamden çağır birlikte oynayalım
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
assassin olarak ben turret avlıyordum genelde. görünmezliği kaçmak için kullanıyordum.

o windows ile geçirdiğim bir yıl çok değiştirdi beni bu arada. her hafta bir kere linux'u kaldırıp windows yüklemek geçiyor içimden =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...