Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kotor oynayacam da..

boone

Öne çıkan mesajlar

Heralde bu oyun hariç tüm serilerini oynamısımdır star wars ın
Ön yargılarımdan dolayı baslıyamadım pek 2004de çıkmış sonuçta nekadar güzel olabilirki dedim kendime herneyse efendim bazı sorularım olucak :)
öncelikle
oyunda verdiğimiz kararlar gidişatı etkiliyormu..
patchsız oynamak mümkünmü ?(bug vs)
oynayış sıra tabanlı sanırsam nasıl aksiyonu etkiliyormu ?
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Kimse söylemeden ben diyeyim:

Planescape 99'da çıkmış, Sanitarium 98'de, ne kadar iyi olabilirler ki? Dragon Age 2 oyna bence.

Sanitarium hayatımın oyunudur laf yok ona ancak ergenlik yapmak yerine cevap alsam daha iyi olurdu sanki ?
Dragon age 2 oynadım ancak 1oyuna göre kötü olduğu için bıraktım yarıda :) belki başka bir isimle çıksaydı sevebilirdim tabiki :)
neyse varmıdır cevap verebilecek troll olmayan arkadaş ?

tanıtamadıkki kendimizi casuel oyuncu tiplemesi görüyoruz.:(

Sosyal ağlarda paylaş

oynayalı çok uzun zaman oldu ama cevap vermeye çalışayım.

oyunda verdiğin kararlar gidişatı etkiliyor, görevleri bitiriş ya da tamamlarken yaptığın konuşmalara / hareketlere göre dark-light point kazanıyorsun, fallout'taki karma gibi. kullandığın force ile bulunduğun light/dark dengesi etkileşimli, light side max iken force heal max healliyor gibi , lightning / drain vb. dark side güçler de daha az zarar veriyordu ( eğer yanlış hatırlamıyorsam )

patch ile bazı bölgelerdeki ses sorunu gideriliyordu, ki büyük bi sorundu baya uğraşmıştım zamanında. kurarsan daha iyi olur.

eski oyun falan deme, oyna. mis gibi oyun ikisi de.

*der ve fallout 2 oynamaya gider
Sosyal ağlarda paylaş

powerplay yapicam diyosan oku, yoksa normal oyna :)

oyuna düz fighter vs. olarak başlıyorsun, ilk gezegenden çıkıp dantooine'e gittikten bir süre sonra jedi eğitimi vs. başlıyor.

level olayın da baldur's gate'teki dual class gibi işliyor, jedi olana kadar guardian vs. olarak lvl alıyosun, sonra jedi'a multiclass oluyosun.

tutorial kısmında ilk leveli atlatıyor sana mecburi olarak, ondan sonraki level up muhabbetlerini bekletirsen lvl 2 guardian / max level jedi olabiliyosun böylelikle.

Sosyal ağlarda paylaş

1için de vardı galiba az bir şey de asıl 2 için restoration project var baya büyük onsuz oynama

ikisini de lightside oyna,darksideda vjin vjin kesiyon herkesi dialog kalmıyor

companionlar otomatik katılmıyor yanına,npclerde ilerde companionın olucağını belli etmeyebiliyor haberin olsun.(1 için özellikle)

takılırsan deno abine sor.nerd o.starwars donu var
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...