Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

turkiye sinirlari icerisinde yediginiz en guzel hamburger

Chaotic

Öne çıkan mesajlar

Mano'yu tavsiye ederim.
Günaydın Steakhouse son zamanlarda baya bozdu (8 aydır).
Nusret'i tavsiye ederim.
Anadolu tarafındaki Burgerhouse'ların hepsi rezil durumda. Karşıdakileri bilemeyeceğim.
J Burger biraz fazla abartılıyo. Dükkan gibi fazla para ödediğin için insan ister istemez yahu süper bu demek zorunda hissediyor kendisini.
Numnum, kitchenette falan bunları zaten geçiyorum, işi bu değil, yargılamak yanlış olur.
Gezdim tozdum mu ne bi bölümde vardı bunun konusu. Özellikle butik hamburger olarak aramak lazım. Orada Nu Pera demişti birisi. Orayı hiç tavsiye etmiyorum. Parasını geçtim, lezzetli değildi.
Bağdat'taki Kırıntı... Bitirmeye tenezzül bile etmedim.
Benzin'de siz servis alabiliyor musunuz? Hamburger'ini geçtim, salata istemiştim, bana ot getirdiler, yanında da buğday suyu ister misiniz dediler, hayvanlar.
Carl's Jr. o fotoğraftakini getirse.. Yok öyle bi şey ama. Yağ içinde bir et geliyor. İnsanlara birisi etin suyunun olduğunu, patates gibi kızarmaması gerektiğini söylemesi gerekli. Bildiğin deep fry gibi yapıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

senko said:

fast food ile essah burger ayri sey mi ki?
fast food ikiside.

essah dedigin butik olanlar heralde, onlari da 10yerden 1i guzel yapiyor, sagda solda zorla les les seyler yedirttiler bana.

ama o da fast food icindedir herlade, hem fast hem food sdf

Sen istediğinde pişirilen, düzgün bir yerde oturup adam gibi ayağına getirilen, en ufak detayına kadar tweak edebildiğin et sırf iki yuvarlak ekmeğin arasında kondu diye fast food mu oluyor peki? Bence olmuyor. Fast food dediğin sıraya girip parasını peşin ödeyerek 3 dakikada aldığın, bir köşede yiyip gittiğin şeydir. Fast işte :p Terimsel anlamını incelemek lazım tabi.

öyle bir anlattın ki çizi reklamı gibi sipariş verince tavuk fln kovalayan adam canlandı gözümde. =) ızgarada pişirirsen bi 5-6 dk farkeder anca. =) bu tarz şeylerin hepsi fast food'tur. ekmek arası köfte fln hep ızgarada siparişten sonra hazırlanır ama maksimum 7-8 dk sürer. hamburger köftesi de farklı değil ondan =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...