Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

efsanevi paragraflar arşivi

roket adam

Öne çıkan mesajlar

GwindonSurion said:

şimdi bi arkadaşın kontörü yoktu bana sevgilisine seni seviyorum diye mesaj attırttı ben de onu yanlışlıkla yazıştığım kıza attım ne o.O diye bi cevap geldi direk daha yanlış attım demeden sonra ya ben arkadaşa şey falan derken kıvırıyorum sandı hıı kıvır moduna girdi falan öyle paylaşim dedim önceden de sevgilimle fantaazi mesajımı yanlışlıkla babaaneme atmıştım hemen aradım babane sana benden mesaj gelirse tüm paran gider dedim açmamış gittiğimde ağlıyodu param gidecek diye sdgşojnsd hemen silip kıvırmıştım da şimdi böyle bi olay yaşadım neyse sizi seviyorum

http://forum.paticik.com/read.php?20,3630074
Sosyal ağlarda paylaş

bir hırsızın itirafları

GERGE said:

Özür dilerim. Bir yıl kadar önce başlayarak neden yedi-sekiz kadar şiiri çaldım bilmiyorum, açıklayamam. O aralar çok kötü zamanlar geçiriyordum, ama neden daha bir iyi olduktan sonra bırakmadım bilmiyorum, doktoruma bunları da anlatmam lazım sanırım ama ilaç verir yine - ki cesaret de edemem zaten, ne yapacağım, nasıl kendimle yaşamaya devam edeceğim, bilmiyorum.

Çok özür dilerim, sanırım bir daha Pati'ye yazmam da doğru olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

söylediklerimde çok ciddiyim.

artık hayal ile gerçeği ayırt edemiyorum. ediyorum sonra ama iş işten geçmiş oluyor.
Bu uzun zamandır vardı, yaklaşık 2 yıl. hatta daha da önceye. Olmayan şeyleri sanki varmış gibi kabul ediyorum ve bununla avunuyorum. durup dururken üzülüyorum ya da tam tersi seviniyorum. birazda çocuk gibiyim, yani hiç büyümemiş gibi. aklıma attila ilhan'ın ne kadınlar sevdim zaten yoktular dizeleri geliyor. sonra vincent geliyor aklıma. sonumun onun gibi olmasından korkuyorum. o da aklını yitirdiğinin farkındaydı.

öylesine anlattım. community feelin olayı.

hayal ile gerçeğin biribirne karıştığı bir örnek:

throine said:
Myshkin said:
topik gene chp ve kemalizm butthurt üne dönmüş her zamanki gibi
Bütün bu denilenleri bir "butthurt" olarak tanımlamak bile aslında bir nevi itiraftır. Bir şeyleri eleştirince biri çıkar bütün bunların bir "kuyruk acısından" dolayı olduğunu söyler ve güya bunu söyleyerek kendince birilerini savunmaya kalkar. Yaptığı tek şey aslında "Kemalistler zamanında insanlara çok çektirdi ondan eleştiriyorsunuz" demek. İtiraf kısmı da burası tam. Yani ortada insanlara zulüm edildiğinin bir kabulü var böyle bir kuyruk acısından bahsettiklerine göre. Tabi fanatik kemalistimiz bu ayrıntıyı hep atlar. O kendince görevini yapıp chp ve kemalistleri aklayıp, yüceltmiştir ve şimdi rahatça uykuya dalabilir. İyi uykular.

Sosyal ağlarda paylaş

yazar kusura bakmasın, hate speech gibi oluyo bunları uplamak ama inanılmaz tespitler var lol

GERGE said:

Ben de ayırt edemiyorum bazen (hayallerim her zaman ki saç-ma-la-ma-la-rı-nı şaçma şaçma beynime şaçmadıklarında mesela; mantıklı hayaller şizoladığımda) , -ki hastanelerle de uğraştım bir süre ağırcana. İstanbul Fransız Hastanesine uğramıştım, ilaçlar falan, psiko(riziko)terapiler falan yapmışlardı. Sonra hayaller gitti; yan etki olarak bestelenen müzikler, yazılan şiirler, çizilen resimler de gitti. İki ay (ve hiç yasamadığım kadar depresiflik) sonra ''[sansür] ben böyle normal hayatın içine'' dedim ve ''zaten kim ki onlar bana neyin normal olduğunu söylüyorlar. Gerçek olmayan tanım itibariyle var değildir, ama hakkında düşünebildiğimiz her şey bir yerlerden beynimize girdiği için var olabilir; öyleyse gerçek değil dediğimiz her şey, kendi bilgileri nedeniyle gerçektir.'' diye ekledim.

İlaçları bıraktım. Bir zaman sonra (o anlar biraz silik, 2-6 hafta arası birşey) kaybettiğim her şey geri geldi. İnsanların üzerinde uçan (ve bazen yanındaki ile sevişen) ruh lar, birleşip mesajlar veren yıldız lar, konuşan kitap lar, usumda bana seslenen müzik tanrı ları, şiir okuyan ilham peri leri,,,

Bazen ilginç anlar da oluyor ama(ve hayır, yukarıdakiler ilginç değil, onlar dürüst hayaller). Geçenlerde bir arkadaşımla arkadışımın hatırlamadığı(büyük ihtimalle orada bedenen yoktu, ama kim gerçekten orada olmadığını iddaa edebilir ki, kendisi bile edemedi) bir konuşmamız oldu.

Herşey geri geldiğinde şunu besteledim, bunu yazdım. Tamamen toplumun faşist normaline uymamaya değiyor.

Sana tavsiyem doktorlardan uzak durman. Bir müzik aleti kullanmayı öğren, resim yapmaya çalış, öykü-şiir yaz. Asla kendinden nefret etme ve hayallerini reddetme, o durumda saldırganlaşıyorlar ve normalleşerek öteki insanlarla olan ilişkilerini bozuyorlar; ama onlardan zevk almayı ve onları kullanmayı öğrenirsen daima farklarında oluyorsun.

Cinsel-ek: İlginçtir ilaçlar biseksüelliğimi de yok etti, heteroseksüel yaptı beni. Neyse ki geçti hepsi.
Sosyal ağlarda paylaş

GwindonSurion said:

şimdi bi arkadaşın kontörü yoktu bana sevgilisine seni seviyorum diye mesaj attırttı ben de onu yanlışlıkla yazıştığım kıza attım ne o.O diye bi cevap geldi direk daha yanlış attım demeden sonra ya ben arkadaşa şey falan derken kıvırıyorum sandı hıı kıvır moduna girdi falan öyle paylaşim dedim önceden de sevgilimle fantaazi mesajımı yanlışlıkla babaaneme atmıştım hemen aradım babane sana benden mesaj gelirse tüm paran gider dedim açmamış gittiğimde ağlıyodu param gidecek diye sdgşojnsd hemen silip kıvırmıştım da şimdi böyle bi olay yaşadım neyse sizi seviyorum

AHAHAH ulan
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

GwindonSurion said:

AHAHAH ulan

ahaha surda dedim nasil pislik bi herif. kimseye mesaj felan atmasin bu adam.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

yazar kusura bakmasın, hate speech gibi oluyo bunları uplamak ama inanılmaz tespitler var lol

GERGE said:

Ben de ayırt edemiyorum bazen (hayallerim her zaman ki saç-ma-la-ma-la-rı-nı şaçma şaçma beynime şaçmadıklarında mesela; mantıklı hayaller şizoladığımda) , -ki hastanelerle de uğraştım bir süre ağırcana. İstanbul Fransız Hastanesine uğramıştım, ilaçlar falan, psiko(riziko)terapiler falan yapmışlardı. Sonra hayaller gitti; yan etki olarak bestelenen müzikler, yazılan şiirler, çizilen resimler de gitti. İki ay (ve hiç yasamadığım kadar depresiflik) sonra ''[sansür] ben böyle normal hayatın içine'' dedim ve ''zaten kim ki onlar bana neyin normal olduğunu söylüyorlar. Gerçek olmayan tanım itibariyle var değildir, ama hakkında düşünebildiğimiz her şey bir yerlerden beynimize girdiği için var olabilir; öyleyse gerçek değil dediğimiz her şey, kendi bilgileri nedeniyle gerçektir.'' diye ekledim.

İlaçları bıraktım. Bir zaman sonra (o anlar biraz silik, 2-6 hafta arası birşey) kaybettiğim her şey geri geldi. İnsanların üzerinde uçan (ve bazen yanındaki ile sevişen) ruh lar, birleşip mesajlar veren yıldız lar, konuşan kitap lar, usumda bana seslenen müzik tanrı ları, şiir okuyan ilham peri leri,,,

Bazen ilginç anlar da oluyor ama(ve hayır, yukarıdakiler ilginç değil, onlar dürüst hayaller). Geçenlerde bir arkadaşımla arkadışımın hatırlamadığı(büyük ihtimalle orada bedenen yoktu, ama kim gerçekten orada olmadığını iddaa edebilir ki, kendisi bile edemedi) bir konuşmamız oldu.

Herşey geri geldiğinde şunu besteledim, bunu yazdım. Tamamen toplumun faşist normaline uymamaya değiyor.

Sana tavsiyem doktorlardan uzak durman. Bir müzik aleti kullanmayı öğren, resim yapmaya çalış, öykü-şiir yaz. Asla kendinden nefret etme ve hayallerini reddetme, o durumda saldırganlaşıyorlar ve normalleşerek öteki insanlarla olan ilişkilerini bozuyorlar; ama onlardan zevk almayı ve onları kullanmayı öğrenirsen daima farklarında oluyorsun.

Cinsel-ek: İlginçtir ilaçlar biseksüelliğimi de yok etti, heteroseksüel yaptı beni. Neyse ki geçti hepsi.

şu paragrafa kaç kız düşüyo haberin var mı
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

Siz efsanevi paragraf olayını anlamamışsınız. Milletin ergen ergen attığı bir dünya post var onlarıda ekleyin o zaman. çip etmeyim güzelim topağı

Bu arkadaş haklı, bazı topikleri geçmişin tozlu sayfalarına gömüp daha çok bonzilere gülme üzerinden gitmek lazım.

Bu arkadaş haklı diyince sevinme yeto. Geri kalan herşeyde haksızsın. Hemen sevinmiş aaa haklıyım diye.
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.paticik.com/read.php?6,6615188,page=1

paramecium said:

Selam,

said:

Link
Asus X55C-SX039H
INTEL/HURON RIVER/i3-2328M işlemci
Windows 8 (64bit)
4 GB bellek
500 GB sata disk
Onboard VGA (intel HD Graphics 4000)
15.6’’ Led ekran
Klavyede Türkçe karakterler mevcuttur

http://www.globalwealthprotection.com/wp-content/uploads/2012/07/personal-freedom.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...