Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

efsanevi paragraflar arşivi

roket adam

Öne çıkan mesajlar

forgiver said:

http://forum.paticik.com/read.php?73,6464374

kızlar neden vermez

CthuLhu said:

dasaaa said:

oo çok salaklar ooo çok aptalca oo çok saçma

abi neden izliyorsunuz? neden 6sayfa yorum yapıyorsunuz?

toplumun %70i çöp insanlar.
çok mu şaşırtıcı yani bunları görmek?
bu tür saçmalıklardan uzak, üstün bi hayatım var.

çöpleri izleme isteği nedir. çöp demişken buraya bu konulara yorum yapanların bi kısmı da buna dahil olabilir. açıp da diğer sayfalara bakmadım bile.
sen forumda dilanla nasıl mesajlasip zaman geciriyorsan insanlar da bunları izleyip yorum yapıp zaman geçiriyor.. bunun neden yapıldığı konusunda en bilgili sen olmalisin bence

off ferit yargılamış.
Sosyal ağlarda paylaş

eraysenol said:

arkadaşlar ben barbar türküm. diablonun klonlarında ölüyorum. 13000 armorum var. warcraysız 600 resistlerim var. 4000 armorlu 2 monk arkadaş var. onlar ne klonlarda nede (azmodan)ossurukluda ölmüyorlar. ama ben ölüyorum. onlar gibi ölmemenin bi yolu varmı.

http://forum.paticik.com/read.php?85,6233694,page=103
Sosyal ağlarda paylaş

bunu nasıl kaçırmışız ya. muhteşem tespitler ahaha

Viktor said:

milletlerle hic alakasi yok acilista yapilan tespitlerin

modern erkek cidden kizini asiri simartiyor, aksine islam toplumlarinda bu konuda bir normallik var cunki kafa cinsellikle takintili oldugu icin baba-kiz iliskisi yapay bi sekilde kopartiliyor bir yastan sonra

bunlara yokluk ne ogretmeden prenses gibi yetistiriyorlar, ondan sonra kadin devrimininde etkisi ile ortaya erkeklerin belasi bir tip cikiyor

bu tip ev isi yapmiyor veya yapmak istemiyor, illa hizmetli tutulucak

yok nedir bilmiyor, her istedigi yapilicak

illa calisan kadin olucak, isten alinan para cok onemli degil BEN CALISIYORUM onemli

eger baba kiyamaz "ya benim prensesim elalemden emir almasin, kendi isini kuralim" derse zaten toptan ayvayi yedi, organizasyon uzerine PR, dugun davetiye, reklam, dekorasyon, model ajansi, catering vs vs anca etiler ve nisantasinda tutucak bir is kuruyorlar

sonra tabiki batiyorlar, dunay kadar broclari olsa bile babaya BABISKO NE OLURRR ARABA LAZIIIIM diye zorla aldiriyorlar, sonra vur kir adami mafediyorlar. Iflas edene kadar sirf calisiyor gibi gozukmek is kadini RP si yapmak icin paralari fasa fiso sirketlere gomuyorlar

bu noktadan sonra hevesleri gecerse ne ala, cok karsi ciktiklari zengin koca olgusuna siginip cekiyorlar kendilerini is hayatindan

eger maasli calisiyorlarsa daha kotu, kendi kazandigi zaten hanfendinin kendine ait, eve zirnik koklatmazlar

isin daha kotusu cocukta varsa bakici kadin, kres masrafi eklenir, hanfendinin kuaforu, makyaji, arabasinin benzini filan hepsi ust uste eklenince kazandigi parayi gecer zaten, CALISIYORUM AMA BEEEN OFISTEKILERR NE DEER SORAAA diye bide maaslarindan cok kiyafet masrafi yaparlar

bu canavari yaratanda hep kiz babalaridir, el bebek gul bebek simartip simartip hem kendi hem hemcinslerinin basina bela ederler bole iste

http://forum.paticik.com/read.php?13,6473446,page=1#msg-6473847
Sosyal ağlarda paylaş

BiTcH_oFBaT said:

PZero said:

bu tür maçlar zor olur ama ölcü değildir . sivasspor maçında cıkışa geçer takım

ayrıca dünya yıldızı adayı denilen muhammet demircinin tamamen vasat bir oyuncu olduğunu anladım bu maçta.

ulan bu maçta bile kadroya giremiyosan yaşama . cacık olmaz su saatten sonrada

muhammet'in sakat olduğundan haberin var mı?
elazığ maçından önce yönetimden biri açıklamıştı. 3 hafat bizden uzak olacak diye.

DarKRideR said:

PZero said:

messi şimdiye kadar kaç maç sakatlıktan oynamadı ?
adam en üst düzey ligde aynı yaşta yıllardır oynuyor .
ben sakat olduğunu görmedim.
ama muhammet daha oynaamdan sakatlanıyor .

gerisini siz düşünün ne kadar profesyonel ne kadar kendini geliştiridğini

adam milli takımda sakatlandı

PZero said:

messi cünkü profesyonel futbolcu nasıl düşülceğini hangi toplara girilceğini hangi toplara girlmeyeceğini biliyor .kendini geliştirmiş .
muhammet bilmiyor demmeki bunları
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

BiTcH_oFBaT said:

PZero said:

bu tür maçlar zor olur ama ölcü değildir . sivasspor maçında cıkışa geçer takım

ayrıca dünya yıldızı adayı denilen muhammet demircinin tamamen vasat bir oyuncu olduğunu anladım bu maçta.

ulan bu maçta bile kadroya giremiyosan yaşama . cacık olmaz su saatten sonrada

muhammet'in sakat olduğundan haberin var mı?
elazığ maçından önce yönetimden biri açıklamıştı. 3 hafat bizden uzak olacak diye.

DarKRideR said:

PZero said:

messi şimdiye kadar kaç maç sakatlıktan oynamadı ?
adam en üst düzey ligde aynı yaşta yıllardır oynuyor .
ben sakat olduğunu görmedim.
ama muhammet daha oynaamdan sakatlanıyor .

gerisini siz düşünün ne kadar profesyonel ne kadar kendini geliştiridğini

adam milli takımda sakatlandı

PZero said:

messi cünkü profesyonel futbolcu nasıl düşülceğini hangi toplara girilceğini hangi toplara girlmeyeceğini biliyor .kendini geliştirmiş .
muhammet bilmiyor demmeki bunları

auahaauha efsaneymiş bu :D
Sosyal ağlarda paylaş

Emekli komutan CV'si

sipeyskeyk said:

Abi aranızda nasıl ezikler var lan ahahaha. Cevap bile vermeyeceğim çünkü kişisel bilgi ve kimliğini açık edebilecek her şeyi sildim. Adam şu özelliklerle Satın almaya başvurmuş ve komik. Neye güleceğimi de şuradaki 3 kuruşluk kompleksli adamlardan öğrenecek değilim yani kusura bakmayın. Zaten arada anlayan anlamış, onlar yeter. Haterlara da sözüm şu, inşallah köşeyi dönersiniz ama bu kafayla anca sonradan görme olurunuz. Öptüm canlarım.

Myshkin said:

sipeyskeyk said:

Olm üzülmeyin lan bu kadar. Hayır şurda laf sokmaya çalışan 3-5 şarlatanın sürekli peşimde dolandığını bilmesem ciddiye alcam. Foruma yazdıklarınızla hayatınız değişmiyor kızlar, üzgünüm.

Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

gözlüklü ve şişman insanlar en alt tabaka insanlardır.
en çirkin insanlar onlardır.

oysa uzun boylu ve gözlüksüz insanlar daha yakışıklıdır.
çünkü değişik tipler daha iyi uyar üstlerine.

Mesela bakıyoruz, Jurassic Park'ta Denis diye bi ahmak var, herşeyi berbat ediyor, ve ilk ölen adam da oydu.
Hatta bakıyoruz, o rolde oynayan adam,
Space Jam'de de oynamıştı, ve orda da ezik bir rol vermişlerdi.

Yakışıklı insanlar hep kazanır, çirkinler hep kaybeder.
Kaybeden rolu üçün yakışıklı bir adam, kazanan rolu için çirkin bir adam getiremezler.

Dediğim gibi gözlüklü şişman ve kısa insanlar en alt tabakadan insandır, Evrime göre en ezik kişilerdir.
Bu insanı kazandırırsan, seyirci şaşırır anlamaz.
Ayrıca yakışıklı adam filmde her zaman kazancağını belli eder.
Kazanmak onun üstüne çok daha yakışır.
Oysa kaybetmek çirkin adamın üstüne daha çok yakışır...
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Emekli komutan CV'si

sipeyskeyk said:

Abi aranızda nasıl ezikler var lan ahahaha. Cevap bile vermeyeceğim çünkü kişisel bilgi ve kimliğini açık edebilecek her şeyi sildim. Adam şu özelliklerle Satın almaya başvurmuş ve komik. Neye güleceğimi de şuradaki 3 kuruşluk kompleksli adamlardan öğrenecek değilim yani kusura bakmayın. Zaten arada anlayan anlamış, onlar yeter. Haterlara da sözüm şu, inşallah köşeyi dönersiniz ama bu kafayla anca sonradan görme olurunuz. Öptüm canlarım.

Myshkin said:

sipeyskeyk said:

Olm üzülmeyin lan bu kadar. Hayır şurda laf sokmaya çalışan 3-5 şarlatanın sürekli peşimde dolandığını bilmesem ciddiye alcam. Foruma yazdıklarınızla hayatınız değişmiyor kızlar, üzgünüm.

Ahahaha bu ne ya, adam Trasty'e bağlamış
Sosyal ağlarda paylaş

Fırıncı kız bana kalbini verdi. http://forum.paticik.com/read.php?20,5039394,page=1

ramazan_pidesi said:

utancımdan yeni üyelik aldım. sormayın kimim diye ama eskilerdenim.

Ramazan başından beri bizim mahalledeki fırından alıyorum pideyi, orda da bir kız var her gittiğimde bir ihtişam bir muhteşem, bazen arkama bakıyorum acaba ilgi gösterdiği benmiyim diye, kız bir sürü müşteri arasından doğrudan bana yönelip hoşgeldiniz, nasılsınız, diye giriyor konuya.

Bu güne kadar gayet geyik bir muhabbetten öte değildi ama bu gün kızdan pide istediğimde (Elimle arkadaki kasayı göstererek şu yeni sıcak çıkanlardan alabilirmiyim dememe rağmen) sizin için ayırmıştım ben kalmaz diye söyleyerek tezgahın altından aşağıdaki pideyi verdi, verirkende ellerimle yaptım umarım beğenirsin dedi.

Teşekkür ettim ayrıldım, eve geldim kağıdı açtım ki ne göreyim, kız kalp şeklinde pide yapmış :) İçimden umarım herşeyi yanlış anlıyorum diyorum ama pekde öyle gibi durmuyor.

Şimdi ben buna cevap olarak ne yapayım bu kıza.

Kızın baya gideri var, hani işim gücüm olsa nikahı basarım direk baya hoş ve güzel bi kız.

help patiler help
Sosyal ağlarda paylaş

Fail olmayı bile başaramadım serisi
episode 1 http://forum.paticik.com/read.php?20,5518953
episode 2 http://forum.paticik.com/read.php?20,5530216,page=1

S1E1

acilmisti said:

özet: bugün bi kızla tanışma girişiminde bulunacaktım ama tam olarak hesapladığım gibi gitmedi, yorumlar ve tavsiyeler bekleniyor.

kızlarla konuşma ve tanışma konusunda aşırı yeteneksizim, hardcore diyebiliriz. neyse, yaşadığım şehirde hiç arkadaşım kalmadı, hepsi şehir dışında ve çok canım sıkılıyor. bir süredir de herhangi bir ilişkim bulunmuyordu, bu nedenle bu rutin hayata ve sıkıcılığa bir son vereyim dedim.

bizim eve yakın olmayan bir bim'de çalışan güzel bir kız bulunuyor. neyse kafaya koydum bununla konuşmayı. bir yandan hafiften kendimi teselli etme modunda her türlü kazanacağımı düşünüyorum falan. hani olmasa bile bu konuda biraz rahatlık kazanıcam falan diye düşünüyorum xp misali. dünden önceki gün gittim bu bim'e tam kapanış saatindeydi. işte keşif yapıyoruz falan, çat diye girince malladım tabi, ne alayım falan diye. bi albeni bi de susamlı çubuk kaptım gittim kasaya. bu tek başınaydı etrafı falan toparlıyordu. benim geldiğimi görünce ufak bi of çekti (hani ulan yorulmuşum zaten işimi bitirip eve gidecem ama yine müşteri geldi modunda), of'lamasını gördüğümü farkedince de hafiften gülümsedi falan (ehe). neyse alışverişi normal bi şekilde yaptım çıktım, iyi akşamlar falan dedik.

ertesi gün konuşmayı kafaya koydum. biraz rahat olayım diye barda takıldım 2-3 bira içtim falan. mutlaka konuşacam diye şartlandırdım kendimi. bim'in yan camından ortamı değerlendiriyorum falan, diğer çalışan iki çocukla konuşuyor, gelen müşterilerle konuşuyor falan. çok samimi ama, yaşlı amcaya kapıya kadar eşlik ediyor işi yoksa vs.

uygun anı bulunca girdim baya bi alışveriş yaptım. yine tek başımızayız kasada. bu sefer günüyle ilgili bişiler söyledi gülümsedi falan (hatırlamıyorum ne dediğini, o ara nasıl odaklandıysam konuşmaya). şu şekilde konuşmaya girmeyi planlıyordum "bla bla bla.. bu arada bi ara bişiler içmeye çıkar mısın? kahve çay falan?". hiç bu şekilde olmadı, kelimeler ağzımdan dökülemedi ama yine de kasada duraksıyorum. iki poşetten küçük olanına bakıyorum falan. büyük poşet vereyim gibi ufak bi muhabbet geçti, ama çok ilgiliydi ve bu arada 3-4 saniyelik göz temasları falan oluyordu. neyse aldım ben, iyi akşamlar dedik kapıdan çıkarken dönüp bi daha baktım ikinci kez iyi akşamlar dedi sevimli bi şekilde.

yaptığım mallıkla hızlıca arabaya gittim poşetleri koydum, stratejiyi değiştirerek fişe telefon numaramı yazdım markete geri döndüm bişi unutmuş modunda. bu sefer yoğurt falan aldım gittim kasaya. kredi kartını geçirirken elimdeki fişi tam önüne koydum, ama numara altta olacak şekilde. neyse yine iyi akşamlar falan dedi, bu arada kapıdan çıkarken fişe bak gibisinden bi atraksiyon yapacaktım onu da yapamadım, beklerken de otomatik kapı üstüme kapandı ahah. neyse son bi bakış atıp uzaklaştım.

ha tel no'ya ne mi oldu, arkasına bile bakmadan müşteri fişi sanıp buruşturup çöpe attı :(

of çok noobum lan, yarın değil de ondan sonraki gün yine gideyim diyorum. abi bişiler yapmam lazım bu yeteneksizlikle olmaz, rahat olmam alışmam lazım. ayrıca kız çok hoş. fail olsam bile konuşmalıyım yani. rahat olmamı sağlayacak başka fikirler, ya da duruma yorumlar falan varsa alayım. of.

Buraya kadar gayet normal bir loser hikayesi olarak ilerleyen dizimiz ikinci bölümde şaha kalkıyor.

S1E2

acilmisti said:

kaçıranlar için
Previously on Fail olmayı bile başaramadım

evet, bir önceki konuda topluca gazı vermiştiniz, yaptığım hataları anlamıştım. gururla olayın bir sonuca bağlandığını ve devamında neler olduğunu anlatmaya başlamak istiyorum. spoiler olmasın diye çat diye özet yazmıyorum. biraz daha kısa olsun diyenler sadece son 2 paragrafı okuyabilir.

son olaydan 2 gün sonra gideceğimi söylemiştim tekrar konuşmak için, öyle de yaptım. buradan aldığım gazın yararı oldu mu bilmiyorum fakat yine kendimi şartlandırmıştım. bim'e vardıktan sonra yine üç beş dk ortamı yan camdan gözetleyerek uygun boşluğu bekledim ve içeri daldım. kasanın boş olma durumuna göre atılım yapabileceğim yakınlığa ulaşıp kızla konuşmak için rahat olmaya çabalalıyordum fakat aşırı heyecan oluşmasına engel olamadım tabi. neyse boşluk bu boşluk dedim gittim kasaya. işte aldıklarımı geçirirken çat iki kadın spawn oldu hemen sıraya girdiler. of yine patlar bu iş dedim ama o sırada aklıma mükemmel bir fikir geldi (bim'de telefona kredi yükleniyor). yine göz teması kurarak (hep de temas kuruluyor yalnız, kenara yazın) "eee bir de şey, hmm" yaparken kredi mi yükleyeceksiniz dedi hemen (konuşamıyorum lan harbiden, aşırı mal bi durum oluşuyor karşısındayken). "e ehe, evet" diye karşılık verdim sessizce, hemen diğer kasaya geçti, ardından da ben. hattı ve numarayı sordu, söyledim. onaylamak için ikinci kez sordu, tam söyleyecekken biraz gülümseyip kendisi girdi. bu noktada "ulan yoksa fişe yazma mallığımı gördü mü?" diye ufak bi endişelenme oldu tabi bende. neyse başka bi olay olmadı, zaten kadınlar var diye bi bok yapamadım çıktım. yine bir yandan kadınlara küfrederek aldığım 2 litrelik kolayı çöpe attım, sütü de açtım içiyorum bi köşede. yine kapanma saatleri, yine girsem mi diye düşündüm, sonra kapanışı bekleyeyim bakalım birisi bunu bekliyor mu çıkışta görmüş olurum dedim. yarım saat bekledim ama çıktığını görmedim fakat bim kapanmıştı (wtf).

sonra 1-2 gün gelmedi bu (tatil gibi bişi sanırım), dün gittiğimde oradaydı ama yine kapanış saatine yakın olsun mağaza boşalsın diye bi mekanda takılırken döndüğümde bim'in normalden erken kapanmış olduğunu gördüm (pazar olduğu için sanırım). FFFUUU efektiyle eve döndüm.

Ve bugün. Yine kendimi hayvanlar gibi şartlandırdım, öyle ki kızın kabul etmemesi umrumda değil. Bildiğin görev edindim yani, lan nasıl konuşamam ya falan diyorum kendime, öyle gazlardayım. Diğer yandan da ulan bu kadar söyleniyorum kendi kendime ama yine elim boş dönecem bu gece eve, biliyorum lan kendimi işte falan diyorum. Mekanın önünden geçtim şöyle bir, içeride müşteriler, kız da kasada. Daha erken diye yine bara gittim ama bu sefer 1 tane içtim. Hani o kadar içiyoruz para harcıyoruz, konuşmak için biraz daha yükümlülük olsun üzerimde diye. Neyse yine vakit geldi, çıktım bardan yürümeye başladım. Yine Bim'e yaklaştıkça aynı hisler büyümeye başladı; gazım uçuyor, endişelerim artıyor falan. Düşündükçe de direkt vazgeçmeye doğru gidiyorum (Hani yüksek bi yerden denize atlamayı düşünmek gibi bişi). Düşünme lan dedim. Olmadı. Neyse mağazaya kamyon gelmiş mal indiriyorlardı. Haydaa efektleriyle yürüyordum ve gitmesini bekleyecektim ki bu kapıdan çıktı kamyona bakmaya. E beni gördü, şu noktadan sonra vazgeçilmez diyip girdim. Yine 1-2 şey alıp kasaya gittim. Bu sefer tamamen boştu, mükemmel atmosfer, en iyi fırsat gerçekleşmişti. Ama kasaya yaklaşırken bile konuşamayacağımı biliyordum, ödeyip çıkıcam yine diyordum. Ürünleri geçirdikten sonra fiyatı söyledi. Yine sessizden sessizden "eee" yapmaya başlıyordum ki telefona kredi mi alıcaksın dedi. Bu arada deli gibi gözlerine bakıyorum yalnız, böyle "Kalalım daha bakışalım" dermiş gibi, sonra bozuyorsun tabi bu durumu garip kaçmasın diye. Neyse diğer kasaya geçtik yine, bu sefer telefon numarasında bir tahminde bulundu (GSM kodu için) ama tutturamadı. Eheh diyip söyledim numarayı, yine ikinci kez söylemeye gerek duymadan girdi ve yine 5 lira mı dedi (Herhalde lan zırt pırt kredi yüklüyorum 20 alacak değiliz, bi dünya tl oldu hesapta). Tam o sırada kıza ve yaptıklarına bakıyorum fakat birinin kasaya yaklaştığını da hissediyorum arkadan arkadan. Göz ucuyla baktım ve gelenin henüz duyamayacağı bi uzaklık olduğuna kanaat getirdikten sonra birden (Yemin ediyorum nasıl oldu bilmiyorum, belki biraz samimi davranmasının getirdiği bi gaz olabilir) "Bu arada, bi ara bir şeyler içmeye çıkar mısın?" dedim. Evet dedim bunu sonunda. Kısa bir duraksamadan sonra gelen cevap "Üzgünüm ama şansınızı kaçırdınız" oldu. İşte tam o an slow motion'a geçtik. Aklımda bunun ne anlama gelebileceğine dair senaryolar dönmeye başladı saniseler içerisinde, lan diyorum fişe yazdığım mallığı hakkaten de gördü mü, ya da bu süre zarfında başka biri mi kaptı kızı, ne demek lan bu, nasıl kaçırdım, ne şansı, şans ne demek lan... Sonra açıklama cümlesi geldi, "Benim erkek arkadaşım var".
Birden gerilim boşaldı, rahat bir şekilde diğer kasaya geçtik, bu arada bende "Ohh (Öyle mi)" ifadesi var. sonra kredi kartı şifremi girerken çıkan bir sorun için ufak bir konuşma geçti. Poşete koydum aldıklarımı iyi akşamlar dedim, cevap gelmedi, çoktan diğer müşteriye geçmişti.

Çıktım dışarı, öyle bir rahatladım ki, olup olmayacağı gerçekten de beni yoran şey değildi, üzerimden resmen bi yük kalkmıştı. Sırıta sırıta yürüyodum resmen ve aşırı derece rahattım, konuşmayı başardığım için. Ve cevaptan da (şans kaçırma falan), hani iyisin ama başkası var yorumunu çıkardım. Bilmiyorum siz ne dersiniz. Daha da gitmem oraya, zaten bir sonuca ulaşsın mal mal uğraşmayayım diye kasıyordum. Kız güzel gerçi ama öyle çok hoşlanma ya da sevme durumu olmadığı için sorun değil. Zaten gerçekten de sevgilisi olma durumu nedeniyle hiç bulaşmam bile. Oh. Level aldım lan bildiğin, teşekkür bile edecektim, bana çok iyi davrandın, bu ilk seferimdi diye. Ahah.

Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

*!Devreye son anda Ardeth girer*

Bakalım bı bombalara karşı dayanabilcekmisiniz

*!ardından gate açar*

*Son olarak kendi silahını çıkarır*

Gelin hüleen[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon

2003 model ardeth izlediniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...