Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Viktor said:
JP = raide hazırlık currency, hep boyle oluyordu zaten, raidin bi öncesi basamagı olan heroicde kastıgın için teselli ödülü gübü bişiydi, istedigin item dungeondan düşmiyorsa gidip alıp raide giriypordun

şu anda raide hazırlanmak için girdigin yerden düşen jp ile aynı yerde alıcagından daha kotu ıtem verıyor oyun sana, hani direk mantık hatası bu herşeyden önce, zaten heroicden daha iyi itema erişimin var, justice in mantıgı kalmıyor bu durumda

Amaç yalnız heroic droplarla alamadığın gearı telafi etmek değil ki, o slotta gearsız kalmamak. Justicele gelen gear heroic droplarla aynı olduğunda bu defa drop peşinde koşmanın anlamı kalmıyor, rng ve acaba bana düşecek mi heyecanının yerini monoton puan toplama alıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

argend dawn nı cogu kişi nax la ögrendi daha öncesindede vardı ama bi anlamı yok du cok daha öncesinde 16 slotdu sanırım bag veriyordu en yüksek slotlu cantaydı o zamanlar 3 tanede lvl 60 epic vardı birisi crosbowdu biri mage icin belt digerini hatırlamıyorum,extalted olunca alıyosun bunları o npc yok bile artık eastern plaguelanda ..
Sosyal ağlarda paylaş

sabah lfr gırdım dırek taktık fılan bısı yok vur elinde ne varsa agzından salya sumuk akan dps ye bakan bebeler ıcın guzel yanı vp vermesi ve beles ıtem almak ama sunu anlamadım ilk 3 bosu kesdım ve bırıncı bosdan drop aldım sımdı bır daha gırsem nası olucak ıtem fılan alamayacakmıyım
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Aket-Atum said:

Wowu bırakalı 6-7 ay oldu ama olur da yeniden başlarsam diye soruyorum, MoP alsam sadece yeter mi yoksa vanillayı'da kurmam gerekiyor mu? Diğer expansionları kurmaya gerek yok diye duydum da vanilladan emin olamadım.

Eğer diğer expansionlar accountunda aktifse zaten gerek yok downloader ı indir, indirsin oyunu.

Ama oyunu bırakırken account u satıp bıraktıysan, mevcut durum bildiğim kadarıyla şu şekilde:

Vanilla + BC + WotLK -> Bir paket
Cata
MoP

account bende şu an, içinde de pandaria hariç herşey var. 5 yıllık bir accountu satmayı düşünmedim bile :) Anıları falan devretmenin anlamı yok.

Cata'yı pre-order almıştım internetten indirmiştim

Yani şu an es kaza Pandaria alıp oynamak istesem sadece gidip pandaria'yı alacağım ve gerisini client'a bırakacağım öyle mi?
Sosyal ağlarda paylaş

blackwolf said:

sabah lfr gırdım dırek taktık fılan bısı yok vur elinde ne varsa agzından salya sumuk akan dps ye bakan bebeler ıcın guzel yanı vp vermesi ve beles ıtem almak ama sunu anlamadım ilk 3 bosu kesdım ve bırıncı bosdan drop aldım sımdı bır daha gırsem nası olucak ıtem fılan alamayacakmıyım

bu hafta boyunca ilk 3 bosstan hiçbir şekilde loot alamıyıcaksın

es kaza yanlıslıkla tıklayıp lfr dungeona girdin, kestigin bossların hiçbirinden sana loot gözükmeyecek, yada need/greed butonu aktif olmıyıcak öyle bişey..
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

blackwolf said:

bu hafta boyunca ilk 3 bosstan hiçbir şekilde loot alamıyıcaksın

es kaza yanlıslıkla tıklayıp lfr dungeona girdin, kestigin bossların hiçbirinden sana loot gözükmeyecek, yada need/greed butonu aktif olmıyıcak öyle bişey..
bende ılk boss harıc dıger ıkısınden loot alırım dıye dusunmusdum
Sosyal ağlarda paylaş

blackwolf said:

kesdım

blackwolf said:

bosdan

blackwolf said:

dusunmusdum

Diğer bütün imla katlini, Türkçe klavyede İngilizce karakterlerle yazmanı bir kenara bırakıyorum. Şunu yapma lütfen. Doğruları :

Kestim
Bosstan
Düşünmüştüm

Yumuşak ünsüzlerin sertleşmesi. İlkokul 4. Bu haliyle okurken bildiğin gözlerini kanatıyor insanın.
Sosyal ağlarda paylaş

blackwolf said:

agzından salya sumuk akan dps ye bakan bebeler ıcın guzel

1. Gerçek raidden item alana kadar heroic droplardan daha iyi bir şeyler elde etmenin nesi kötü ki böyle salakça bir genellemeye ihtiyaç duydun?
2. Böyle bir genellemeyi yapıp LFR kullananları aşağıladıktan sonra neden hala kalan bosslardan loot alıp alamayacağını düşünüyorsun, git prosunu yap baba sen?

Ne adamlar var ya :p
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...