Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

dün gece ne olduysa bir anda fps düştü 10lara
view distance ve environment detail dibe çekmediğim sürece ne yaptıysam 60 üstüne çıkartamadım bugün

diğer bütün ayarları en kısığa getirsem bile dediğim 2 ayarı aynı şekilde lowa çekmezsem 10 fps üstünü zor görüyor

herşey updateli

meh
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.mmo-champion.com/threads/1204959-View-distance-setting-on-WoW-kills-my-FPS-Solution

şu adamla aynı problem. view distanceda bitiyor olay. en düşükten 1 tane bile arttırsam fps 10a düşüyor 120 den

dün gece bir anda başladı

adamın dediği gibi view distanceı lowa indirmek dışında HİÇBİRŞEY işe yaramıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzardin oyunu bu, 10mX12$/€ diye bisi yok cunki blizzardin bolgeye gore fiyat politikasi var

Asyada ozellikle cinde saat basina para odiyor herifler, adamlarim girip iki heroic atip, iki raide girip cikmasi blizzard icin yikim olsu, adamlarin oyunda gecirdigi sureleri arttirmak zorunda daha cok kazanmak istiyorsa ki blozzardin yumusak karni asya zaten

O 3milyon satis rakama US ile EU dur direk
Sosyal ağlarda paylaş

daha yeni 88 oldum sdfhg.
soyle bir sorunum var, bilmiyorum oldu mu sizde de. jade forest, valley ve krasarang'daki tum questler bitti. pandaria'da farmville dısında elimde sadece kun-lai'deki tek gorev var. aradaki zone'u gecip kun-lai'ye mi gidicem ben simdi? daha once hic bir continentte bu sekilde olmamıstı.
Sosyal ağlarda paylaş

abi o gorevleri yaptım ya. hatta bu bahsettigim 3 zone'un achievement'ını da aldım. gorev bırakmadım geride.

soyle sorayım o zaman. jf bitti valley'e basladım, sonra krasarang'a gittim orayı bitirdim. en son tekrar valley'e dondum. cin seddinin ordaki gorevleri tamamladım devamında bisey gelmedi. buradan sonra nasıl yonlendiniz siz?
Sosyal ağlarda paylaş

ben tüm questleri yaptım hiç bir yerde takılmadan,büyük ihtimal atladın bi questi,bazen görev bitince bi seyler anlatıyo 1-2 dakika sonra veriyo questi sen beklemedin kesin kaldı öyle dolaşcan artık quest olan bölgeleri,bulucan hangisi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...