Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şişmanlık ve askerlik: Bilgi başlığı

Mino

Öne çıkan mesajlar

abi sürekli oluşuyorsa veriliyormuş arkadaş 2 ay önce ameliyat oldu tekrardan oluşmaya başlamış hatta hayvan gibi olmuş dedi =
kolonoskopi sonuçlarıyla falan muaf oldu askeriye biraz hassas sindirim ve boşaltım konusunda sanırım.
mide bağırsak göt geçtimi topicte tamam muaf olsun diyorlarki çocukla falan halısaha yapıyoruz hayvan gibi koşuyor sfdf
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

onun olayı farklı biraz. gidip orda ameliyat oluyorsun sonra hava değişimi vs yatıyorsun

Hahaha aynı şeyi düşünmüştüm askerdeyken ,bir arkadaş benden önce davranıp doktora gitti doktor ceviz kadar olmadan gelme demiş parmağı yediği ile kaldı 3 gün sünnet çoöukları gibi gezdi:D Doktor parmağı biraz sert sokmuş :D
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

Mino said:

Bu hafta ya da gelecek hafta yine kontrole gideceğim, neticeleri yine bildiririm. (:D

Rahatsız etmiyorlar bir daha, rapor kesinleşince.

yaptılar mı kontrolünü? benimkini yapmadılar. raporların geçerliliği 31 aralık olarak değişti. ocak 1 ile şubat 20 arasında yaptıracaksın işlemleri diyip geri yolladılar.

Daha gidemedim hala, bayramdan sonraya kaldı zaten. Haydarpaşa GATA'ya mı gitmiştin?
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Bu kilo işleri hep +30 +50 falan diye geçiyor da bir tablosu var sanırım düz hesaptan ziyade, mantıksız zaten diğer türlü, sonuçta yüzdeye bağlı bir şey bir nevi.

Benim 1.78 boyla askerlik şubesinde uygunluk alma sınırım 102 kiloydu mesela, ötesinde hastaneye sevk etmem lazım demişti doktor bir tabloya bakıp.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...