Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Asker olsaniz

reyou

Öne çıkan mesajlar

asker olsam ucuza et yerdim, bol bol yerdim ama. çoluğa çocuğa ucuz diye ne istiyorlarsa alırdım. şimdi giremediğim lojman, yaz kampı ne varsa hepsinin tozunu atardım. ucuz ucuz yer içer, beleş beleş konaklardım. makam şoförüm olsun diye kasardım. ışıklarda durmama olayı devam ediyorsa ışıklarda durmazdım.

bak bedelli yok diye de senaryo hazırladım ama
Sosyal ağlarda paylaş

illa subay oluyosak denizci.
subay tayfası cidden daha kaliteli. d.k.k'da uzman çavuş bile haldır huldur ingilizce falan çalışıyodu boş zamanlarında yıh yıh. böyle ilginç gelenekleri falan var, komutanım kullanmazlar mesela (er, onbaşı falan hariç onlar sayılmıyo zaa) efendim falan diyolar. ast-üst ilişkisi genelde sıcak ve nem ile muhatap olmalarından olacak daha bi yavşak-gevşek, rahat. denizci yani özetle.

PİLOT OLUYOSAK TABİ PİLOT LAN WTF
dipnot:kara-havacı pilot hepsini ezer, komando eğitimi alan pilot yani daha imba bişey varsa buyursun gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

tankçı olan bi ark vardı, kaç ay tank eğitimi aldık, eğitim sonunda komutandan rica etmeseydik hiç tanka binmeden eğitimi tamamlayacaktık olm demişti..

zorunlu askerlikten bahsetmiyorum ya, zorunlu askerlikte bindirmezler.
havacı olup f16 da kullanmassın zaten.
adam gibi harp okulu vs şeklinde askerlikten bahsediyorum.

ha topicte zorunlu askerlik şeklinde asker olmaktan bahsediliyorsa,
10 günlük askerlik yapayım mümkünse.

dasaaa said:

asker olsam ucuza et yerdim, bol bol yerdim ama. çoluğa çocuğa ucuz diye ne istiyorlarsa alırdım. şimdi giremediğim lojman, yaz kampı ne varsa hepsinin tozunu atardım. ucuz ucuz yer içer, beleş beleş konaklardım. makam şoförüm olsun diye kasardım. ışıklarda durmama olayı devam ediyorsa ışıklarda durmazdım.

bak bedelli yok diye de senaryo hazırladım ama

hocam taraf, zaman, sabah gibi gazeteler yazıyor, siz de gözünüzde büyütüyorsunuz şu askeri lokantaları.
çok orduevi gezdim dolaştım,
tamam yemekleri "ucuz" ama sadece maliyetine verdikleri için.
ayrıca yemekleri de kötü.

boşuna heves etme yani "ucuza et yiycem" diye.
değmez emekli olana kadar askerlik yapmaya...
Sosyal ağlarda paylaş

tankçı olurum, kullandırmazlarsa da hayatta kalırım np heh. patton'lara bindirmesinler de, leo2 ile gezeyim heh.
http://www.armyrecognition.com/images/stories/europe/germany/main_battle_tank/leopard_2a4_evolution/pictures/Leopard_2A4_evolution_main_battle_tank_German_Germany_Defense_Industry_002.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

babam gibi tankci olmak istiyordumda kafayimi yedin sen diye kolumdan tutup deniz lisesine sokmaya calsiti rahmetli, onuda ben istemedim oole kapandi gitti mevzu

simdi subay olsam gerci komikli sik olmasi gereken silivrideydim kesin lulz

karacilik en zor, gercek anlamda surunuyorsun ve ordu disinda kariyer sansi en az olan

denizcilik en kiyak olani, butun liberal goruslu askerlerde denizcilerden cikiyro genelde, eski yunan filazoflarinin "abi adamalr zengin oldugu icin butun gun bso bos evde kafayi kirmislar" diye tanimlanmasi gibi bisi bu

havacilik pilotsan zor, degilsen denizcilikten bile kiyak, zaten belli rutbeden sonra ucurmuyorlar ki dunyanin her havva kuvvetinde bir klisedir bu, kimisi ucabilmek icin terfi istemez ama bizde terfi otomatik oldugundan genelde ozel sektore filan kaciyor ucmaya devam etmek isteyen pilotlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...