Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demokratik özerklik: Vergi vermeyiz ama devlet yardım etsin

xaty

Öne çıkan mesajlar

küheylan said:

abi bir mizah yazarının yazısı vardı, buraya da konmuştu o aklıma geliyor hep.

absürd isteklerde bulunup, sanki istedikleri şey çok normalmiş gibi düşündürüyorlar. özerklik ne abi onu tartışmamız gerekiyor, vergi verip vermeyeceklerini değil.

iyi güzel de adamlar niye vergi vermiyor da biz veriyoruz lan.
adamlar resmen işgüzarlık yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Merak etmeyin.Zaten benim gibiler isyan ediyorduk,arada yürüyorduk,miting yapıyorduk,bağırıyorduk,çağırıyoduk...Benim gibiler de bezdik artık.Bundan sonra ne haliniz varsa görün ey millet.Belki bu halk kendisi için zamanını,yıllarını,parasını,emeğini harcayan insanların artık olmadığını görünce kafalarına bir şeyler dank eder de KARŞI ÇIKMAYI ÖĞRENİR...Belki.
Sosyal ağlarda paylaş

küheylan said:

absürd isteklerde bulunup, sanki istedikleri şey çok normalmiş gibi düşündürüyorlar. özerklik ne abi onu tartışmamız gerekiyor, vergi verip vermeyeceklerini değil.

Aynen. Herifler demokratik özerkliği geçti, vergi vermeyi tartışıyoruz şu an. Vay anasını argadaş. Salak malak ama işi biliyor herifler.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce,ne içiyorsun,kafan iyi,belli?Beni Pekakalı hainlerle ya da Madımak'ı yakan katillerle veya Gazi Mahallesi'nde kahvehaneleri tarayan siayeycilerle falan karıştırdın herhalde?Ya da Viktor'un şu Norveçli'yle bir ilişki kurdun aramda sanırım?

Tartışılan konu belli.Tartışmayı bu şekilde amacından saptırıyor ve polemik başlatıyorsun.

Ayıp oluyor.
Saygı.
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Yedek subay olarak yaptım askerliği.
Seferberlik emrinin çıkmasını bekliyorum-ki merak etmeyin,yakındır-.
O zaman göreceğim bu Kürtçü-Şakirt-Fetocu-Demokrat tayfayı...

e bu mesaj ne cetintaş? nedir bu seferberlk hevesi? nedir bu ele silah alıp adam vurma hevesi.

bu kadar basitmiş herşey? sen sordun bu soruyu. cünkü herseyi daha kötüye götürmek için ele silah almaktan daha basit bir yöntem yok dünyada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...