Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: The Old Republic / Satın Alma Bilgileri

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

Aral ilk etapta bi 2000-3000 kadar getirir. O da max. Belki o kadar da olmaz. Çok talep olan oyunları getiriyorlar. Sonra ihtiyaca göre yeni parti sipariş ediyorlar. Aral yetkililerini bizim foruma yönlendirmek lazım. :)

Beyaz Araldan ayrılmasaydı release party falan bile yapardık. :(

(Bkz. Burning Crusade Etiler D&R satışı)
Sosyal ağlarda paylaş

Amazon orderımı iptal edip gamecards.eudan siparişimi verdim. Christmas zamanı paket gönderiminde sıkıntı olur. Benim paketi teslim alacak arkadaşlar christmas tatilinde olur, paket kaybolur falan uğraşamam dedim.

Yeni keyi aldım, ancak amazonun gönderdiği keyi hesabıma girmiştim. O ne olacak bilemiyorum. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Marl0_on said:

gamecards.eu ne kadar güvenilir? bundan önce başka oyunlarda filan kullanan var mı?

Benim bir arkadaşım bütün oyunlarını oradan alıyor. Adamlar bin türlü şey istedi. En son ehliyetimi elimde tuttuğum suratımın gözüktüğü foto istediler. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

offgamers senelerden beri kullanıyorum, tersliğini görmedim.

+1.Bende epey kullandım hiç bi yamuğunu görmedim.Müşteri hizmetleri çok iyi en başta, işlemde problem olursa(stok vs.) hemen mail atıyorlar ve cavabınıza göre bi işlem yapıyorlar.(Gold alımından bahsetmiyorum bu arada cd-key/pre-paid falan) Bende oyun çıktığındaburadan alıcam büyük ihtimal.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

kod gelir önce, kutu aralık'da.

ben amazon.com'dan verdiğim siparişin shippingini amerika'daki tanıdığın adresi ile değiştirme kararı aldım bu gümrük hedesi yüzünden.

devo, o arkadaş usps ile gönderirse kaça mal olur bu işlem bana ?

deno normal yukarda verdiğim linkteki versiyonda bir sıkıntı olmaz dimi ? hiç unutmam swgde eşyaları tek tek mal gibi tıklayıp move forward şeklinde ilerletirdim sen öğretmiştin bana yazıp rahatça ilerletmeyi evimi döşemeyi falan sdfssd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...