Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mc donalds kahvaltı

Joker

Öne çıkan mesajlar

yav said:

goldbären said:

mcdonalz değil burgerking o aHhahahahahah

ayrıca burgerin tendergrill nanesi sahte, kıyma ete göğüs fileto şekli verip yapıyolar abi. ciddiyim. mcdonalds hala fileto veriyo şimdilik.
adsasd her neyse işte ya 2 kere yedim baya keyif aldım. çıtır soğan ile barbekü sos başka boyuta taşımış olayı. marul ve domatesle çok bayık diğer birçok burgeri. tavuğu analiz etmedim ama bir yamuğunu da görmedim lezzetle yemiştim. sizin ordakiler becerememiştir belki yapmayı. farklılıklar oluyor şubeden şubeye.

Öyle becerememişler ki lif tavuk kıymaya dönüşmüş eheh. Et değişik abi hazırlamakla şubeyle ne alakası var, dikkat etmemişsin, ağzına öğütülmemiş kıkırdak falan denk gelmeyince de bayıla bayıla yemişsin :p

Burger de yönetir, boşa bir tartışma. Şu bahsettiğimiz olaydan sonra tavukta McDonalds daha iyi oldu tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:

Burger King varken Mcdonalds niçin gidersiniz ? Aradaki farkı bir avm de rahat görebilirsiniz zaten. Burger king in önü beleş bir şey dağıtılıyormuşcasına hınca hınçtır.

Fistan said:

evet genelde varoşlardan alışveriş merkezi turlamaya gelenler oluyor burger kingin önünde

AHAHAHAHA CRIT

abi 3 tane king chicken menü 14.75. tabiki vasvaroş adamlar birincil hedef kitle. burgeri hala cix ürün sanan apaçişkolar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...