Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dishonored

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

Seru said:

ghost ve no kill oynadım diyip de çok çılgın keyif aldım oyundan diyebilen var mı? yoktur herhalde.

ghost ve no kill oynadım çılgın keyif aldım. adam öldürmek de zevkliydi baya ama stealth oynamak daha zevk verdi değişik yöntemler falan deneyebiliyorsun oraya buraya saklanıyorsun her seferinde farklı yoldan gidebiliyorsun falan.

Skyfire said:

no kill 0 satisfaction

becerememiş direk. B)
Sosyal ağlarda paylaş

niye abi iki tane yol koymuş adamlar chaos veya diğeri neydi non chaos mu o. sonuçta ikisine göre bitir yani. problem dishonored'ın bizim değil ki no kill keyifli değil, kill oynarsan yapabilecekrini gördükten sonra.

neyse sabonisle baya konuştum aynı şeyleri tekrar tekrar söylüyor muşum gibi oluyor. ben diyececeğimi dedim, yeni oyuncuya stealth+kill tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

herkesi öldürmek kolay ve son derece sıkıcı ama shadow ile herkesi öldürmek biraz daha iyi olur. ama yine de en güzeli kimseye gözükmeden ve kimseyi öldürmeden geçmek bence.

Ghost
Complete all missions after the prologue, alerting no one or killing no one but key targets

Shadow
Complete all missions after the prologue without alerting anyone
Sosyal ağlarda paylaş

ben bi kere full stealth+no kill oynayıp üstüne bir de herkesi öldürerek oynadım bu arada. ikisi de çok zevkliydi. biraz hobi meselesi. kimi stealth seviyor işte.

öldürme meselesine gelirsek de çok fazla adam öldürmek için koyulmuş ekipman var. kullanası gelir zaten insanın. ben konu chaosa sarmasın istedim o yüzden kullanmadım ilkinde.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

dalga geçiyorsun heralde :D

oyunu oynayanların yarısı falan stealth-no kill oynuyordur heralde. son derece de zevkli.

abi o kadar skill, alet var, kombo var, milleti paramparça etmek var, tüm bunlar inanılmaz güzelken kimseye dokunmadan geçip gitmek nasıl daha zevkli olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

+1709678956

Oyun ne kadar iyi olursa olsun, fps olsun arpg olsun ne olursa olsun, hiç ölmeden gidince BUNELAN diyorum ben.

Bioshock infiniteda bir tane elma bütün hpyi doldurunca, öyle sırf hikayesi ve atmosferi için herşey tek vuruşta ölse bile yine gideri olan bir oyuna küfür edicektim. Mediumda mı açtım ne yaptım dedim direk, hakkaten dalgınlıktan mediumda açmışım, küfür etmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni DLC baya iyi olmuş. Elbette gene kısa sürüp tadı damakta bırakıyor. Tek kötü yanı bu.

Zilyon tane ekipman var, ama nedense pek kullanılabilir olanını görmedim. İnsan mayınla fln uğraşmıyor, direkt bıçağı saplıyorsun adama çok çok daha kolay oluyor.

Ama oyunda 4 kişiye büyü gücü kullanabiliyor deniyor. 4. kim? Granny mi? Yoksa yeni DLC ile başka biri mi gelecek?
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...