Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasıl bir kız/nasıl bir erkek

mertadam

Öne çıkan mesajlar

Ben evleneceğim kişinin bakire olmasını isterim/istemem demiyorum. Ama bakire olursa bakire olmamasından daha iyi bir durum olur erkek için. Kafa rahatlığı için. Ama birine aşık olmuşsun, sevmişsin ve düzgün biri. Bu saatten sonra bekaret arayan, bakire olmadığın için seninle evlenmem diyen insan hastalıklıdır.

Tabi seks yapmadan evlenilmez. Buda bir gerçek
Sosyal ağlarda paylaş

Hahaha bir günde güzel yüklenilmiş tahmin etmekteydim..

hatta şahzıma cok tatlı hakaretler yapılmıs ama beklenen bi olaydı bu,anlayısla karsılıyorum..

madem öyle biraz daha acalım bu konuyu..

1)Genel tepkilerden bazıları benim ılımlı islam taraftarı tam bir hayvan,insan ruhundan anlamayan yada kadın görmemis cahil vasat ötesi sevisen,kücük pipili mongol bi adam oldugum izlenimi ortaya cıkmıs..İşin aslı ben izmirliyim,30 uma merdiven dayadım 2.diploma yolunda ilerliyorum ve malesef aristokrat bi yasam stili gördüm hep(ve bunların hic biri beni çağdaş yada öğretimli yapmaz farkındayım)sizin gibi biriyim yani,kız arkadaslarım cok oldu gayette sevistim acıkcası(belkide vasat performansla) neyse isin özü ben kafanızdaki adam degilim bana laf eden arkadaslarım..erasmus-body shot-fbuddy vs. nedir bilen yasamıs bi insanım..burdan paticik kızlarına selam ederim demek yerine 20 metre ötemdeki izmir eko uni kampüsüne gitmeyi tercih ederim güzel patilerim..

2)Birisi bakire hatun istiosan sende bakir olmalısın gibi bisey demis..yanlış..o işin dogrusu söyle..barike hatun istiyosan hic bir hatunun bekaretini bozmuycaksın..Benim bütün birlikteliklerim 'kadınlar'la olmustur..daha önce bu islemi gerceklestirmis olan ve sadece keyif amacıyla bir paylasım olmustur.Haa elime cok fazla miktarda 'açan adam' olma sansıda geldi..ve ben lanet olsunlar cekerek bunları uzaklastırdım(ki tanıdıgım hic bir arkadas eline gecen bu sansı kacırmaz burda bu yazıyı okuyanlarda dahil)..yani hic bir kızın günahına girmedim..cunku bir kızın kadın olduktan sonraki gözündeki ışıgın nasıl söndügünü..nasıl cocukluktan ve masumluktan uzaklastıgını gördüm ve biliyorum..yıllarca bu islemi gecirmis kız arkadasların ne gibi evrelerden gectigini kac sevgili degistirdigini nasıl kaybolup gittiginide biliyorum(herkes kaybolcak demek degildir bu).İşin özü önceden tecrubesi olmus bayanlarla keyifli vakit gecirmek sohbet gezme tozma alısveris tatil arkadas ortamı bar disko kordon + sex benim icin uygundur..ama bi kız arkadasla bunların hepsi - sex tir(sex bir ilişkide olmazsa olmaz DEGILDIR).. onun sorumlulugunu almak istemem cunku vicdan sahibi biriyim ve agır bi yuk..sadece evlilikle tasıyabilecegim bir yuk..ve her zaman cocukken annemin söyledigi sözü hatırlarım ; Gelecekte kız arkadasların olucak ve onlarla yakınlasmak isteyeceksin,canlarını yakma. Ben bu konusmanın gercek anlamını cok sonradan ögrendim ve can yakmanın fiziksel degil duygusal oldugunu anladım..Bir kız 'hadi abi yapalım razıyım' dese bile gelecekte pisman olmayacak anlamına gelmez yada kızların yasadıgı o inanılmaz yogun duygular mantıklarını gölgeliyor olabilir.Bir erkegin bu durumda butun iradesiyle hayır diyebilmesi gerekir.Ben bu konuya kutsal ve duygusal bir paylasım gözüyle bakarken sen hala sene 2131 ver küsküyü diyosan tekrar düsün derim..hangimiz daha çağdaşız..ve hangimiz bir kıza daha fazla deger veriyoruz?

3)Erkek adam sevisir..sevisicekki tecrube kazanacak(acı gercek)..tecrubeyle partnerini ve gelecekte esini mutlu kılabilecek benim anlayısım budur erkek sexi icin..sevismeyen erkek maca hazırlanmayan futbolcu gibidir(hos bi benzetme olmadı ama böle)

4)Bekaret kaybı.. Sizin icin bekaret vajinal sex ile kaybedilmis ve yuksek olasılıkla kan ile sonuclanan bir birlesim sonucudur..benim görüsüme göre 3 türlü sex sonucu kaybedilmis masumiyettir..eet yani bazı kesimlerin söyledigi gibi 'bakire ama kalın sıcıyo agızda aerosmith in solisti gibi'durumu gecersizdir..Bekaretin kaybı bir partner bulmak ve isteyerek onu rahatlama paylasımında bulunmaktır..biolojik olarak bakire olman 'bakire'oldugun anlamına gelmez..degildir(benim icin en azından) mayonez gargarası yapan kıza bakire denemez görüsüme göre..

5)Su an dahi bana inanılmaz kızan ve nefret duyan bazı arkadaslar var aranızda eminimki..varsın olsun sorun degil ama sunu bilin ki benim söylediklerim sizin duydugunuz bekaret sözleriyle cok farklı..
Kadın olan onlarca harika arkadasım var..hepsinin hayatımda olmasına memnunum..ama bir kadının ''ailem'' olmasını malesef icim el vermiyor..ha ama ben cıkıpta demiyorumki kadınsın öl..farklı bi anlayıs bu..en ii arkadasım buna benzer bi durumda seneye evlenecek ve onlar icin mutluyum,gelecekteki eside cok ii bi arkadasım su an(ki ben tanıstırdım)..ben bunu kabul etmezdim ama o etti..farklı görüsler ve karsılıklı saygı duyma durumu.. Ben kimseye cıkıpta 'neden verdin!' demiyorum BANANE..yargılamıyorum incitmiyorum..hatta normal yasam akısımda hic bir pürüz bile olusturmuyor..hatta aklıma bile gelmiyor acıkcası..ama iş sevgili ve sonrasında eş olayına girdimi tek söyledigim sey..Hayır,geçmişteki yaşantın ve tercihlerin gelecegimdeki aile hayaline uymuyor' bitti..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Birisi bakire hatun istiosan sende bakir olmalısın gibi bisey demis..yanlış..o işin dogrusu söyle..barike hatun istiyosan hic bir hatunun bekaretini bozmuycaksın..Benim bütün birlikteliklerim 'kadınlar'la olmustur

off "bende analından oralına hepsini yaptım" diyen bir "kıza" söyleyebileceğin hiç bir şey yok o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:
23 yaşında sevişmemiş insanda bi sorun vardır sanırım.
this

dragonutopia'nin da 2. sayfada mi ne yazdigi direk her kiz versin karim bakire olsun olayi. kadin dedigin neden dirayet midir nedir onun sahibi oluyor da erkek olmuyor yahu. kadin neden bilmemnenin zevk aleti oluyor da, adam kadinin zevk aleti olmuyor? bakirsen, sen de kendini karina sakliyorsan senin bilecegin bisey bizim isimiz degil tabi ki, ama onun haricinde yazdiklarin asiri bos yani.
Sosyal ağlarda paylaş

başbakan çıkıp hopadaki olaylarda panzerin üzerine çıktığı için sonradan linç edilen kadınla ilgili kız mı kadın mı belli değil dediğinde hissettiğim tiksinmeyi bu bakire/bakirlik konularında da hissediyorum .
Ama ilginç bir önerim var : doğan her çocuğun zarına bir parmak atıp öyle verelim ailelerine böylelikle bütün bu saçma tartışmalar bitsin, savaşlar dursun , dünya daha güzel bir yer olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

mertadam said:

Bu trol ve trollemek kavramlarının anlamlarını sonunda anlamamı sağlayan değerli kardeşimiz di'ye çok teşekkür ederim.

Hocam kardes ayagi got ayagi. Olmayalim mumkunse kardes falan.

Bi de Oguz'un dedigi sekil baya baya yanlis gelmissin sen.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben askerdeyken millete şunu demiştim "ben bakire değil tam tersi daha evvel ilişkileri olmuş bir kız isterim" Millet birbirine girdi.

"Çünkü senle evlenmeye karar verdiyse diğerlerini eleyecek kadar iyisin demektir."

Birde "kızımda olsa oğlumda olsa 16 yaşında cinsel deneyim yaşamasını sağlıklı bulurum" dedim, tepkiyi siz düşünün artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...