Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasıl bir kız/nasıl bir erkek

mertadam

Öne çıkan mesajlar

Mithat said:

İnatla 16-17 deniyor fakat harbiden illegal be. Yani diyorum 4chan degil burası ne bu jailbait merakı bir 18-19 örnegi verin bari de bende yani illa olucak deniliyorsa araya girilmez diyorum fakat 16 yaşında sevişip sonra kızın babası polise gitse kız ben istegimle verdim dese bile cezası var hesabı sen yap 16 ne kadar yanlış hadi beni tınlamıyosunuz bari hukuk falan?

abi 18-19 olsun yani herneyse ben kendim 19 yaşında oldugum için 2 sene öncesinin örneğini veriyorum refleks olarak yoksa kanunlara karşı bi şeyim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Yalnz said:

Atatürk'çü olunca o tutuma sahip olmamak mı gerekiyor? İstismar nasıl namussuz bir eylemse insanların kadın akrabalarını veya arkadaşlarını istismardan koruması da bir nevi namusunu korumasına yardım etmektir.

Bir çok ortama girip çıkmışlığım vardır ki net söyleyebilirim, fikri s.kinde olmayan adam yok, fikrini s.kinden azami derecede sakınabilen adam var. Başta fikirlerde istismar var. Bar ortamlarında milletin karı-kız düşürmek (eti konuşuluyor ruhu değil) için ne boklar yaptığını az görmedim, iş-okul yaşantısında hep karşılaştım bu tiplerle.

Hayır, sırf bu mantık yüzünden 30 senede Türkiye soldan sağa kaydı. O dediğin kitabı ben yazmalıyım.

Bir kızım olursa evet onun evlenene kadar bakire kalmasını ister ve bunun için ona bilinç aşılarım. En azından 25'inde çapulsuz hipster, emo, apaçi olacağına, ortamlara gireyim diye mal mal kendini ifşa edeceğine, sevgilisine ilk ayda mutlu olsun diye vereceğine bunlardan mahrum olup adam akıllı bir cinsel hayata sahip olması her babanın tercihidir.

Kizima evledenmeden vermeyi asilarim deyip ustune saglikli bir cinsel hayata sahip olmasini dilerim demek saka gibi zira ulkemizdeki kadinlarin cok buyuk bir kimi bu zihniyet sayesinde vajinismus denilen psikolojik rahatsizliga sahip.

Sizin cocugunuza ogretmeniz, asilamaniz gereken "evlenmeden verme" degil, nasil ozguven sahibi ve kendini bilen birey olacaginin ogretisi olmalidir. Bu sayede birey serseri kursun misali gezmekten kurtulup art niyetli kisilerden kendini siyirabilir.

Diger turlu hayatini zindan ettiginiz her birey, kendisine daha iyi baba rolu cizen kendinden yasli subyancilarin/sapiklarin elinden kurtulabilir, ancak bu sekilde sizin eksik biraktiginiz seyleri denyo denyo tiplerde aramaktan sakinabilir.

Bir de tum cevreniz ve ortamlariniz delik olsun tenekeden olsun misali dolasiyorsa, argo bir tabir ile amsalak ise sorunu kendinizde aramanizda fayda var.

this.
Sosyal ağlarda paylaş

@di evlenmeden vermesini aşılarım değil vermesine engel olurum dedim orada. Tekrar oku hele.

Modern yaşam denilen zırvanın insanlara dayatmasıdır o. 16-17 yaşında bir insanın it gibi hormonları çalışıyor olabilir. Ancak hormonları çalışıyor diye seks makinesi olması gerekmiyor o çocukların.

16 yaş diyoruz lan, çocuk bunlar. Deli gibi aşık olsa evlenicem diyip evden kaçıp bok yoluna gitme yaşları bunlar. Seksin ne olduğunu biliyor ama hayata dair ne bir deneyim var ne bir fikir. Ergenlik tavan yapmış, benmerkezci anlayış söz konusu. Hayatlarını mahveder en ufak duygusal çalkantıda bu çocuklar.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

İnatla 16-17 deniyor fakat harbiden illegal be. Yani diyorum 4chan degil burası ne bu jailbait merakı bir 18-19 örnegi verin bari de bende yani illa olucak deniliyorsa araya girilmez diyorum fakat 16 yaşında sevişip sonra kızın babası polise gitse kız ben istegimle verdim dese bile cezası var hesabı sen yap 16 ne kadar yanlış hadi beni tınlamıyosunuz bari hukuk falan?

sen yapılmadığını falan mı sanıyosun yani. sen yapmamış olabilirsin o yaşlarda da, en yakınındaki bir liseye git derim. üstelik 16-17 de çocuk yaşı değil ki, gayet de hormonların tavan yaptığı dönem. illa bir yanlışlık, bir sakınca olacak diye bir şey de yok, korundukları müddetçe hastalık da olmaz, hiç bi şey de olmaz. hukuki olarak falan filan da kızını alıp öyle götürecek baba tanımıyorum ben

Yalnz said:

@di evlenmeden vermesini aşılarım değil vermesine engel olurum dedim orada. Tekrar oku hele.

Modern yaşam denilen zırvanın insanlara dayatmasıdır o. 16-17 yaşında bir insanın it gibi hormonları çalışıyor olabilir. Ancak hormonları çalışıyor diye seks makinesi olması gerekmiyor o çocukların.

16 yaş diyoruz lan, çocuk bunlar. Deli gibi aşık olsa evlenicem diyip evden kaçıp bok yoluna gitme yaşları bunlar. Seksin ne olduğunu biliyor ama hayata dair ne bir deneyim var ne bir fikir. Ergenlik tavan yapmış, benmerkezci anlayış söz konusu. Hayatlarını mahveder en ufak duygusal çalkantıda bu çocuklar.

senin söylediğin şey apayrı. 16-17 yle alakası yok ki. evlenmeden izin vermem dediğini söylüyorsun. diyelim kızın 28 inde evlendi. ee nerede kaldı 16-17 ? orada 26-27 nin de hesabını yap bi kafanda önce
Sosyal ağlarda paylaş

E onu dıyorum ben 20 diyorum sen 19 diyorsun şuan mesela bu gayet olabilecek bişi yaşla kesinlikle alakalı. Sanırım neden yaşla alakalı yazdıgım bir ton şeyde yazıyor kasmama gerek yok çok fazla anlamışsındır şuana kadar ama 18 yaşından sonra üniversiteye girdigin andan itibaren gayet her türlü takılabilirsin ne sorun olcak.

Onun dışında Atatürkçü falan denmiş. Bağdat caddesinde baba parasıyla lüks arabasıyla kaliteli bara giren şişe açtırıp hatunlara en kıro havaları atıp sonra hatunları eve atan chpli gençte var benim gibisii de var.

Yani 'bütün sevgililerim bir kere versin karım bakire olsun' igrenç insanlarından uzak durun demek istiyorum.

Yoksa sanırım 'sevişmek için sevişme sevdigin için seviş' gayet mantıklı bir cümle? nesi bu kadar tartışılıyor ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Engellerim demek zincir vurmak gibi bir anlam ifade ediyor bana. Ya da oldururum keserim demek. Ya da daha ufacikken cehennemde yanarsin deyip hayati boyunca psikolojik anlamda rahatsizlik cekmesine sebep olmak gibi geliyor.

O yuzden diyorum olay engellemek degil kisiyi akli ile hareket edecek bir birey yapmaktir diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnz said:

İnatla anlamadığın birşey var. Kadının zarına kutsallık yükleyip onları metalaştırdığınız , bunun üzerine bir hayat görüşü kurduğunuz ve bunu da bütün çocuklarınıza aşıladığınız için o velet duygusal çalkantılara giriyor .
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnz said:

Ergen, hormonları tavan yapmış, duygu patlamaları yaşayan, dünyanın merkezinde kendisi var zanneden 17 yaşında birini yönlendirmek ne kadar da kolay. O lala...

Senin icin kolay degil fakat egitimini almis kisiler icin gayet kolay.

Sen yapamiyorsan, yapabilen bir uzman bulacaksin. Hani gencler ile ugrasmaktan cok su mesajinda yaptigin gibi anlamsiz cozumler uretip insanlarin hayatini pic etmek cidden kolay.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Engellerim demek zincir vurmak gibi bir anlam ifade ediyor bana. Ya da oldururum keserim demek. Ya da daha ufacikken cehennemde yanarsin deyip hayati boyunca psikolojik anlamda rahatsizlik cekmesine sebep olmak gibi geliyor.

O yuzden diyorum olay engellemek degil kisiyi akli ile hareket edecek bir birey yapmaktir diye.

şurda olay eger 'hiç verme bak verirsen öcü olursun' denilene kadar kızına 'verme demiyorum yine ver fakat verdin mi adam gibi birine ver' durumu ise dogrudur bu mantık bencede.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnz said:

Ergen, hormonları tavan yapmış, duygu patlamaları yaşayan, dünyanın merkezinde kendisi var zanneden 17 yaşında birini yönlendirmek ne kadar da kolay. O lala...

abi şu dediğinde o bile yetiştirilme ile alakalı.arkadaşlarını nasıl seçeceğini vesaire bu konularda bir şeyler yapmışsan hiç de öyle olmayabiliyor.ne ben bundan 2 sene önce öyle bir tiptim ne kız kardeşim şu an öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

@hedehodohop

Kaba tabir konuşacağım kardeşim. Sorun vajina zarı değil. Sorun senin popon da olabilir. Erkek halinle tecavüze uğrarsan sen de aynı sıkıntıyı yaşarsın. Daha sorunu idrak edemiyorsunuz, olaya zar diye bir maddeden bakabiliyorsunuz. O insanın ruhsal bunalımlarını, toplumdan ve hatta ailesi tarafından dışlanma tehlikesini konuşan yok.

Şu saçma salak anarşist kalıpları bırakın. Vajina zarıymış..
Sosyal ağlarda paylaş

söylediklerinin arkasında duramıyorsun ki. önce evlenmeden izin vermem dedin. ki kız 28-30 da da evlenebilir. demek ki 27 sene izin vermeyeceksin.

sonra 16-17 ye geçtin ordan. ki orda da sakınca yok dedik

şimdi de ''ben tecavüzden bahsediyorum, sonrasında bunalım fln'' dedin. e 40-50 yaslarındaki bir kadın da tecavüze uğrayabilir. ?
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle düşünüp yetiştirdiğiniz çocuklar vajinasının kılı kopsa bunalıma girer .Çocukların psikolojisini çok düşünüyorsanız onları bakirelik/bakirlik kavramında muhafaza etmek yerine ortada muhafaza edilmesi gereken birşeyin olmadığını anlatmaya çalışın.
Kendi yarattığınız boktan zihniyetten çocuklarınızı korumak bahanesiyle o boktanlığı sürdürmeye devam ediyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnz said:

@hedehodohop

Kaba tabir konuşacağım kardeşim. Sorun vajina zarı değil. Sorun senin popon da olabilir. Erkek halinle tecavüze uğrarsan sen de aynı sıkıntıyı yaşarsın. Daha sorunu idrak edemiyorsunuz, olaya zar diye bir maddeden bakabiliyorsunuz. O insanın ruhsal bunalımlarını, toplumdan ve hatta ailesi tarafından dışlanma tehlikesini konuşan yok.

Şu saçma salak anarşist kalıpları bırakın. Vajina zarıymış..
Nedir abi söylediklerini açık konuş o zaman bütün herkes potansiyel tecavüzcü olabilir en iyisi hiç seks yapmasın evlenmeden mi diyorsun hey allahım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...