Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasıl bir kız/nasıl bir erkek

mertadam

Öne çıkan mesajlar

O ilişki degil o seks hatadır. Zevk için seks degil sevdigin için seks taraftarıyım. Seks bir sevgi göstergesidir eger amacım boşalmak olsa masturbasyon yaparım zevk için sevmedigim bir insanla sevişmem ve seviyorsam da zaten kolay kolay ayrılmam sevgi bu hoşlaşma degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

O ilişki degil o seks hatadır. Zevk için seks degil sevdigin için seks taraftarıyım. Seks bir sevgi göstergesidir eger amacım boşalmak olsa masturbasyon yaparım zevk için sevmedigim bir insanla sevişmem ve seviyorsam da zaten kolay kolay ayrılmam sevgi bu hoşlaşma degil.

abi bu mantıkla o zaman üremek için seks yap sadece.zevk için seks yapılmaz ne demek abi?

edit : ayrica zevk için sevmediğim insanla seks yapmamdan kasıt nedir?sevgi kıstasın ne ben onu anlamadım yani ciddi soruyorum.arada aşk olması falan mı?nefret ettiğin bi insanla zaten yapmazsın ki seks,en kötü dış görünüşünü sevdiğin bi insanla yaparsın.veya bu kişi erkek/kız arkadaşındır,hem dış görünüşünü hem karakterini sevdiğin için yaparsın falan da filan.ama işin temeli de zevktir yinede 2 taraf açısından da.
Sosyal ağlarda paylaş

Yoo ilerde evleneceklerse neden olmasın?

Daha öncede belirttigim gibi seks sonrası ayrılıp başka biriyle çıkmaya başladıgında hatun kişisi ile erkek kişisi keşke o ilk sevişme başkasıyla degil birbirimizle diyorsa normal gayet o zamanda daha önceden sevişmiş olabilir yine bir mazur yok ki .

Önemli olan evlenmeden önce sevişmemek degil evlendigin kişiyle ilk defa sevişmek istemek. Daha önce istedigin kadar sevişmiş ol eger 'keşke ilk kocamla/karımla olsaydı' diyorsan sorun yok.

Fakat ooohhhh evlenmeden vur patlasın çal oynasın sevişmedigim adam/kadın kalmadı ne güzel valla sabahlar benim olmasın seks benim cinsel organ benim ne istersem yaparım valla, mantıgı varsa bu yanlış bu kadarda geniş olmamak gerek yani.

Yani her türlü sıra şu

bakire olan sevdigin insan > Bakire olmayan sevdigin insan > Bakire sevmedigin insan > bakire olmayan sevmedigin insan.
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:

abi bu mantıkla o zaman üremek için seks yap sadece.zevk için seks yapılmaz ne demek abi?

'sadece' zevk için :D yani kerhaneye gitme demek istiyorum özetle. Sevdigin biriyle seviş o da hani hoşlaştıgın her kişiyle degil hani harbiden seviyorsan. Ondan sonra bazı tatsız durumlardan ayrılırsan falan eyv ama yok biriyle sevişip ondan sonra kalkıp onu aldatıp başkasıyla sadece seks ugruna birlikte oluyorsan (ki aldattıgın kişiyi sevmiyorsun sadece sevişiyorsun) o zaman cidden hıyarlık sende.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

seks yapmis olmak icin seks yapmayin diyor. sevdiginizle sevisin diyor.

ben niye böyle özet yazamıyorum? nasıl başarıyorsun? Lütfen banada öğret boş konuşmayıp özet geçebilmeyi.

Birebir bunu söyluyorum. Kalkabiliyor diye fiziksel olarak yapabiliyorsun diye yapma sev aşık ol sevgilin olsun falan filan yoksa her verene gitme ondan sonra bir seks ihtimali ugruna ne erkekler harap oluyor aynı sürede kanser+aids ortadan kalkardı yemin ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias said:

aidsi yenmenin yolu seks yapmamak değil korunmak

senin mantıkla insanlar yemek yemezse obez olmazlar gibi bişey

kanserde sevişmekten oluyor dimi. Ben orda 'erkeklerin bir seks ihtimali ugruna harcadıgı vakti başka şeylere harcasalar kanser+aids ortadan kalkardı ' mantıgında söyledim.
Sosyal ağlarda paylaş

Polyushka said:

o zaman sen öyle yap. başkası başka türlü uygun görüyorsa öyle yapsın. problem ?

Kesinlikle uygundur. Ben görüşümü bildirdim sonuçta 'polyushka git kendine bakire hatun bul daha önce vermiş bir kevaşe ile seni asla evlendirtmem!!11!1!' demedim farkındaysan.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Loxias said:

aidsi yenmenin yolu seks yapmamak değil korunmak

senin mantıkla insanlar yemek yemezse obez olmazlar gibi bişey

kanserde sevişmekten oluyor dimi. Ben orda 'erkeklerin bir seks ihtimali ugruna harcadıgı vakti başka şeylere harcasalar kanser+aids ortadan kalkardı ' mantıgında söyledim.

e abi kadınlar da makyaj yapana kadar işin ucundan tutsa diye gider bu zırvalamanın lüzumu yok.konu bu değil yani.şmantığında anlamadığım nokta şu,tamam insanın sevdiği insanla sevişmesi güzel bişey,seks yapmış olmak için yapmaması da ok,ama bi insanın hoşlandığı insanla seks yapması neden hata?hoşlanmakla sevmek arası fark senin için nedir?sevgi kıstasın ne?bir insan bir insanı nolunca seviyor yani sence?
Sosyal ağlarda paylaş

Hoşlaşmada biticegini hissedebilirsin rahatlıkla. Ama yok kendime o kişiyle evli barklı cocuklu görebiliyorsam sevişebilirim he ondan sonra bişi olur ayrılırsın onu bilmem fakat sevişme olayları sırasında ilişki ciddi gibi ve evlenmeye kadar yolu var gibi duruyorsa o aşk, sevgidir dedigim gibi ondan sonra bişi olur ayrılırsın onu bilemem ona lafım yok.

edit: Tabii bu ilerde evlilik falan derken lise 1de evlenicez diyen insanlardan degil mümkünse yani cidden başkası duyunca da mantıklı gelen evlenme durumu.
Sosyal ağlarda paylaş

abi şu dediğinden de anladığım ciddi anlamda,bir insan 20-22 yaşına gelene kadar yani karakteri tam oturup aklı başına iyice yerleşene kadar seks yapmamalıdır.17 yaşında lise 3e giden evlilik çağıyla alakası olmayan bi çocuk seks yapmasın mı yani kız arkadaşıyla?
Sosyal ağlarda paylaş

Yapmasın.
Biraz daha büyüsün.O yaşlarda yapılan şeylerden daha sonra pişman olma ihtimalleri yüksek diye düşünüyorum.

Edit:Ya düşündüm de,harbiden de lise 3'e giden çocuk niye sevişsin?Yok,eğer kız-erkek ille de sevişeceğiz derse zaten yapacak bir şey yok,kendi bilecekleri iş ama benim düşüncem lise 3'teki çoluk-çocuk bir zahmet cinsel ilişkiye girmesin.Yiyişsin,cinsel ihtiyacını yiyişerek görsün.O da yeter diye düşünüyorum.Benim düşüncem olduğunu aha bir daha söyleyeyim de hemen birileri RERERÖRÖRORO demesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Lorrotar said:

abi şu dediğinden de anladığım ciddi anlamda,bir insan 20-22 yaşına gelene kadar yani karakteri tam oturup aklı başına iyice yerleşene kadar seks yapmamalıdır.17 yaşında lise 3e giden evlilik çağıyla alakası olmayan bi çocuk seks yapmasın mı yani kız arkadaşıyla?

illegal olduğundan. Bence yapmasa daha iyi be.

Birde o kadarını geçip direkt beni soruyorsan kesinlikle sevişmemelidir ki bu sevişmemelidirin içine 'bişiler yaptık fakat sevişmedik' durumları bile dahildir 18- durumlarında.

Onun dışında neden 20 yaşında sevişmesi garip olsun ki gayet normal bir durum hafiftek aklı başına gelmeye başlıyor he 22ye kadar dayanan olursa onu feci bir şekilde desteklerim gene ama o çoooook geç illa 22 yaşına kadar insanın sevdigi birileri denk geliyor 22 yaşına kadar aşık olmamış adamda garip hani biraz.

Bu arada şu kadar sayfadır yazıyorum her verenle sevişmeyin be oğlum bir anlamı olsun seks dedigin oyle sadece zevkle olmaz aşkta olmalı diye biri de çıkıp demiyor ki 'aga zaten 1 tane yok ki her önümüze gelen diyorsun'. Kimi yiyorsunuz lan :D Görende paticik =playboy mansion herkes hugh heffner sanıcak.
Sosyal ağlarda paylaş

mertadam said:

Yapmasın.
Biraz daha büyüsün.O yaşlarda yapılan şeylerden daha sonra pişman olma ihtimalleri yüksek diye düşünüyorum.

Edit:Ya düşündüm de,harbiden de lise 3'e giden çocuk niye sevişsin?Yok,eğer kız-erkek ille de sevişeceğiz derse zaten yapacak bir şey yok,kendi bilecekleri iş ama benim düşüncem lise 3'teki çoluk-çocuk bir zahmet cinsel ilişkiye girmesin.Yiyişsin,cinsel ihtiyacını yiyişerek görsün.O da yeter diye düşünüyorum.Benim düşüncem olduğunu aha bir daha söyleyeyim de hemen birileri RERERÖRÖRORO demesin.

abi reröre edilmesini istemiyosan sözlüke filan takilicaksın veya tartışma başlığı açmicaksın.forum burası adı üstünde yani tartışıp karşı tarafa kendi fikrimizi kabul ettirmek amaç neden şikayet ediyorsun ki?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...