Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasıl bir kız/nasıl bir erkek

mertadam

Öne çıkan mesajlar

Lorrotar,forumlarda tartışmalarda amaç ille de insanların karşıdakine görüşünü kabul ettirmesi değildir.O dediğin futbol programlarında oluyor ki orada bile kimse düşüncesini değiştirmiyor.Ayrıca benim kastettiğim birileri fırlayıp "bu çağda bu kafa"cinsinden bir şeyler diyorlar ya.Özellikle onu kastediyorum.Yoksa ben bekarete önem verenlerden değilim.Ama alabildiğine de özgürlük taraftarı da değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

haklısın abi,karşıdakine kabul ettirmeden kastım da aslında tam olarak o değildi editlemedim ama,tartışma sonucu ortak ürün elde edip bilmediğin bişeyler öğrenmek falan filan.karşıdakine ve görüşüne tabii ki saygı gösterilmesi gerekiyor ancak atgözlüğü ve geçersiz argümanlarla tartışınca da karşıdaki insanlar sinirlenebiliyor.genel söylüyorum yanlıs anlama da abi.
Sosyal ağlarda paylaş

Neden sınırsız seks daha doğru ki? Neden evlenene kadar beklemesi çok mu yanlış? Dogru olanı neden bol bol sevişmek?

Yani basit şekilde sevişmek için sevişme aşık oldugun için seviş dedim bu aslında o kadar zor degil ki? Barney stinson olmana gerek yok marshall erikson olsan iyi fakat bir ted olsan yeter diyorum bu daha mı anlaşılır oldu?
Sosyal ağlarda paylaş

Konuda genel olarak yazilan cizilen "biz ne kadar abazaysak, 250gr meraklisiysak -yaygin bi kullanim, kusura bakmayin- diger erkeklerin hepsi de oyledir, o yuzden kizlarimizi digerlerinden uzak tutmaliyiz, evlenmeden sevismesinler vermesinler" olmus. Ben boyle sig bir insanim diye sizin yerinize bagiriyor fikirleriniz.

Hayir bir de sozde demokrasi ve ozgurluk savunucusu, Ataturkcu gecinen tipler basi cekiyor ya ona sasiriyorum. Harun Yahya misali Ataturkcuyum Aldatmacasi diye kitap yazasim geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Hayir bir de sozde demokrasi ve ozgurluk savunucusu, Ataturkcu gecinen tipler basi cekiyor ya ona sasiriyorum. Harun Yahya misali Ataturkcuyum Aldatmacasi diye kitap yazasim geliyor.
şunun aynısını bende dedim önceki konuda , bir muhafazakar yapsa geri kafalı , ilkel ,cahil diyicek birinin kendisi aynı şeyi yapıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Atatürk'çü olunca o tutuma sahip olmamak mı gerekiyor? İstismar nasıl namussuz bir eylemse insanların kadın akrabalarını veya arkadaşlarını istismardan koruması da bir nevi namusunu korumasına yardım etmektir.

Bir çok ortama girip çıkmışlığım vardır ki net söyleyebilirim, fikri s.kinde olmayan adam yok, fikrini s.kinden azami derecede sakınabilen adam var. Başta fikirlerde istismar var. Bar ortamlarında milletin karı-kız düşürmek (eti konuşuluyor ruhu değil) için ne boklar yaptığını az görmedim, iş-okul yaşantısında hep karşılaştım bu tiplerle.

Hayır, sırf bu mantık yüzünden 30 senede Türkiye soldan sağa kaydı. O dediğin kitabı ben yazmalıyım.

Bir kızım olursa evet onun evlenene kadar bakire kalmasını ister ve bunun için ona bilinç aşılarım. En azından 25'inde çapulsuz hipster, emo, apaçi olacağına, ortamlara gireyim diye mal mal kendini ifşa edeceğine, sevgilisine ilk ayda mutlu olsun diye vereceğine bunlardan mahrum olup adam akıllı bir cinsel hayata sahip olması her babanın tercihidir.
Sosyal ağlarda paylaş

abi benim gördüğüm şey bu tip konularda genelde biz yapamadık başkası da yapmasın düşünce yapısı kimse gerici filan oldugundan değil.16-17 yaşinda seks yapmamis adam küçücük çocuk ne seksi filan diyor ama biliyor ki 16-17 yaşinda bi insanın cinselliğe kafası da hormonları da köpek gibi basıyor ve yeterince reşit onun için.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten ortalıkta görüyoruz janis joplin gözlükleriyle dolanıp ben özgürüm diye erkeklerin kucağında gezen tipleri. Bu mu yani özgürlük anlayışı, bu mu bir babanın veya bir annenin çocuğu için olmasını istediği şey?

Bir de atatürkçüler yapıyor diye şaşırıyorsunuz. Evet bende sosyal demokrat görüşe sahip bir Atatürk'çüyüm ama hiç bir yerde bu salak düşünceyi ne kabul eder, ne de göz yumarım kendi ailem için.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnz said:

Atatürk'çü olunca o tutuma sahip olmamak mı gerekiyor? İstismar nasıl namussuz bir eylemse insanların kadın akrabalarını veya arkadaşlarını istismardan koruması da bir nevi namusunu korumasına yardım etmektir.

Bir çok ortama girip çıkmışlığım vardır ki net söyleyebilirim, fikri s.kinde olmayan adam yok, fikrini s.kinden azami derecede sakınabilen adam var. Başta fikirlerde istismar var. Bar ortamlarında milletin karı-kız düşürmek (eti konuşuluyor ruhu değil) için ne boklar yaptığını az görmedim, iş-okul yaşantısında hep karşılaştım bu tiplerle.

Hayır, sırf bu mantık yüzünden 30 senede Türkiye soldan sağa kaydı. O dediğin kitabı ben yazmalıyım.

Bir kızım olursa evet onun evlenene kadar bakire kalmasını ister ve bunun için ona bilinç aşılarım. En azından 25'inde çapulsuz hipster, emo, apaçi olacağına, ortamlara gireyim diye mal mal kendini ifşa edeceğine, sevgilisine ilk ayda mutlu olsun diye vereceğine bunlardan mahrum olup adam akıllı bir cinsel hayata sahip olması her babanın tercihidir.

öncelikle namus kavramını açmalısın bana , bir kadının bir erkekle sex yapması lakin sonra duygusal bir ilişki yaşamamaları mı onu namussuz yapar , kadını korumaya çalıştığın şey bu namussuzluk mudur ?
Yok değilse sen bildiğin sosyopatlardan , tecavüzcülerden bahsediyorsan bunlar hayatta her zaman var kadınları genç yaştan tasmalıyıp sözde bunlara karşı korumak kadınları daha bağımlı , metalaşmış ve savunmasız hale getiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

İnatla 16-17 deniyor fakat harbiden illegal be. Yani diyorum 4chan degil burası ne bu jailbait merakı bir 18-19 örnegi verin bari de bende yani illa olucak deniliyorsa araya girilmez diyorum fakat 16 yaşında sevişip sonra kızın babası polise gitse kız ben istegimle verdim dese bile cezası var hesabı sen yap 16 ne kadar yanlış hadi beni tınlamıyosunuz bari hukuk falan?
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnz said:

Kizima evledenmeden vermemeyi asilarim deyip ustune saglikli bir cinsel hayata sahip olmasini dilerim demek saka gibi zira ulkemizdeki kadinlarin cok buyuk bir kimi bu zihniyet sayesinde vajinismus denilen psikolojik rahatsizliga sahip.

Sizin cocugunuza ogretmeniz, asilamaniz gereken "evlenmeden verme" degil, nasil ozguven sahibi ve kendini bilen birey olacaginin ogretisi olmalidir. Bu sayede birey serseri kursun misali gezmekten kurtulup art niyetli kisilerden kendini siyirabilir.

Diger turlu hayatini zindan ettiginiz her birey, ne kendisine daha iyi baba rolu cizen kendinden yasli subyancilarin/sapiklarin elinden kurtulabilir, ne de bu sekilde sizin eksik biraktiginiz seyleri denyo denyo tiplerde aramaktan sakinabilir.

Bir de tum cevreniz ve ortamlariniz delik olsun tenekeden olsun misali dolasiyorsa, argo bir tabir ile amsalak ise sorunu kendinizde aramanizda fayda var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...