Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cin Çağırmak...

Sun_Sword

Öne çıkan mesajlar

cinle oyun olmaz!

lam aslında dürüst bişi olsa bu cinler okeye 4. arandığında, evde tek kalındığında ve hatta fuck buddy olarak etc çağrılabilir. ama dangözler çarpıyorlar! bi de hile yapıyolar! tam çağırıyon bunları poker oynayacan.. adam paso olmayan kartlar çekiyor.. yok diplomat kartı, yok george bush kartı.. töbe töbe..

cinle oyun olmaz arkadaş..

gene çarptı bizim 100kağıdı.. iyi mi?

ulan şeytana uyanda kabahat. töbe töbe yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

heheheuhauhea bizim arkadaşın bi kiki si vardı şahsen ismi bile beni yerlere yatırıyor..kibritleri alır birleştirirdi "kiki geldiysen işaret ver" diyordu ahheuha gülmekten elimdeki kibriti oynattığımdan kız kikisinin geldiğini sanıp sevinç naraları atardı..

ve o kız hala yaşıyor evet bir facia..

Ayrıca video bana "Long time dead" flmini hatırlattı.. "Banana..he wants to a bannana"
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Ardeth said:
Buarada her canlıda iç güdü vardır hapşırma öksürme bir içgüdüdür yada bir hayvanın beyinciği çıkarıldığında(yada başka bi yeri) çiğnemeye devam etmeside içgüdüdür[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon

eğitim ve bilim teknikten cekilmeslisin bence bu mesaj ustune ardeth
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:
cinle oyun olmaz!

lam aslında dürüst bişi olsa bu cinler okeye 4. arandığında, evde tek kalındığında ve hatta fuck buddy olarak etc çağrılabilir. ama dangözler çarpıyorlar! bi de hile yapıyolar! tam çağırıyon bunları poker oynayacan.. adam paso olmayan kartlar çekiyor.. yok diplomat kartı, yok george bush kartı.. töbe töbe..

cinle oyun olmaz arkadaş..

gene çarptı bizim 100kağıdı.. iyi mi?

ulan şeytana uyanda kabahat. töbe töbe yaa.

zuahauhau :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

StRencher said:
Cin gerçektir denemeyin.
Unutmayın ki onlarda düşünebiliyor. Görevleri ışığı açıp kapatıp gitmek değil. Musallat olmasın.
Her insan iyi olmadığı ibi her cinde iyi deiğildir. Müslüman Cinler ve kötü tarafa çok kaymış cinler wardır. Oyun oynicaz diye çağırmaya kalkışırken gerçekte kötü sonuçlar doğuracak şeylere sebebiyet verebilirsiniz.

Evet Cin'ler tıpkı insanlar gibi yaratılmış bir ırktır.
Allah'a inanan müslüman olanı olduğu gibi İblis'e inanıp Allah'a isyan edenlerde vardır ve onlar ŞEYTAN diye bilinir.
Bizim göremediğimiz ve hissedemediğimiz farklı bir boyutta yaşıyorlar. İblis/Şeytan/Zebani/Cin kavramlarını cok yanlıs yerlerde kullanabiliyor insanlarımız.
Ruh çağırma diye birşey vardır ama gelen ruh değildir. İnsan ruhu geri dönülmez bir yolculuğa çıkar.
Sizin Transa geçip (basit bir odaklanma bile yetebilir) ruh çağırma girisiminizlee bundan haberdar olan yada sizden birinizin devamlı etrafında olan bir cin(şeytan) sizin ile temasa gecer. Bu dünya ile bağlantı kurmaya cok meyıllılerdır gıtmek ve ya gondermekse zordur. Çgırana gore cin gelir.Gelen kesinlikle iyi bir cin olmayacaktır... Hele ki geyiğine falan girismeyin psikolojinizde telafisi mümkün olmayan yaralar açabilirsiniz.Hatta bedenleriniz de buna dahil!Hipnotik güçleri vardır.Bedeninize hükmedebilirler.

Küçüklüğümden beri bu konuyla ilgileniyorum ama daha denemedim. Demekte istemiyorum. Piyasada zorda olsa bulunabilecek "Cinlerin Esrarı" diye bir kitap vardı. Hatta kitaba gerek yok artık net var. Ayrıca O Oujua tahtasıdır gecmıs baslıklarda bazı arkadaslar bahsetmıs. O kagıtlar vs de cinlerin telekinesis gücü ile yaptıkları bır hareket. Daha ötesi telepatidir bunu da her bünye kaldıramaz.

Bir rivayete göre Ufo dediklerin cindir-yada cin dediklerin ufodur. Ama emin oldugum bırsey varki insanlarla sadece insanlar iletişim kurmuyor. Bu konuyu fazla deşmeyin. Heleki salya sümük gülüp eğlenilen ortamda adını bile anmayın.

Bütün bu anlattıklarımın ardından "Eti Cin" "Cin Ali" falan tabi komik geliyor ama bu yazdıgımı gece saat 24:00 da okuyun o zaman konuyu güncelleyelim o zaman görürüm ben sizi :)

***Hiç Korkmuyorum ve Çok Korkuyorum diyenlere daha çok musallat olurlar.
Sosyal ağlarda paylaş

iyi anlatmışsın .. fakat bende şunu eklemek istiyorum.burda espirili konuşuyor olsamda benimde yaşadığım pek çok şey var...

şunu belirtmek isterimki siz güçlüyseniz.. iradeniz kuvvetliyse hiçbişey olmaz.İnancınızı bi odaktan değil kendinizden ve Allahınızdan alın.

nası obi_wan gibi konuştum dimi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Cinlerin SU'dan korktukları ates oldukları;

Cinler dumansız ateş olarak tabir edilirler. Yani gunumuz diliyle IŞIN yada benzeri bir yapıları vardır.manyetik alanlara hükmedebilirler zamanda yolculuk yapamazlar! Bunu kimse yapamaz. Keza Işıktan hızlı da olamazsınız. Işıktan hızlı gidemeyen onun ötesine geçemez. (dolayısıyle zamanda ileri geri hereket edemez.) Işık hızına Cok yakın bir hızla hareket ederseniz de zamanın etkilerinden kurtulmuş olursunuz. Örneğin bugun bir kisi ısık hızına yakın bır hızla 3 günlük yolculuga cıksa geri döndügünde kendı yasıtlarının ölmüş oldugunu gorebılır.
İşte bu noktada geri dönersek cinler ışık hızına yakın bir hızda hareket edebilirler. göz acıp kapayana kadar cok farklı yerlere gidebilir ulasabılır.
İyi cin gelmez demiş bir arkadasımız.Peygamber efendimiz başta olmak üzere bir çok Ulema Müslüman cinlerle iletişim kurmustur.
Kimi rivayete göre müslümanların bazı savaşlarında Cinler yardım etmiştir. (Çanakkale savasında ki görünmeyen gücler)

İradenin güclü olması konusuna gelince.Cin iradesini etkileyebilecek iradeye sahip olmak herkesın harcı degıldır.
Tasavvuf ve zikir bir nevi trans ve meditasyon yontemıdır. Bu bıle kendı basına yetersız ken extra destekleyıcı seylerı kullanmak lazım. Kaldı en basında Allah inancı seni koruyacak olandır.
cinlerin gercek formunu goremeyız. bizi asar. ancak gercek gorunuslerı ıle ılgılı olarak (bılınen o ki sadece peygamberler gorebılmıstır.) "Uzun ince soyut varlıklar" şeklinde rivayetler ulasmıstır. Keza kendilerini görünmek istedikleri kısıye sadece onun gormesı muhtemel olacak sekılde (kı beyne hukmederler) farklı hayvan formlarında gosterırler. Siyah Keci-Siyah Kedi-Siyah Akrep-Siyah yılan.

Bilimin açıklayamadıgı daha bircok konu var. Parapsikoloji bu yuzden var. Parapsikoloji bir bilim olmasına ragmen verileri bilimsel degil... ironiktir.
Hayat bu bilinmeyenlerle dolu Merak ise insanı diger canlılardan ayıran en buyuk farklardan birisi. Su halimizi Merakımıza borcluyuz.İnsan, beyninin %3'ünü kullanabıldıgını duymussunuzdur. %3' ile neler yapılabıldıgını goruyorsunuz. Tam kapasite calıstıgı gün Neden Yaratılanların en üstünü oldugunu anlayacaksınız.
Cinlerle iletişim yasak değildir. Ben hiç bir yerde okumadım. Aksine bazı ulemanın bilgi alışverisi yaptıgı gercektır. Son gelen peygamber Hz. Muhammet evrendeki tüm canlıların peygamberidir.
70 milyon alem tabiri vardır kur'anda.Tabi Alem kelimeside üzerinde yaşanılabilecek dünya(gezegen) demektir arapçada.
Bu bağlamda 70 miyon yaşanabilir gezegen ve milyarlarca canlı türü... Zaten aksine akıl mantık erdırmek pek mumkun degıl.(İnsan oglu evrende yalnız mı ? Hayır)

Fakat bu 70 milyon gezegende sadece yine biz gibi insanlar ve cinler mi var yoksa insan + genel manada cin diye tabir edilen şimdilik üstün varlıklar mı var belli değil.

Bu yazıyı okuyana selam olsun varsa sorunuz kendımce cevaplamaya calısırım ama bence kafanızı fazla yormayın.Bırakın daha pozitif seylerle ugrasın. Anlattıklarınıza ınanmayacak ınsanlarla karsılastıgınızda yaşam enerjinizin yittiğini göreceksiniz ve bu sizi üzecek :)
Bu arada Telekinezi gücü telepati gücü suan dünya üzerinde bazı insanların kullanabildiği bir güctür. Her insan potansiyel olarak sahiptir. Gücü barındırmak bir yana kullanabilmek asıl problem.

Ben birkeresinde çekirdek kabugunu oynatmıştım. (yada bana oyle geldi) X(
Sosyal ağlarda paylaş

Warchief said:
Cinlerin SU'dan korktukları ates oldukları;

Cinler dumansız ateş olarak tabir edilirler. Yani gunumuz diliyle IŞIN yada benzeri bir yapıları vardır.manyetik alanlara hükmedebilirler zamanda yolculuk yapamazlar! Bunu kimse yapamaz. Keza Işıktan hızlı da olamazsınız. Işıktan hızlı gidemeyen onun ötesine geçemez. (dolayısıyle zamanda ileri geri hereket edemez.) Işık hızına Cok yakın bir hızla hareket ederseniz de zamanın etkilerinden kurtulmuş olursunuz. Örneğin bugun bir kisi ısık hızına yakın bır hızla 3 günlük yolculuga cıksa geri döndügünde kendı yasıtlarının ölmüş oldugunu gorebılır.
İşte bu noktada geri dönersek cinler ışık hızına yakın bir hızda hareket edebilirler. göz acıp kapayana kadar cok farklı yerlere gidebilir ulasabılır.
İyi cin gelmez demiş bir arkadasımız.Peygamber efendimiz başta olmak üzere bir çok Ulema Müslüman cinlerle iletişim kurmustur.
Kimi rivayete göre müslümanların bazı savaşlarında Cinler yardım etmiştir. (Çanakkale savasında ki görünmeyen gücler)

İradenin güclü olması konusuna gelince.Cin iradesini etkileyebilecek iradeye sahip olmak herkesın harcı degıldır.
Tasavvuf ve zikir bir nevi trans ve meditasyon yontemıdır. Bu bıle kendı basına yetersız ken extra destekleyıcı seylerı kullanmak lazım. Kaldı en basında Allah inancı seni koruyacak olandır.
cinlerin gercek formunu goremeyız. bizi asar. ancak gercek gorunuslerı ıle ılgılı olarak (bılınen o ki sadece peygamberler gorebılmıstır.) "Uzun ince soyut varlıklar" şeklinde rivayetler ulasmıstır. Keza kendilerini görünmek istedikleri kısıye sadece onun gormesı muhtemel olacak sekılde (kı beyne hukmederler) farklı hayvan formlarında gosterırler. Siyah Keci-Siyah Kedi-Siyah Akrep-Siyah yılan.

Bilimin açıklayamadıgı daha bircok konu var. Parapsikoloji bu yuzden var. Parapsikoloji bir bilim olmasına ragmen verileri bilimsel degil... ironiktir.
Hayat bu bilinmeyenlerle dolu Merak ise insanı diger canlılardan ayıran en buyuk farklardan birisi. Su halimizi Merakımıza borcluyuz.İnsan, beyninin %3'ünü kullanabıldıgını duymussunuzdur. %3' ile neler yapılabıldıgını goruyorsunuz. Tam kapasite calıstıgı gün Neden Yaratılanların en üstünü oldugunu anlayacaksınız.
Cinlerle iletişim yasak değildir. Ben hiç bir yerde okumadım. Aksine bazı ulemanın bilgi alışverisi yaptıgı gercektır. Son gelen peygamber Hz. Muhammet evrendeki tüm canlıların peygamberidir.
70 milyon alem tabiri vardır kur'anda.Tabi Alem kelimeside üzerinde yaşanılabilecek dünya(gezegen) demektir arapçada.
Bu bağlamda 70 miyon yaşanabilir gezegen ve milyarlarca canlı türü... Zaten aksine akıl mantık erdırmek pek mumkun degıl.(İnsan oglu evrende yalnız mı ? Hayır)

Fakat bu 70 milyon gezegende sadece yine biz gibi insanlar ve cinler mi var yoksa insan + genel manada cin diye tabir edilen şimdilik üstün varlıklar mı var belli değil.

Bu yazıyı okuyana selam olsun varsa sorunuz kendımce cevaplamaya calısırım ama bence kafanızı fazla yormayın.Bırakın daha pozitif seylerle ugrasın. Anlattıklarınıza ınanmayacak ınsanlarla karsılastıgınızda yaşam enerjinizin yittiğini göreceksiniz ve bu sizi üzecek :)
Bu arada Telekinezi gücü telepati gücü suan dünya üzerinde bazı insanların kullanabildiği bir güctür. Her insan potansiyel olarak sahiptir. Gücü barındırmak bir yana kullanabilmek asıl problem.

Ben birkeresinde çekirdek kabugunu oynatmıştım. (yada bana oyle geldi) X(

patide son zamanlarda okuduğum en abuk post. saygı duydum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...