Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cin Çağırmak...

Sun_Sword

Öne çıkan mesajlar

şeytanı yok etmerk imkansızdır
zaten yok edilmemesi lazım o zaman denge diye birşey kalmaz
birçeşit kısır döngü yani
iyi olmazsa kötü diye bir değer yargısı da olmaz[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada berk , Allah demiski " Ben kendimden bir parca da insana verdim " bu da benim dusuncemce Free Will. Yani sana kapilar getiriyor onlardan gecmek sana kalmis. Hayvanlarin free will i yoktur, robot gibi programlidirlar , icgudu nedir saniyorsun? sen dogustan birsey bilebilirmisin bilim nasil acikliyor icguduyu soyle bakayim sen? Ordekler her sene ayni yere nasil goc ediyorlar ayni rotalari nasil izliyorlar? Kedi neden tuvaletini yaparken cukur kaziyor sen mi ogrettin ona? bilim mi ogretti?

Herseyi bilimin kitabina sokmaya calismayin kitlenip kalirsiniz biryerde. Insan beyni bazi seyleri hayal edemez , sinirlarimiz var.

Ama insanda free will var, sadece ogrendigini bilir , icguduleri yoktur. Farkimiz bu iste hayvanlardan. O testler de o yuzden konuluyor.

Evil path easy path , Good path hard path. Evil olmak cok kolay, good olmak cok zordur.
Tum dunyada kural boyle.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 06 Şubat 2003 00:16 tarihinde demiş ki:
O zaman cin ile sorunu olan arkadaşlar su altında kurulacak evlerde yaşasınlar ve bu şekilde sorunları olmasın :-P[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down
Cücelerim ve ben yardımlarınızı bekliyoruz

Şimdi piskopat bi sorum var. Farzedin piskopatsınız ve sizin gibi 5-6 arkadaşınız daha var. Bir araya geldiniz dalış takımları falan her şey tamam. Daldınız suyun altında cin çaırdınız nolcak? hehe[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 06 Şubat 2003 01:56 tarihinde demiş ki:
şeytanı yok etmerk imkansızdır
zaten yok edilmemesi lazım o zaman denge diye birşey kalmaz
birçeşit kısır döngü yani
iyi olmazsa kötü diye bir değer yargısı da olmaz[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

Yok etmekten kim bahsetti zaten :) Ben denemk istiyorum sadece hehe[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

Buarada her canlıda iç güdü vardır hapşırma öksürme bir içgüdüdür yada bir hayvanın beyinciği çıkarıldığında(yada başka bi yeri) çiğnemeye devam etmeside içgüdüdür[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

refleks zaten vücudu canlı tutmak ve zararlardan korumak için geliştirilmiş bir içgüdüdür :p

*!çevir kazı yanmasın*

Olsun bebekler için ne diycen ozaman içgüdüsel olarak ilk defa süt emerler[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
magecy, 06 Şubat 2003 02:10 tarihinde demiş ki:
nihehe ateşten len onalr nasıl kesicen[hline]Image is everything, so play with it.

Ya ben bi kere deniim zaten istediim o alla alla eheh kesicem demedimki[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 06 Şubat 2003 02:06 tarihinde demiş ki:
Buarada her canlıda iç güdü vardır hapşırma öksürme bir içgüdüdür yada bir hayvanın beyinciği çıkarıldığında(yada başka bi yeri) çiğnemeye devam etmeside içgüdüdür[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche

Benim hangi icgudulerden bahsettigimi anladin sen. Depremden once neden hayvanlar kacar oralardan?, simdi dersin titresimleri duyuyorlar. Hepsi de mi duyuyor kardesim bir tek biz mi ozurluyuz yani. Bilimin siniri var bosuna ugrasmayin surekli counter ederim sizi.

Ama Allahin suna benzer bir lafi var " Bilim adamlari bana inanmasalarda cennetin en ust katinda yer alicaklar cunku onlar insanlik icin calisiyorlar kendileri icin degil. "

O yuzden bilimin yolundan gidecekseniz pek sorun yok. Ama dedigim gibi inanc size mood saglar , kendinizi biryere ait hissedersiniz, bosluktan kurtulursunuz hic olmadi.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Yahu cinlere ne meraklı milletimiz varmış :)
Neyse ben size batıl ve gerçek özelliklerini veriyim eskilerden hatırladığım...
Batıl inançlar:
Ayakları terstir,geleceği bilirler,gece banyo yapanı çarpar,gece tırnak keseni çarpar,diken dibinde yaşarlar,gece ıslık çalanı çarpar...
Gerçek olan:
Geleceği bilmezler,görünmezler...
Neyse eh işte böyle sun acaba neden istiyorsun bu nedenlerden hadi hadi bakııyım geleceğini falanmı öğrenecen :-p[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
Sosyal ağlarda paylaş

aman konuyu din vardır yoktur allah vardır yoktur tartışmasına sokmayında ( sonra bi kaç manyak gelip saçma sapan mesajlar atmasın ugraşmasın modlar boşuna )

cinle periyle neyle ilgilenirseniz ilgilenin ama konuyu diger boyuta geçirmeyin

ps : foxxuda sallayın dark gelir birazdan nasıl counter ediliyomuş ögretir ona :)[hline]Prince"Kazuyama" Cratty
Nick "KuLee" Miyashiro
Brainnn

Sosyal ağlarda paylaş

Peki fox bizim din hocası evrim teorisine inanmıyo allah insanları okadar sefil yaşatmaz diye(en eski çağlarda böcek falan yerken) sen ne diyosun merak ettim[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Vallahi ben gerçekleri yazdım pek dinsiz imansız olsamda önceden öğrendiğim ufak bilgiler :)
Fox nerede yarı ing yarı türk konuşuyor anlamadım ama neyse :)
Ben demiştim zaten üst taraftan birileri gelip bişi diyecek diye dimi ;)
Eh doğru ne yapıcaz cinleri perileri sonra ilk mesajımda olduğu gibi keto gibi falan oluruz...
*!Uykusunun geldiğini düşünür*[hline]===> orc_lord <===
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
said:
Ardeth, 06 Şubat 2003 02:28 tarihinde demiş ki:
Peki fox bizim din hocası evrim teorisine inanmıyo allah insanları okadar sefil yaşatmaz diye(en eski çağlarda böcek falan yerken) sen ne diyosun merak ettim[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche

:-?[hline]===> orc_lord <===
Sosyal ağlarda paylaş

ardeth evrim teorisinden kastın ne?
insanların çok güneş alan yerde yaşarken derisinin koyulaşması soğuk ve az güneş alan yerlere gidince beyazlaşlamasını mı kast ediyorsun yoksa maymundan dönüşümü mü?[hline]One ring to rule them all
One ring to find them
One bring them all
and in the darkness bind them.
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmin sınırı bence insanlar yaşadıkça yoktur çünkü en basit şeyler bile ki mesala bir kaşığın dizaynı dinamiği geliştirilebilir.[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeMiRMaSKe, 06 Şubat 2003 02:31 tarihinde demiş ki:
ardeth evrim teorisinden kastın ne?
insanların çok güneş alan yerde yaşarken derisinin koyulaşması soğuk ve az güneş alan yerlere gidince beyazlaşlamasını mı kast ediyorsun yoksa maymundan dönüşümü mü?[hline]One ring to rule them all
One ring to find them
One bring them all
and in the darkness bind them.

Maymunda dönüşüm darwin teorisi yani[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...