Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cin Çağırmak...

Sun_Sword

Öne çıkan mesajlar

said:
fedaykin, 06 Şubat 2003 00:51 tarihinde demiş ki:
Önce yazıp sonra offf yüne tartışmayayım birileri ile diye yollamakdan vazgeçtiğim yazıyı madem konu açıldı yollıyayım dedim. Allahdan notepad'de yazmışım

Şu test dımbırtısına da hastayım yaaa... Önce %100 kendin yarat sonra koşulları geliştir sonra test et. Ne o buglar mı bulunacak. Oturup bir işletim sistemi yazmak sonrada o bozuk diye onu suçlamak ne derece mantıklıysa bu da o derece mantıklı bir teorem. Ruh filan demeyin, onu da tanrı vermedimi, hani onun ruhunun bir parçasıydı.[hline]
I get knocked down
But I get up again
You're never going to keep me down
Cücelerim ve ben yardımlarınızı bekliyoruz

eheh bu senin inancın işte benimkide farklı olabilir herkes aynı deil sonucta[hline]Image is everything, so play with it.

Sosyal ağlarda paylaş

peki ya doğru değilse kaybedeğim çok şey var... sınırlarımı zorlamadım; yeni şeyler keşfetmedim doğduğum zamanki yetneekelrimin yarısnı kullanmadım;
bunu benim aklım almıyor;
raistlin demişsiniz obile sonunda büyüsünü iyilik için kullandığı için affedilmiyo mu?

Kullanıp kullanmamak değil nasıl kullandığın önemli bu yetenekleri...[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while…
Sosyal ağlarda paylaş

Fizban bi zamanlar bşimdilerde bilim olan şeyler için "büyü" deniyodu bilirsin...
hö dersen git bi computer history oku ne dediğimi anlarsın...

Seçimler herkesin ben şahsen "düzenli bi hayat" yaşamak isteiyorum;[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while…
Sosyal ağlarda paylaş

cinlerin varlığına somut birkanıt için önce olan bazı olayların içinde olmak lazım
benim için tecrübe sabit, ben inanıyorum
ama sizi de değil "inanmanız lazım" diye zorlamıyorum inanmaya bile davet etmiyorum
görüp, yaşamak lazım[hline]"...In the end we will remember not the word of our enemies, but the silence of our friends"
Martin Luther King Jr.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 06 Şubat 2003 00:41 tarihinde demiş ki:
cin çağırdım diyelim
hoş bişe çıktı
muhabbeti iyi falan
sonra işi çıktı gitti
lazım oldu bana aynı cini nasıl bi daha çağırabilirim ?[hline]For Absent Friends...
ooc===ooc===ooc===ooc==c>
kings of chaos

Muha koptum ehhe[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
magecy, 06 Şubat 2003 00:50 tarihinde demiş ki:
eheh o senin bilecegin bir şey zorla inandıramayız kimseyi deme..

Ama şöle düşün belki bunların hepsi palavra hepsi yalan ama bu kuralları uygularsan ne kaybedersin ki
Eger bunlar dogru ise kazanacagın çok şey var[hline]Image is everything, so play with it.

Eheh bu laf çok klasik bizim din hocasıda hep söylüyo bunu :)[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 06 Şubat 2003 01:13 tarihinde demiş ki:
üstte yazan mesajların %80'ine hadi len ! dedikten sonra, geçiorum ana fikrime ..

metafizik konular üzerine tartışmanın yararsız olduğunu 20. yüzyılın başında sanırsam comte ortaya koymuştu ama bi de benden duymanız gerekiyo sanırsam.

günümüz bilminin imkanlarıyla hakkında kesin bilgi edinemeyeceğimzi konular hakkında düşünmek, fikir yürütmek, sadece zaman kaybıdır. felsefeciler de bunlar üstüne düşünmesin kafa yormasın artık çünkü boş zanaatlerdir bunlar. gelin sizi bilme davet edelim şöle.[hline]fighting for peace is like screwing for virginity

Oldukten sonra neler olacagi her insanin kafasinda vardir , sen istedigin kadar bilime davet et bir gun sende dusuneceksin bunlari. Ben artik olumden korkmuyorum mesela cunku inaniyorum birseylere , kafam rahat , icim rahat , yaptiklarimin dogru olduguna inaniyorum. Ister inanin ister inanmayin ama dinler kafanizi rahatlatir, birseye ait olma duygusu yaratir insanda, psikolojinizi duzenler. Oteki turlu kendi kendinize sorarsiniz hep
" Benim su hayvandan ne farkim var. Bende dunyadaki dogal sistemin bir parcasiyim. Yasiyacam, ürücem ve olucem. Bosuna geldim bosuna gidicem."

Ama ben diyebiliyorum ki simdi:
"Ben bosuna gelmedim , bazi gorevlerim var, gorevlerimi tamamlayip , testlerimi gecip, Allah'a beni yarattigina pisman olmayacak bir gecmis birakicam. Kurallara uyup seytanin tuzaklarina dusmeyecegim ve Annem Babam benimle gurur duyacak."[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...