Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sınırsız Paranız Olsa.

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

"Tatar Ramazan" said:

Afrika'dan bi ülkeyi satın alır veya paralı askerlerimle ele geçirirdim, sonra da orda uyuşturucu üretip daha da sınırsız para yapardım, öyle öyle Afrika'nın yarısını alırdım, arada iyi sporcu falan çıkarsa ülkelerimden onun satışından da ekstra kar gelirdi oh mis

sınırsız paran var tüm dünya senin zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ada fikri akıllıca böceği yılanı falanda olmaz olsada bi temizlikle atarsın hepsini geri gelemezlerde. Bi helikopter sahası yaptırıp 1de deniz uçağı aldın mı ulaşım sorunu da kalmaz. Çılgın bi yeraltı malikanesi ve yukarda da resimdeki gibi basit bi ev olacak harika olur. Tek sorun köpekbalığı vardır orda geniş bi alanı çelik telle çevirmek lazım.
Tsunami veya dev kasırga zamanı yer altına inersin vsvs harika olur be sonra somalili korsanlar gelip 40 gün 40 gece sana tecavüz ederler kimsenin ruhu duymaz. Bu son kısım olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

"Tatar Ramazan" said:

Afrika'dan bi ülkeyi satın alır veya paralı askerlerimle ele geçirirdim, sonra da orda uyuşturucu üretip daha da sınırsız para yapardım, öyle öyle Afrika'nın yarısını alırdım, arada iyi sporcu falan çıkarsa ülkelerimden onun satışından da ekstra kar gelirdi oh mis

sınırsız paran var tüm dünya senin zaten

O zaman Türk birliği kurardım, Atilla gibi Çin'den Paris'e kadar tank koştururdum ordumlan.
Amerika'ya da ambargo koyardım gıcıklığına açlıktan birbirlerini yerlerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

sonra somalili korsanlar gelip 40 gün 40 gece sana tecavüz ederler kimsenin ruhu duymaz. Bu son kısım olmadı.

şu neden abi ?
nasıl bi kafadaydın bunu yazarken
hayır zaten sınırsız param var
savunma sistemi koyardım bi şekilde
benim menzilime girince elektrik çarpsın kömür olsunlar mesela
Sosyal ağlarda paylaş

ne düşünce fakiri adamsınız ya, hala ada mada alıcam diyen var.

ben kendi yüzen adamı yaptırrım, fakye.

http://cdn.bintulu.org/uploads/2010/08/MostExpensive.jpg
http://4billion.net/wp-content/uploads/2011/04/Yahta21.jpg
http://blog.themavenreport.com/wp-content/uploads/2008/03/wally_yacht575.jpg

sınırsız param var diyeninizde tatava
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Çok büyük gemi gereksiz denizden uzaklaşıyorsun yani güzel bi yat alırım ama yolcu gemisi gibi bişi almam. 25-35 metrelik süper bişi alırım yüzen bina tiplerini sevmiyorum yatların.

sınırsız paran oldugu için almazsın öyle bişeyi
dünyanın en iyi mühendislerini toplar yeni bir fabrika inşaa ettirir isteklerine göre yaptırtırsın
hatta 1 hafta sonra istiyorum dersin 150 metre gemi çıkartırsın tersaneden
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'yi A'dan Z'ye öküz gibi kalkındırırdım, öyleki çok yiyen Roma devrindeki gibi kusma havuzları gerekirdi halka.

Sonra ülkeyi davete gelen AB yetkililerinin boyunlarını vurdurup sepette geri yollardım, "kapınızda yattığımız 50 yılı unutmadık ula, alayınız birleşip gelin ben tekim lan" diye de not eklerdim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...