Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FRF

kath

Öne çıkan mesajlar

Yok ya, PvP'im geldi asıl çok fena, WoW arenada eskiden bu rage'i atıyorduk şimdi substitute yok.

Şaka bir yana, şu oyunun pvp'sini iyi yapsalar da aksak.

İzledigim videolarda korkunctu mesela. Herhangi bir movement göremedim, fake falan zaten yok. Cast, cast, cast. Skill bas, skill bas, skill bas.

Herkes çok çelişkili şeyler söylüyor denemeden göremeyeceğiz herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım en geç çarşamba perşembe oyunda olucaz. Server hala belli değil heralde guild için ?

Benim asıl derdim hem üniversite okuyup hem çalıştığım için oyunu oynamak için sınırlı zamanım var açıkçası öyle her class ı açıp keyfini çıkara çıkara oynamak yerine tek bi class ta uzmanlaşmayı düşünüyorum.

Commando ile Sage arasında gidip geliyorum. Bi fikir belirtin =)
Sosyal ağlarda paylaş

Anladım teşekkür ederim Deno.

Yanlız dediğim gibi hem üniversite okuyup hem çalıştığım için oyunu oynamak için sınırlı zamanım var açıkçası öyle her class ı açıp keyfini çıkara çıkara oynamak yerine tek bi class ta uzmanlaşmayı düşünüyorum.

Commando ile Sage arasında beta oynayanlar fikir belirtebilir mi rica etsem ? Daha çok pvp ve solo pve için..
Sosyal ağlarda paylaş

Dorn said:

Çok zaman geçti sw galaxies üzerinden, karakterimin adını bile zor hatırlıyorum. Eclipse serverında Dark Legion guildinden Raj'Asta Krinn ben. Buralarda kaldıysa eğer tüm eski dostlara selamlar.

Şimdi nuclear'dan verdik 2 adet deluxe siparişi, eşimle geliyoruz. Frf hangi serverda olacak, ne yapacak belli oldu mu? Sw:G maceramız kısa sürmüştü. Bu sefer yatıya geliyoruz :)

ooo dorn da geliyor ha şahane.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...