Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FRF

kath

Öne çıkan mesajlar

Ben de trooper olarak aşvurdum.Oyuna bir kaç gün geçikmeli başlama durumum var,umarım oyun içinde de tanışır,kaynaşır anlaşırız ve başvurum oyun içininde de kabul edilir.

RP serverı iyi olur.Zenci kadın trooper açıp(TWDdeki michonne tipinde biri,onun katanalı değilde ağır silahlı hali gibi) rp yapmayı düşüncelerim gark etmişti kafamda epeydir ama pve ve pvp olursa da fark etmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

onun harici arena vardır herhalde karambollü :)

wowda arena yapa yapa gına gelse de kotordaki arenaları oyunda isterim.Gerçi şöle bol karambollü world pvp daha hoş olur ama(özlediğimiz..).

4 kişilik partyler bir acayip olmuş.her factionda 4 class olduğu için kabul edilebilir olsa da bu yüzden dps açığı olucak gibi gözüküyor.
Sosyal ağlarda paylaş

jonq said:

Casual bir oyun olduğu için öyle düşünmüşler. 5-6 kişilik partylerde adam işten gelip 2 saat adam aramasın diye. 1 arkadaşını bulsa 2 de companion çıkarsalar al sana full party takılsınlar rahat rahat. :)

haklısın.insanlar bu oyunu ciddi ciddi zor olacak diye bekliyor,anlamıyorum bu insanları,wow seviyesinde zorluğu olucak en fazla.gerçi biz de casuala döndük yaştan dolayı :(

mmorpglerin nerd işi olduğu günleri özlüyorum.bir lvl almak için 48 saat grind yapardık,imba nerdler olarak partyler kurardık,hey gidi....
Sosyal ağlarda paylaş

Çok zaman geçti sw galaxies üzerinden, karakterimin adını bile zor hatırlıyorum. Eclipse serverında Dark Legion guildinden Raj'Asta Krinn ben. Buralarda kaldıysa eğer tüm eski dostlara selamlar.

Şimdi nuclear'dan verdik 2 adet deluxe siparişi, eşimle geliyoruz. Frf hangi serverda olacak, ne yapacak belli oldu mu? Sw:G maceramız kısa sürmüştü. Bu sefer yatıya geliyoruz :)
Sosyal ağlarda paylaş

henüz kesinleşmedi, deployment'ı bekliyoruz. pvp'de olacağımız kesinleşti sadece.

bu arada swg'deki üye alımı sistemimize geri döndük, bundan sonra yeni üyelerden eskiden olduğu gibi kısa bir başvuru yazısı isteyeceğiz (işin içine hafif RP sokarsanız kabul edilme şansınız artıyor sdf) daha sonra 1 haftalık oylama sürecine girilecek, 1 haftanın sonunda da başvuran kişi kabul edilecek ya da reddedilecek. kişi ancak kabul edilirse foruma üye olabilecek. o yüzden yukarıda verdiğim link'e üye olmadan önce, bana ö.m atarsanız başvuru yazınızı, ben de oylamayı açabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

henüz kesinleşmedi, deployment'ı bekliyoruz. pvp'de olacağımız kesinleşti sadece.

bu arada swg'deki üye alımı sistemimize geri döndük, bundan sonra yeni üyelerden eskiden olduğu gibi kısa bir başvuru yazısı isteyeceğiz (işin içine hafif RP sokarsanız kabul edilme şansınız artıyor sdf) daha sonra 1 haftalık oylama sürecine girilecek, 1 haftanın sonunda da başvuran kişi kabul edilecek ya da reddedilecek. kişi ancak kabul edilirse foruma üye olabilecek. o yüzden yukarıda verdiğim link'e üye olmadan önce, bana ö.m atarsanız başvuru yazınızı, ben de oylamayı açabilirim.

benim babam eski jedilerden gibi mi
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

xunn said:

Of Deniz, VAY AK'yi bi ikna edersem dark side açmaya var ya, ne döveriz, ne trolleriz sizi of of of.

Oynamıcam da, bunu başarırsam oynarım işte.

DENIED

Fuck you.

-Deno- said:

xunn said:

Of Deniz, VAY AK'yi bi ikna edersem dark side açmaya var ya, ne döveriz, ne trolleriz sizi of of of.

Oynamıcam da, bunu başarırsam oynarım işte.

bro, please.

And you too.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...