Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekşi yazarı 50 kişi ifade vermek için çağrılmış!

tinu

Öne çıkan mesajlar

Title'ı önce anlamadım sonra gözlerimden yaşlar süzüldü.

Ekşi'de deprem var lan resmen, efendisiz TÜM entrylerini silmiş ki adam birinci nesil yanlış bilmiyorsam. Herkes sokaklarda. İnanılmaz bir coşku inanılmaz bir kalabalık.

Şu nefret denetimine İNNAILMAZ kılım zaten, bence kapansa da olur ekşi.
Sosyal ağlarda paylaş

doğrudan şunu yazdım başlığa
said:
aslında yasalara göre bu bilgileri vermesi normal hani. sadece, ilginçtir ki artık ispiyonla tuşuna basıldığında altında "yüz üstü bırak", "bana ne de." gibi seçenekler çıkıyor. ben en çok 3. seçeneği sevdim "türksel taklidi yapmak için kafana sarı anten tak"

yoksa tabii ki bu yazarların bilgileri istenildiğinde verilecek. ama yüz üstü bırakılmaları biraz garip duruyor.

bu arada şikayet edilen yazar sayısı 35mi 50mi, kimler kimler konu ile ilgili net bir liste yok sanırım. veya ben bulamadım
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

herkeş dikkatli olsun işte.

işin kötü yanı bu adam televizyonlarda önüne gelene sövüp sayıyor,
ama sen en ufak bir laf ettiğinde sinirlenip seni dava ediyor.

bu yüzden herkes elinin altında 2-3 tane avukat bulundurmalı,
cemaatten biri ansızın sizi tirsifleyebilir.

internetteki siteler korkudan otosansür uyguluyorlar kullanıcılarına,
buna da ileri demokrasi, çağdaş liberallik felan deniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

internetteki siteler korkudan otosansür uyguluyorlar kullanıcılarına,
buna da ileri demokrasi, çağdaş liberallik felan deniyor.

oto sansürden çok "aman kendinize 'so called filtre' uygulayın ve bunu biraz katı yapın haaaa! yoksa öcüler alır sizi de ham yapar." diyormuşuz gibi geliyor.
ben istediklerimi yazamıyorum, sizin de yazabildiğinizi hiç düşünmüyorum doğrusu..

bunun ne kadar garip ve eğreti hissettirdiğini anlatamam gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi peki patiye üye alımını kapatsak, topaçları da sadece üyeler okuyabilse, o zaman da yazdıklarımızı şikayet edebilir mi insanlar?

Yani ederler de, şikayet mercii bir şey diyebilir mi? Sonuçta bir medya aracı olmaktan çıkacak kahvehaneye dönüşecek forum ve insanları kahvede ona buna küfretti diye içeri almıyor kimse.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

abi kafayi yicem laik bir devlette dine hakaret sebebiyle iceri adam alinir mi lan napiyo abi bunlar

ya bu olay şey mi, toplumun manevi değerlerine saygı göstermememk gibi bişey galiba. direk din denmiyor yasada benim anladığım. madem öyle biz de bi topluluk oluşturalım, saçma sapan manevi değer filan koyalım dava edelim. olmuyo mu böyle. sonra zaten hakim kartlarını kullanırlar aihme gideriz.

sesli düşünüyorum yoksa uğraşmam böyle yorucu bişeyle. yazarken bile yoruldum
Sosyal ağlarda paylaş

adnan hoca'nın yaptığı şey saçma sapan bir şey o açık ancak şurada bir sıkıntı var bence.

Penthesilea said:

abi kafayi yicem laik bir devlette dine her hangi bir değer yargısına hakaret sebebiyle iceri adam alinir mi lan napiyo abi bunlar

laiklik =/= dinsizlik, dinlerin aşağılanmasına izin vermek.

laiklik = her dine eşit mesafede olmak, onların haklarını korumak, onlara inanmayanların da haklarını korumak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...