Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

9 Temmuz LAN Party

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

lan partiden guzel anılar

taylanı force pushla dısarı attıktan sora iceri girmek icin verdigi caba sırasında gayet ferah bir sekilde geri itmek.. cok iyi taylan iste itiyosun dusuyo.. bi de feritin bana speed acıp gelirken ileri geri zıpladıktan sora tam ters yone dogru kosmamla lan lan lan nerde diye etrafa bakısı..

ve tabiki sc2 de cucenin bir baba sevkatiyle ben seni savunuyorum abi sana parada yolladım al bunları kendine expansion cık ekonominle ilgilen demesi 15 tane marinele gelip cucenin onundeki corrupterları temizlememdi bence..
Sosyal ağlarda paylaş

ben en çok bf2 den zevk aldım bide jedi acadenyde milleti çok et pushlamak en güzeliydi. Kaede pası veriyor ben gol atıyordum veya ben pası veriyordum o golü atıyordu.

TF2 gitmedi... SC2 hiç gitmedi. GTA4 sonuna yetiştim ama iyiydi. Flatout yaptık güneş uluç levent aras falan o bayaaaa eğlenceliydi.

Ama adeksteki psler eskimiş. Havalandırma kesinlikle yetersiz. Bi sonraki lan partiyi en azından yaşanabileinecek düzeyde hava aldığımız bir yerde yapalım pls
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi uyandım, kısa kısa notlar geçeyim:

- popülasyon açısından gayet iyiydik. sağolsun listede adı olan hemen herkes gelmişti. senelerdir beraber oyun oynadığım, forumda gördüğüm insanlarla tanışmak ayrı bir zevkti. seviyorum sizleri koca bebekler.

- açılışı counter strike ile yaptık. peşine call of duty, battlefield gibi fps'lerle devam ettik. usa vs. china maçları enfes güzeldi. kendi baselerinde spawn kill yapmaktan ayrı bir haz duydum insanları pek çok sefer ZAAA. call of duty kültürüm patidekiler kadar yoktu, ama gene de bir istikrar sağladım. cod proları 2 - 3 map sonra açılıp ez mode'a geçtiği için çok uzun süre oynamadık. bu oyunlarda genelde topluca oynadık, daha sonraki oyunlarda insanlar biraz bölündü. gene de çoğu oyunda 20+ kişi beraber oynadık.

- gta 4 çok eğlendirdi beni. multiplayer'ını ilk kez oynadım, ve özellikle fastreloader, ben ve can (madboy) ile resmen versus the world takıldık team deathmatch'de. otobüsle gangsta takılıp orayı burayı tarayanlar, 5 metreden roket atarla blowjob yapanlar, bizim takım içi geyikler eğlenceli anlardı.

- left for dead 2'de çekirdek kadromuz olan xunn, lyvanna, lathspell, cthulhu, sandnigger'ın yanına çömezler gwindon, axedice ve 'can sen çıksana' diyince alınıp çıkan madboy'u da aldık. daha sonra revangelis gibi prolar ile de döndü l4d2. gayet keyifliydi maçlar.

- team fortress 2 hayal kırıklığı oldu. ben de başta olmak üzere birçok kişi ilk oyunu açtığımızdan 15 dakika sonra falan oyundan düştü ve tekrar giremedi. cthulhu yanımda gözyaşlarına hakim olamazken, epilogue hunharca sırıtarak oynamaya devam etti.

- starcraft 2 ve hon maçlarına katılmadım, ezilmek istemediğim için. zaten sc 2 kültürüm yok, var diyorsam da tatavayım. gökhan reis, gökçen reis, taylan ve tunca reislerin arada sırada oyunlarına baktım göz ucuyla, imrendim. herhalde sağlam maçlar döndürmüşlerdir onlar da.

- jedi academy'e geç girdim, ve anında sw nerdlüğümü konuşturdum. ez mode'da oynadığım bir oyun oldu malesef, o kültürü göremedim insanlarda. düşene bir daha vurdum, cartwheellar ile dodgeladım. gecenin finalinde xunn ile efsane anlar yaşadık duel'de.

LathspeLL said:

Jedi Academy'de Deno'ya saygı duydum. Sonda deno vs xunn duel'i vardı, bir kısmı videoya kaydedilmiştir.

erhan, bekliyoruz abi videoyu bu arada, ahmet yanımda biraz da videoyu izleyip üzülmesini istiyorum.

- ortam bunaltıcı sıcaktı. insan koktu içerisi sdf. alt kat klimalarının çalışmaması, hatta kimi zaman sıcak hava vermesi çoğu kez oyunları bırakıp hava almaya çıkmak zorunda bıraktırdı herkesi. bir daha ki sefere klima konusuna mutlaka bir çare bulmamız lazım.

- ben, lyvanna, xunn ve sandnigger 6.30 gibi ayrıldık adeks'den. daha oynayan, yeni maç kuran bir sürü adam vardı. determination'ları için tebrik ediyorum hepsini, umarım herkes keyif almıştır.

ağustos ayında da bir organizasyon daha yaparsak çok iyi olur. resimleri de bekliyoruz bu arada, kamera ferrero dışında kimse getirmemişti sanırım ama cep telefonlarıyla video ve resim çekenler olmuştu.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Daha organize oynanabilirdi oyunlar, çok üstün körü oynandı çoğu oyun. Bir BF2'nin bir TF2'nin hakkı verilmedi.

FPS'ler hayal kırıklığı oldu. hemen küstü gibi oldu insanlar iyi oynayanlar eşit dağılmadığı için tabi :P

BF2 güzeldi ama squad ve general kavramı son dk'larda kullanıldı fln. Aynı şey aslında JA'da da oldu. CTF açıldı TDM yapıldı fln.

Organize olamadık. net.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...