Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Project Zomboid

Quel-Thul

Öne çıkan mesajlar

off sıkıldım ben ya. bi eve erzak yığmıştım sonra kayboldum. şimdi her gece başka bir evde uyuyorum. sürekli alarm çalıyor, zombiler geliyor sokaklarda depar atıyorum.

kontrollere bi ayar şart. delirtiyor pencerelere tıklamak. bi de gördüğüm en dandik craft arayüzü var. hatta yok.
Sosyal ağlarda paylaş

online coop ileride gelecek dedik, şimdi var diyen olmadı. :p

mono'nun verdiği haritayı kullanın steam overlay'de, kaybolma olayı sıfıra iniyor. eve tonla malzeme yığdım, doldu taştı. bayağı da gezdim ama harita devasa. default gün uzunluğuyla uzak yerlere gitmek mümkün değil, bir günü 3 saat filan yapın heh. 1 saat iken yetmiyor, zaten 45dk günışığı var.

arabirimi daha adam ederler herhalde, daha kötüydü eskiden. demoyu oynadığım zamana kıyasla bayağı ileride oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

evet sandbox oynarken ayar ekranı çıkıyor. oradan kolaylaştırın derim çünkü oyunu bilmeden default ayarlar çok zor. çat çut ölüyorsunuz öyle mi vurucam böyle mi derken.

elektrik/su kesilme süresini de uzatın derim. onlar kesildiğinde rick gibi çiftçiliğe başlamamışsanız gg.

proper zombie dedikleri bayağı mobil, güçlü ve dayanıklı. ben onları da zayıflattım. bir odaya girince kapının arkasından sıçrayan biri gene enfeksiyonu bulaştırıp öldürmeyi başardı lol.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:
şimdi her gece başka bir evde uyuyorum.

seni hınzır

steame attım ben de ama düzgün bir sürüm çıkartmadan oynamam ben ömrüm 0.2.q 0.2.w ile geçti. yok o versiyonunda bişeyler yaptıysan q da bişeyler falan.

adam gibi çıkarsınlar abi. oynayaksa oynayak. kaç ay versiyon bekledim ben. kırgınım.
Sosyal ağlarda paylaş

ki yanlış anlama olmasın para verdik oyun nerde!! demiyorum. ben bizzat desteklemek için para verdim. ama alacaklıya davranıyor gibi davranılmaz yani. adam gibi çıkın deyin gardaş kadromuz küçük. no lifer değiliz deal with it deyin. steamde kurdum oynayasım gelmedi yani.
Sosyal ağlarda paylaş

camları örtmek tek başına yetmeyebilir, ışık, koku ve sese de geliyorlar. zombilerin algılarını ayarlardan kısmadıysanız bayağı risk var gece uyurken. helikopter ve silah sesi duyuluyor bazen, siz çekmeseniz de yanınızdan geçiyorlar volkin ded 2. sezon finali gibi. tahta ve çivilerle kapayın pencereleri ilk fırsatta. yatak odası kapısı filan. iki katlı ev tercih edin. pencereye rapunzel gibi çarşaftan halat yapın sarkıtın kaçış yolu olarak. hatta kapılara da tahta çakıp sadece çarşafla girip çıkabilirsiniz, zombiler yapamıyor onu. yalnız ben inerken çakıldım nedense heh. pratik lazım.

sadece axe değil, sledgehammer da kapı ve ağaç kırabiliyor ayrıca.
Sosyal ağlarda paylaş

ha bir de evinizdeki ışıkları da söndürün, yatmadan önce odanıza gelen kapıları kapayın. gece zifiri karanlıkta yatağı zor buluyorum ama güvendeyim ehu.

dediğim şeylerden bazıları steam'deki son betada var sadece, daha eski build oynuyorsanız çatıdan çarşaf sarkıtma, 28 days later'daki gibi varillerde yağmur suyu toplama filan yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

camları örtmek tek başına yetmeyebilir, ışık, koku ve sese de geliyorlar. zombilerin algılarını ayarlardan kısmadıysanız bayağı risk var gece uyurken. helikopter ve silah sesi duyuluyor bazen, siz çekmeseniz de yanınızdan geçiyorlar volkin ded 2. sezon finali gibi. tahta ve çivilerle kapayın pencereleri ilk fırsatta. yatak odası kapısı filan. iki katlı ev tercih edin. pencereye rapunzel gibi çarşaftan halat yapın sarkıtın kaçış yolu olarak. hatta kapılara da tahta çakıp sadece çarşafla girip çıkabilirsiniz, zombiler yapamıyor onu. yalnız ben inerken çakıldım nedense heh. pratik lazım.

sadece axe değil, sledgehammer da kapı ve ağaç kırabiliyor ayrıca.

Oha bunların hepsi yapılıyor mu :). Oyun harbiden beklediğimden de iyiyimiş. Ağlicam mutluluktan.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

ha bir de evinizdeki ışıkları da söndürün, yatmadan önce odanıza gelen kapıları kapayın. gece zifiri karanlıkta yatağı zor buluyorum ama güvendeyim ehu.

dediğim şeylerden bazıları steam'deki son betada var sadece, daha eski build oynuyorsanız çatıdan çarşaf sarkıtma, 28 days later'daki gibi varillerde yağmur suyu toplama filan yok.

1- Zaten perdeleri örttüğümüzde dışarı ışık çıkmıyor?
2- Işıkları nasıl kapatıyoruz hiç denk gelmedim?
Sosyal ağlarda paylaş

elektrik düğmelerini açıp kapamak mümkün ayrıca. perde açıkken gelen ışık dışarıdan ayışığı filan olsa gerek.
MrLevie said:

oyunun ciddi tıklama problemleri var asdf

maalesef ama en azından zoom var, büyütünce biraz daha rahat. izometrik motorların sıkıntıları işte hep. :p
Sosyal ağlarda paylaş

bozuk yemeklerden de hastalanabiliyorsunuz, buzdolabına koyun hemen mavi highlight'lı yemekleri. elektrik kesilince gg tabii.

hastayken ateşlenip ölmek de mümkün bozuk yemekten sonra volkin ded sezonundaki gibi. :p iyi uyku ve iyi beslenmek lazım hastayken. zombi hastalığıysa ona çare yok ama lol.

bu arad inv'de water bottle taşıyın, birkaç gün götürüyor. ara sıra doldurursunuz musluktan.

sıcak havada çok kalın giyinmeyin, soğuk havada da ince. yağmurda gezmeyin dışarıda, hastalanabiliyorsunuz iyice ıslanınca. çok ıslanırsanız havlu bulup kurulanın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...