Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Danone Halka İlişkiler / Sıkıntılar, Öneriler.

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

@fede: çözüm yöntemin doğru ama sonuç yanlış gözüm. yarım puan veriyorum sorudan. nöööri gantar ile kuruntu ailesi çağdaş diziler ama alakaları yok ondan gayrı.

ayrıca şişkinlikten beter bir tek şey varsa o da pms'tir, onu da belirtmek isterim. insan kendine ve hayata sırf hormonları yüzünden bu kadar küsebilemez. hiçbir er kişi bunun ne büyük bir zulüm olduğunu anlayabilemez. karınıza kızınıza sahip çıkın bu gibi hallerde, yazıktır. nutella verin yisin. iyi gelir. bi de çok konuşmayın, gözünün üstünde kaşın var der dalar karışmam.

şimdi başka ukalalık edebileceğim konu kalmadıysa bu threadden affımı rica ediyorum artıkın.
:P
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

olm o kadar anlatıyoz hala sıçırtıyor diyosunuz yea. şişkinlik alıyor diyorum size. şişkinlik nedir bilir misiniz siz? ağrılı kasıntılı eziyet gibi. beni defalarca hamile sandılar spastik kolonum varken.
Y U NO UNDERSTAND?!

wuu spastik kolon insani koyuna döndürüyor, dualar ediyordum her gün ahaha.

danone cıkmıştı tam o zamanlar gerçekten iyi gelmişti banada.

not : spastik kolon varken sinemaki denemeyin sakın.
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

@fede: çözüm yöntemin doğru ama sonuç yanlış gözüm. yarım puan veriyorum sorudan. nöööri gantar ile kuruntu ailesi çağdaş diziler ama alakaları yok ondan gayrı.

ayrıca şişkinlikten beter bir tek şey varsa o da pms'tir, onu da belirtmek isterim. insan kendine ve hayata sırf hormonları yüzünden bu kadar küsebilemez. hiçbir er kişi bunun ne büyük bir zulüm olduğunu anlayabilemez. karınıza kızınıza sahip çıkın bu gibi hallerde, yazıktır. nutella verin yisin. iyi gelir. bi de çok konuşmayın, gözünün üstünde kaşın var der dalar karışmam.

şimdi başka ukalalık edebileceğim konu kalmadıysa bu threadden affımı rica ediyorum artıkın.
:P

pms dedigin showmen hastaligi
benim ananemde pms olmuyo muydu
bi siz oluyonuz hemi
ben bi kerem gormedim ananemin yemek kasigiyla sokellaya daldigini

ayrica sicirtanin yaninda bide osurtan mi yazicaz yna
Sosyal ağlarda paylaş

harbi lan etrafımda "adet gördüm" diye şımaran kısları görene kadar bilmezdim..

berkay bize düşen burada "KADIN ANAM!!" demek, onalrdan sonraki kuşağı da brovnilerle çikolatalarla beslemek yapacak bir şey yok

ha ben benim hatuna kızıyorum, O'nu da bir "KADIN ANAM!" yapmaya çalışyıorum bu konu da o ayrı
Sosyal ağlarda paylaş

allaaam neden uğraşıyorum cahil cühela ayılarla ben de anlamıyorum ki.

annaneniz de pms oluyor ama o nutella yemediği için peşinizden güdümlü terlik atıyor, komşusuna yardırıyor, adam öldürür gibi örgü örüyor, uzaya roket atar gibi dantel işliyor, vs.

annane formatına hallenmediğinize göre, drool ettiğiniz fifi kız arkadaşlarınıza nutella yedirirseniz ona hırslanır, onu kaşıklarken sizi rahat bırakır diye şeyttim ama iyilik de yaramıyor.

inşallah tiz zamanda bir pmszilla saldırır da üstünüzü başınızı bi güzel paralar, hatta innnnşallah allaaam lütfen, kızların en pms queen'iyle evlenirsiniz de bir ömür boyu her ay çekersiniz o asık suratı diyim o zaman. patlayın.

hatta bence siz kanayın her ay, içinizden alien çıkacakmış gibi gerile gerile karnınız ağrısın 3 gün, yetmez belinize vursun, içinizden ipler çekilsin, 5 gün şakır şakır kanla, donla, orkidle, tamponla uğraşın, çok daha iyi olur. biz sizin gibi "ya kızlar çok pmsrerörerörö" diye forumlarda yırtınıcaamıza dayarız nutellayı, çözeriz problemi kestirmeden, keyfimize bakarız nasolsa. öküz diiliz çünkü biz. hanımefendiyiz. peh.

ayrıca

@ardeth: olmak olmamak elinde olmadığı için o kadar sinir zaten. istememene rağmen kontrolden çıktığın için. elde olsa olunmaz o. olunacak şey değil.

@kermit aptal sensin. alıcam şimdi ayaamın altına.

p.s. hayır pms diilim an itibariyle :P
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

inşallah tiz zamanda bir pmszilla saldırır da üstünüzü başınızı bi güzel paralar, hatta innnnşallah allaaam lütfen, kızların en pms queen'iyle evlenirsiniz de bir ömür boyu her ay çekersiniz o asık suratı diyim o zaman. patlayın.

ne var ben her ay tanklıyorumki ama o kadar iyi tanklıyorum ki o ormanda 10 kızılmaske (kabaca hesapla 100 kaplan) sanırsın bir kedi, geliyor gur gur gur uyutuyorum dizimde
Sosyal ağlarda paylaş

Dandik ayranları beğenerek içiyormuş millet, yahu o fabrikasyon ayranları yoğurttan bile yapmıyolar direk süte yoğurt kültürü koyuyorlar. Böyle süt süt kokuyor. Avrupadaki gurbetçi ayranları daha iyi valla bizden, bazıları yoğurttan yapılıyor.
Benim evde ortalama bi yoğurttan yapacağım ayran piyasadaki bütün hazır ayranlara koyar.
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

Dandik ayranları beğenerek içiyormuş millet, yahu o fabrikasyon ayranları yoğurttan bile yapmıyolar direk süte yoğurt kültürü koyuyorlar. Böyle süt süt kokuyor. Avrupadaki gurbetçi ayranları daha iyi valla bizden, bazıları yoğurttan yapılıyor.
Benim evde ortalama bi yoğurttan yapacağım ayran piyasadaki bütün hazır ayranlara koyar.

peki koyuncopluyo mu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...