Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ampulün devreleri yandı sonunda

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:

tabi siz günde 2-3 miting yapıp günün çoğunu bağırmakla geri kalanını seyahat etmekle geçirseniz kesin hiç şaşırmazsınız.

Yaşadığı stresi, danışmanlarla saatler süren toplantılarını falan saymıyorum.

not: AKP'li değilim.

not2: baya komiksiniz.

bu nasil akpli olmamak anlamiyorum ki, donup arada yazdiklarina bak bence.

Burda 100% akp ile tsak gecen tipler bile anlasilir , olabilir insanlik hali diye post atmislar.

Gayet soft yaklasilmis olaya hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

hamsilipilav said:

"Tatar Ramazan" said:

http://www.t24.com.tr/media/saxx.jpg
bu da mı gol değil hakim bey

tayyipte ecevitin omurgasının onda biri var mı acaba

ben bu fotoyu anlamıyorum, hadi ecevit ingilizce biliyo da konuusyo clintonla. recep ne diyoki obamaya?

bildiğim kadarıyla rte bir miktar ingilizce biliyor, ama iyi derecede olmadığı için demeç falan vermiyor. yani orada tarzanca bişeyler anlatıyor olabilir :)
Sosyal ağlarda paylaş

GEd said:

sipeyskeyk said:

tabi siz günde 2-3 miting yapıp günün çoğunu bağırmakla geri kalanını seyahat etmekle geçirseniz kesin hiç şaşırmazsınız.

Yaşadığı stresi, danışmanlarla saatler süren toplantılarını falan saymıyorum.

not: AKP'li değilim.

not2: baya komiksiniz.

bu nasil akpli olmamak anlamiyorum ki, donup arada yazdiklarina bak bence.

Burda 100% akp ile tsak gecen tipler bile anlasilir , olabilir insanlik hali diye post atmislar.

Gayet soft yaklasilmis olaya hatta.

RTE kalitesini belli etmiş. Adım gibi eminim oranın daha neresi olduğunu bile bilmiyordu. Prompterden öyle geçilmiş, muhtemelen CP yapıldığı için. Bu adamın halkına verdiği değer bu kadar, beceremiyorsa yapmasın 2-3 miting.

Osman Paşa da Tüm türkiyeyi kendi aracıyla ilçe ilçe dolaşıyor, o böyle mallıklar yapmıyor. RTEye rahat batmış rahat, devlet parasıyla o uçaktan inip diğerine biniyo, hazır konuşmaları okuyo geçiyor daha ne dediğinden haberi yok.

Sempati bakımından püskevitle bir değil bu.

RTEye oy verenlere acıyorum. Dinci adamlar diye oylarını inanılmaz kalitesiz birine veriyolar. HAS'a filan verseler gam yemiycem.
Sosyal ağlarda paylaş

DeathWarrioR said:

RTE kalitesini belli etmiş. Adım gibi eminim oranın daha neresi olduğunu bile bilmiyordu. Prompterden öyle geçilmiş, muhtemelen CP yapıldığı için. Bu adamın halkına verdiği değer bu kadar, beceremiyorsa yapmasın 2-3 miting.

konusma yapmayi becerememesine halka verdigi deger bu kadar demek olmamis. hani rte'yi elestirebilcek milyon sey var zaten, gidip toplu igne kadar olan yerden tutup yerden yere vurmak komik.
Sosyal ağlarda paylaş

Frantic said:

DeathWarrioR said:

konusma yapmayi becerememesine halka verdigi deger bu kadar demek olmamis. hani rte'yi elestirebilcek milyon sey var zaten, gidip toplu igne kadar olan yerden tutup yerden yere vurmak komik.

Halkına değer veriyorsa, hadi konuştuğu kitleyi bilmesini geçtim, çok yerde konuşuyor bilemeyebilir, en azından nerede konuştuğunu bilmesi gerekir.

Halkı sadece oy olarak görmese bunu yapmaz. Yanlış mıyım? Prompterden diyarbakır diye geçmiş, o da öyle okumuş. Adam nerede olduğunu bilmiyor daha, ama oy toplamaya gelmiş. Bu mudur samimiyet?
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben parti ayırt etmeksizin hepsine gülerim komik olan şeye niye gülmeyelim. Fakat kimse de Tayyip gibi camdan okumuyor yazıları o da işin ayrı bir boyutu. Ayrıca adamın üstünde çok yük var, vatanı satan bir organizasyonu tek başına sırtlamak kolay iş değil.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Yahu şaşırmıştır adam.

Allah Allah yahu, kalitesiz siyasete kalitesiz halk işte. Tartışmanızın saçmalığı Nirvana'ya ulaştı.

"Politically correct" olacagim diye ne kastin sende yahu.

Adamin beyincagizi sasirmis, on saniye kadar nerede oldugunu unutmus, "Ama duymuyosunuzki yahu" diye sinirlenmis bile...

Vukuatin kendisi komik, beyefendinin politik durusuyla alakasi yok.

Puskevit olayinda da senin gibi biri ciktmisti "Ayy ne adisiniz, bilmemnesiniz" diye.

Edik: Yogun istek uzerine de'ler ayrildi, yazim hatalari duzeltildi. Allah hepimizi argumansizliktan korusun, dinimiz amin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...