Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wii U!

Anubisath

Öne çıkan mesajlar

ah kıyamam

Anubisath said:

aferin. yeter hadi sıktın,uzatma. yazmıyorum ben de daha,sağlıcakla.

kalın yazılan yeredeki kararına ne akdar da riayet etmişsin

"forum kalitesini düşürmemiş miş miş" senden önce vardık o zamandan bu zaman benim aşağıya çekme konusunda bir etkim olduğunu sanmıyorum, buyrun soralım. çoluk çocukmuş, cevam yok desene sen şuna

yürü şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:
iste apar topar cikarilan 3DS in satislari ortada, adamlar japonyada bile satamiyor aleti, oyuncular 3D oyun talep etmiyor cunki, izleyenler 3D filmde talep etmiyor zorla izlettiriyorlar resmen

3D kadar tirt, basarisiz ve musteriye zorla empoze edilmeye calisilan baska bi teknoloji yok, cothode cubuklari led aydinaltmayla degsitirip kirk yillik LCD yi LED TV diye pazarlamarindan bile kotu yani

Abiiiii oyun yokki alasın ^_^ Oyun yapıp beğenip,beğenmeme şansı bile sunmuyorlar. ilk kez bu ay sonu birşeyler cıkarıcaklar

Bir baksana release listesine
gamespot

Bu arada şunu keşfettim 3ds'te ds oyunları oynayınca pili daha fazla gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
Alet çıktı Amerika'da, gerizekalı zevzek nintendo oyun performansını tam olarak tutturamamış diğer konsollar ile...

Hafif takılmalar oluyormuş multi-platform oyunların Wii U versiyonunda. Belki port sorunudur ama yani bir nebze üstün yap işte hardware'i millet wii u alırsa direk 3 platform içinden oyunlarını wii u'ya alsın... Ama yok, illa geriden gelecekler.
Sosyal ağlarda paylaş

en buyuk nintendo fanboyu olan elestirmenler bile 1 yil bekleyin, oyun moyun yok sirf hardware var diyor

nintendo bence bu fiyaskodan toparlanamiycak, sonynin kulagina kupe olsun. 1980 degil yil, oyle ben yaptim oldu iste bu! diyerek begenmeli mal satilmiyor, pazar arastirmasi yapmadan tuketiciye ihtiyacin ne diye sormadan bole sacma salak bi hariket yaptilar, cok agir odiycekler bedelini.
Sosyal ağlarda paylaş

Wii iyiydi ya, çok farklı bi yenilik getirdi yani, yeni bir alan açtı adamlar resmen. Wii'ye başarısız demek büyük hata olur bence. Her yaştan insanı heyecanlandırabilen bi aletti.

Viktor said:

nintendo bence bu fiyaskodan toparlanamiycak, sonynin kulagina kupe olsun. 1980 degil yil, oyle ben yaptim oldu iste bu! diyerek begenmeli mal satilmiyor, pazar arastirmasi yapmadan tuketiciye ihtiyacin ne diye sormadan bole sacma salak bi hariket yaptilar, cok agir odiycekler bedelini.

Aynı fikirdeyim. Son konsolları bile olabilir hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...