Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

et döner fiyatları

Bone

Öne çıkan mesajlar

blazkowicz said:

cidden işsiz, 5 parasız çapulcuların önde gidesiniz. sizin gibileri hergün kapımda el açıyor. mod gelince ricam topici kilitleyebilir. şu bölümü göz ucuyla takip ediyordum, forumun genelinden ayrı bir kalitesi ve havası var, sorayım fikir alayım dedim ama daha ucuz nerde cips bira bulurum diyen, milletin lüksünü görünce çılgına dönen yetersizler buraya da bulaştı.

hadi şimdi trolleyin, zaten birazdan moskovaya uçmak üzere ayrılıyorum 1 haftalığına.

cya losers.

Bu atardan iyisi henüz gelmedi. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

balon said:

Cons said:

bide antepte ne et kültürü lan? olsa olsa baharat kültürü olur

bu mesela.

NAPTIN SEN CONS!?!? NAPTIN SEN!?!?
Bir Antepli olarak kınadım seni.
Hıığk piüüü

ya onu demiyorum ben. hani et derken löp et vs.
antepte orda burda etsiz yemek yenmemesinden dolayı adamlar kötü eti bile baharatla bilmemneyle güzelleştirmeyi biliyor.
yoksa antepliler mcdonalds yiyolar demiyorum.s
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

e adam doğru söylüyo
olay eti pişirmekte değilki
içine koyduğun baharatta yada malzemede bitiyo

et var et var şimdi. kekik tarlasında yetişmiş bir süt danasından mesela üzerine tuz bile atmana gerek yok harika ızgara da çıkar, yemek de çıkar. yani ben bu yemeği yenilmez yapayım diye yola çıkmadıysan, ne koysan içine yenir.
Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

kermit said:

e adam doğru söylüyo
olay eti pişirmekte değilki
içine koyduğun baharatta yada malzemede bitiyo

et var et var şimdi. kekik tarlasında yetişmiş bir süt danasından mesela üzerine tuz bile atmana gerek yok harika ızgara da çıkar, yemek de çıkar. yani ben bu yemeği yenilmez yapayım diye yola çıkmadıysan, ne koysan içine yenir.

hah bu
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün hamburger yedim beşiktaşta böyle how i met your mother izleyen biri olsa yanımda 'enjoy my grandfathers feet' derdim bu kadar leş bir hamburger olamaz.
Et o kadar güzel degil üstüne bi de iki ekmegin arasına atılan hiç bir olay uyumlu olmamış tamamen bir rezalet vardı.

Agız tadıyla mükemmel bir hamburger yanında da patates ve sogan halkası falan yiyebilecegim yer arıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...