Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

the economist'ten türkiye seçimleri değerlendirmesi

yav

Öne çıkan mesajlar

Economist'in yorumlari dogrudur, yillar once AKP'yi savunan bir suru article vardi yanilmiyorsam yani CHP ile alakadar olmadiklari belli.

Yine de evet AKP'nin sansurcu zihniyeti su siralar epey kontrolden cikmis durumda. Erdogan'in solun maximum alabilecegi oy %30 demesi dogru bir durum ama yine de su secimlerde AKP'nin solundaki partiler biraz daha oy alabilirse ozgurlukler acisindan daha iyi olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Sylian said:

Economist'in yorumlari dogrudur, yillar once AKP'yi savunan bir suru article vardi yanilmiyorsam yani CHP ile alakadar olmadiklari belli.

ahaha aynen avrupa basını yıllardır akp desteklerdi sorun yoktu.

şimdi ters bi yazmışlar bütün şakkirtler "chp'den para mı aldınız" "türkiye eski türkiye degil bizi etkileyemezsiniz" yorumlarına boğmuşlar siteyi zaaa
Sosyal ağlarda paylaş

Mighty_THoR said:

boş tartışmalar bunlar, alın size türkiyenin gerçeği.

"Medya Barut ise geçen seçimde AK Parti’den kendisine buzdolabı yardımı yapıldığını belirterek, “Bu dönem henüz bir yardım alamadık. Oyumu AK Parti’ye vermekte kararsızım” diye konuşuyor."

güzelinden bi led tv vereydiler verirdim oyumu belki
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

ayrıca,
KK maşa falan değil. Herif tüm eski chp yi sepetledi
en güçlü adamları alt etti.
Kurultay konuşmasını dinlediniz mi? Ben en son rauf denktaşı canlı dinlerken ( bi 10 sene önce ) böyle olmuştum. O kurultay konuşmasıydı zaten benim aklımı çelen, bu adama inancımı netleştiren.

evde televizyon yok o yüzden takip edemiyorum böyle şeyleri, bir link bulabilecek olan var mıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

Suark said:

ayrıca,
KK maşa falan değil. Herif tüm eski chp yi sepetledi
en güçlü adamları alt etti.
Kurultay konuşmasını dinlediniz mi? Ben en son rauf denktaşı canlı dinlerken ( bi 10 sene önce ) böyle olmuştum. O kurultay konuşmasıydı zaten benim aklımı çelen, bu adama inancımı netleştiren.

evde televizyon yok o yüzden takip edemiyorum böyle şeyleri, bir link bulabilecek olan var mıdır?

hmm ne zamandı, aralık ayı falan olması lazım. 1-1.5 saat sürmüştü yamulmuyorsam. yutupla istersen
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

Marty said:

senin benim, suna oy verin dememizden ne farki var ki?

adamın türkiye vatandaşı olmaması farkı var.

e tamam da bu adamlarin turkiyedeki hangi parti kazanirsa ne olur diye tahmin yurutmesini ve insanlara da kendilerince hangisinin iyi olacagini tavsiye etmelerini ayip falan yapmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...