Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Haziran ayı masaüstü

Dynun

Öne çıkan mesajlar

Pasta said:

wallpaperımı sadece pc açılırken görüyorum sanırım.
heves işte, zevklerini sergiliyorlar.

Neee sosyal interaksiyonla zevk paylaşımı mı, aman tanrım hepsini asın.

Baggio zaten baya baya histerik her topicte. Spoiler yedim! topicte aynı şeyi rituel gibi yapıyorlar!
Sosyal ağlarda paylaş

8-9 yıldır bu forumdayım ve bunu çok iyi bilirim ki bu forumda periyodik aralıklarla baggio adam döver.
bu böyledir. buraya üye olduysanız dayağınızı yiyeceksiniz arkadaşlar.

beni düşünün ben uoscriptsharingle başladım bu siteye ve baggio'ydu oranın alan yetkilisi. tabii o zamanlar lise 1'deyim falan. topluca döverdi baggio. toplu girişirdi. angel wingi vardı bi de. derdim adama sırf ağzımıza vursunlar diye kanat bile vermişler.

hele bir "staff" ayarı vardır ki baggionun. dillere destan.

edit: ben de ne zmndır yazıcam bunu arkadaşım direk wallpaper koyun ne kastırıyorsunuz diye de yazamamıştım. tabii benim uslubum baggio kadar sert olmazdı. o baggio.

ulan bak yazdıkça aklıma geldi anlatmadan geçemicem: nerden aklımda kalmış bilmiyorum ama bir gün biri gereksiz bok gibi programlar diye bi topic açmış bir kaç kişi de oraya windows, office, tadında herkesin kullandığı programları yazmıştı. arkadaşlar baggio bunları bir dövdü. bak aklımda kalmış kaç senelik topictir kimbilir çıkmamış aklımdan. diyeceksiniz psikopat mısın bunları aklında tutuyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Bu topikte yıllardır süregelen;

<İSTENEN RESMİN BOŞU>

... gereksiz ritüelinin hala aynı olduğunu görmek acı verici. Özel tema/ikon dizilimi falan haricinde neden direk boşları paylaşmıyorsunuz?

aslında olay wp gösterip diğer temaları, extra zamazingoları yazmaktır. iki tane rainmeter editlemişsindir, uniktir hani. onu gösterirsin. wp sadece... ne bileyim işte. çok bişi değil o.

zaten abi bu güzelmiş boşunu atsana diyenler arama motoru kullanmayı bilse, bak o da ayrı hikaye.
Sosyal ağlarda paylaş

şu başlığa "ne kadar anlamsızca iş yapıyorsunuz" diye feveran etmek de herhalde forumda yapılabilecek en anlamsızca atarlardan biri. masaüstü paylaşımı (duvarkağıdı değil) net'te ne burada ilk, ne de son kere yapılıyor.

ve evet ikonuydu barıydı, gadget'ıydı temasıydı, buradaki olay masaüstü. anlam verilemeyecek bir durum varsa "odanızı gösterin" başlığına odanın duvarkağıdını koyup gitme olayı olabilir ancak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...