Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

türkiye'de yayınlanan animeler

Bone

Öne çıkan mesajlar

Sailor Moon
Rurouni Kenshin
Cardcaptor Sakura
Pokemon
Magic Knight Rayearth
Tsubasa (bayılırdım lan, ama yine de alt sıralara koyabiliyorum hatırlamadığım için)
Saber Rider (şu mekanik atlar hariç hiçbi şey hatırlamıyorum ama severdim)
Sevme sırama göre böyle. Hatta Sailor Moon'u hala seyrediyorum ve az önce yemek yerken bi bölümünü daha izledim.
Sosyal ağlarda paylaş

abi küçükken sabah 6 da bi animeye rast gelmiştim.bir çocuğun zengin ailesi ölüyor ve tüm mal varlığına başkası konuyor ve bu çocuğa hizmetçilik yaptırıyorlar.sonra bu cocuk biyerden kılıç aşırıp tüm herkezi doğruyor.hatta sanırım kılıcı samuray bi adam veriyodu.

milletin kafasını felan uçuruyordu çocuk nasıl bi çizgi film lan bu demiştim o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

abi küçükken sabah 6 da bi animeye rast gelmiştim.bir çocuğun zengin ailesi ölüyor ve tüm mal varlığına başkası konuyor ve bu çocuğa hizmetçilik yaptırıyorlar.sonra bu cocuk biyerden kılıç aşırıp tüm herkezi doğruyor.hatta sanırım kılıcı samuray bi adam veriyodu.

milletin kafasını felan uçuruyordu çocuk nasıl bi çizgi film lan bu demiştim o zaman

Kenshin den seta sojiroh nun hikayesine benziyor
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

Esnaf said:

aynen oymuş :P ben hep ayrı animedendir diye arıyordum oysa kenshinde bi karektermiş :P izlememiştim izleyeyim bari
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

Masakari said:

aynen oymuş :P ben hep ayrı animedendir diye arıyordum oysa kenshinde bi karektermiş :P izlememiştim izleyeyim bari

en beğendiğim karakterdi serideki, okita souji temelli karakterlerde boş yok zaten. (tu)
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/8/82/Shukuchi.JPG/220px-Shukuchi.JPG
http://img3.lln.crunchyroll.com/i/spire1/02232008/b/4/7/7/b4772e4e113f10_full.jpg
http://i.ytimg.com/vi/XlO4sf9viXU/0.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Borastus said:

detective conan. Yıllar sonra tekrar izleyince böyle ilk bölümlerde falan hayal meyal katilin kim olduğunu hatırlıyorum uyuz olmuştum hep.

detective conan gerçekten beğeniyor muydun?

birkaç bölümünü görmüştüm ben taa yıllar önce. o kadar da kanım ısınmamıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

detective conan gerçekten beğeniyor muydun?

birkaç bölümünü görmüştüm ben taa yıllar önce. o kadar da kanım ısınmamıştı.

dc benim en sevdiğim serilerden biri. Seri case case ilerdiği için genelde 2 bölümlük vakalar halinde oluyor böyle akşamları 1-2 bölüm falan izleyip bırakabiliyorsun. Böyle detektiflik hikayeleri zaten severim CSI falan izlerdim baya ama böyle kan kıl tüy falan aramaları veya yok kimyasal şu bileşiklerle şunları anladık tarzı muhabbetler canımı sıkardı. Dc de ise mevzu tamamen mantıksal çözümlemelerle ilerliyor sherlock homes tarzı (zaten conan ismi de sherlock homes in yazarının ismi).
Sonlara doğru baya tekrara düştü ama ben baya bir süre sıkılmadan izledim bölüm 11 i tavsiye ederim serinin nasıl olduğu hakkında bilgi vermesi için, baştaki güzel bölümlerdendir.
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

L'ecole Des Champions - Adını senelerdir aradığım fransız - japon ortak yapımı futbol animesi... Kartal vuruşu diye bir gol vuruşu yapan Benjamin isimli bir veledin animesi... Bilmiyorum hatırlayanınız var mı? :D

Zamanında cine5 veriyordu , gol dü burdaki adı :) Tsubasanın bildiğin çakmasıydı , onunda ingilizce altyazılısını falan bulmak imkansız gibi.Bulan falan olursa paylaşsın :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
ya bi anime vardı bi gezegenin prensesi oluyordu işte bu birine aşık oldumu prensesliği bitiyordu ve prenses seçimleri falan yapılıyordu. bunun bi koruması vardı kılıcı gezegenin yörüngesindeki gemileri bile ulaşacak şekilde uzatabiliyordu. genelde karanlık bir ortamda geçiyordu.
hangi kanalda izlediğimi falan hiç bişi hatırlamıyorum
bilen varmı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...