Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age: Inquisition

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

Mortis said:

dragon age 2 faciyası yok değil mi

normal ve altında oynarsan 2'deki gibi bamgüm kese kese oynarsın tacticale hiç geçmeden :p

tabi god tier bi build yaparsan gene öyle oynayabilirsin en zorda

yada normal bir build yapıp bol tacticalli şekilde eğlene eğlene oynarsın 1 deki gibi.

onun dışında alakası yok pek 2 ile (konu hariç tabi) dev gibi multi-regionlu open world işte, witcher 3 tede aynı sistem olcak zaten.

ana konuyu bitirip silicem ben lolfag diyorsan 20-40 saat, side questleri de yapıcam diyorsan 150+ saat. üstüne heryere gidip her kaleyi ele geçiricem, tüm operasyonları yapıcam, kalemi dekore edicem, tüm puzzleları da yapıcam zaa diyorsan 250+ saat içerik var rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

su aptal oyun super otesi hayalgucumun bana getirdigi super ruya gorme perkimi bozdu :( genelde deli demesinler diye ruya anlatmam ama bunu anlatmam lazim

cok alakasiz basladi klasik, ailemle havuza gitmisim ancak havaalani gibi guvenlik var filan, sen onden git yer tut bize diyorlar tipik bir yaz gunu

havuzun yaninda kocaman bir tepe var, havuzun girisi olan ofis kismindan gozukuyor nedense orda tutmami istiyorlar, bole merdivenlerle cikiliyor tepeye ve cok hos gazebo var teras gibi bir yerde butun denizi goruyor filan

neyse cikiyorum yukari birden hava korkunc soguk olmaya basliyor, insan ucurur cinsten bir firtina cikiyor ondan sonra birden yaz gununde kar yagmaya basliyor gunes kapaniyor filan bulutlarla, sonra birden lavlar gelmeye basliyor karlarin arasindan, insanlar kacisiyor filan ben havuzdan cikmak icin asagi kaciyorum ama binaya cok yaklasmis lavlar bir kismini yutmaya baslamis filan

sonra yonetim binasina giriyorum baska yol olmadigi icin, orda mudur tipli bir kadin oturuyor sakin bir sekilde, kac filan diyorum hic istifini bozmuyor, sonra disari acilan kapiya geri yoneliyorum ona disariyi gostermek icin ama oda ne? az once gazebonun oldugu tepeden asagi inen bir urukhai ordusu var, korkmus bir vaziyette kapiyi kapayip kadini cekiyorum masasindan ve kosup on kapiya yonelip aciyorum.... uruklar gene

arka kapidan giren uruklardan biri saldirip kadini olduruyor, bana yonelicekken main hand weaponim oldugunu sandigim bir kilici cekiyorum ve mace ile bana saldiran kolunu kesiyorum sonra mace i alip kafasini kiriyorum, binanin altinda kacilabilicek tuneller var oraya yoneliyorum ama icersi uruk dolu

mace i birakmiyorum ama ilk kullandigim silahi ariyorum sonra saldirdigimda gene ayni sey oluyor, elimde bir kilic belirip saldiridan sonra kayboluyor ve silahsiz kaliyorum, surekli o kilici cagirmaya calisiyorum ve ise yariyor, resmen spamlar gibi kilicla bicerdover modunda ilerliyorum ki butun adrenalin sifirlaniyor, tehlike hissi gidiyor ve yavanlasmaya basliyor tecrube. sonra kulaklarimda o kotu seslendirilmis trainer in sesi cinliyor "KNIGHT ENCHANTER!", o anda spirit blade spamladigimi anliyorum ve bunun kotu bir ruya oldugunun farkina variyorum, her zaman yaptigim gibi lucid e donusturebilmek icin kasiyorum ama ruyami bile bok ettigi icin bioware e o kadar sinirliydimki odaklanamadim ve uyandim

tek tesellim winter palace ile ilgili bir sey gormemis olmak
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

rüya çok iyiymiş, knight enchanter'ı merak ettim direk onu açıcam.

çok sıkıcı. klasik pure fire mage iken daha cok egleniyordum. çok anlamsız geliyor su anda oyun bana KE olarak. olmuyorum ve tek tus spamleyerek mobların dibinde kosturuyorum. mage likle bir alakam kalmadı. digerinde combo falan ugrasiyordum baya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...