Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eve online nub toplaşması

Red

Öne çıkan mesajlar

Densiz said:

Ben karakteri aldığım gibi, 0.0 a geldim, sisteme pk girdiği zaman 3.5 atıp istasyona giriyorum (pve de isem). Millet onu patlatana kadar bekliyorum, yada sistem değiştirmek istersem, cloak bir gemiye binip, 100km uzaktan gate e bakıp dönüyorum sonra gemimle gidiyorum felan.

ultima eve online
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bizim klasik as kes quest yap lvl atla boss kes hop oyundan sıkıl muhabbetlerınden baydım hazır finaller biticek şuna girişmek istiyorum ama çok korkutucu gozukuyor gozumde.

Boyle klasik git 3 sundan topla 5 sundan kes item yap boss kes muhabbetı olmayınca affalayacagımdan korkup eger sürekli online olan birileri varsa yardımcı olabılecek oyun içi yakın zaman içinde başlamayı dusunuyorum ve fakat daha oyunu bıle almadan oyun hakkında az buz bilgim var diyen birileri pm atarsa soru sormak isterim ( gugıl ile ugrasana kadar biriyle birebir soru cevap yapınca daha detaylı spesifik oluyor ıyı oluyor).
Sosyal ağlarda paylaş

hurricane aldım yardırıyorum level 3 görevlerde. yalnız bazen elite frigateler falan yakına girip uyuz ediyorlar ama onlarada buldum sayılır çare.

şimdiki sorum buradan sonra t2 silahlara falan mı train edeyim yoksa bs mi? hani bs her türlü daha rahatlık olur gibi geliyor solo görevlerde falan. tavsiyeler?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi level 4ler icin BS daha ideal olur tabi ama artik ufak ufak pvpye yonelmende gerek o yuzden t2 silahlar engineering ve mechanic skiller birazda electronics kasman gerekli 5lemesen bile level 4e getirmen bir cok skilli ilerde binecegin gemilere hem rahat binmene yardimci olur hemde pvpye ufak ufak hazirlanmis olursun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...