Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alcatraz (2012) - Fox

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Hatunun nesi iyi Allah aşkına. Tırt. Beli sürekli açık, pantolonu kısa, saçı kısa, inanılmaz antipatik bir tipi var (ya da bana öyle geliyor).
Diziye gelirsek beni sarmadı valla. Lost'un olayları tek bölümde biteni. Ben çok sevmedim açıkçası. Person of Interest ve Fringe bu tipte ihtiyacımı fazlasıyla karşılıyor, muhtemel bu sebepten sevemedim pek.

Dimension güzel isim koymuş diziye :
"prison.break.but.spookier" :).
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

gayet güzel ilk 2 bölüm. csi ile ne alakası var onu anlamadım. CSI izlememiş, youtubedan 2-3 videosunu izlemiş biri bile csi a benzetmez. Baya alakasız CSI lıkla.

abla güzel. daha fazla koşsun. koşunca izlemesi daha bi zevkli.

csi diyince illa birebir ayni olacak degil. polisiye iste. "cinayet > delilleri topla > son anda katili yakala > her bolum katili degistir". "konulu polisiye" iste tam tarifi olur.

ben daha cok ana konunun islenecigini saniyordum mesela. bu direk polisiye cikti. castle gibi bisiy, background'a alcatraz'i koymuslar.
Sosyal ağlarda paylaş

J.J. Abrams dizinin yönetmeni yada yazarı değil, fikir bile onun değilmiş niye ismini koymuşlar acaba :p ,herşeyi Elizabeth Sarnoff diye biri yapmış ama daha dizi başlamadan ayrılmış lol proje durdurulmuş yeniden çekilmiş bazı yerler falan filan tam drama
Sosyal ağlarda paylaş

bu diziye direkt sarı bayrak benden. izlemem, takip etmem; 1 sene sonra hakkında başarılı dizi yorumları okursam ancak o zaman izlerim. sam neill dışında izleyecek kimseyi göremedim ve bu dizide de silah tutmayı bilmeyen kahraman kadın polis var.
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

J.J. Abrams dizinin yönetmeni yada yazarı değil, fikir bile onun değilmiş niye ismini koymuşlar acaba :p ,herşeyi Elizabeth Sarnoff diye biri yapmış ama daha dizi başlamadan ayrılmış lol proje durdurulmuş yeniden çekilmiş bazı yerler falan filan tam drama

ohoo tam arkak sokak esnaf dizisi olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Baksam mı diyordum, başlıkta Fox gördüm (ben yazdım ya onu da :)), vazgeçtim.

Nefret ediyorum Fox'dan. Arada sırada iyi dizi çıkartıyorlar ama hepsi iptal oluyor. Sezon sonunda iptal olursa bu da izlerim, yoksa bakmam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...