Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Terraria (2D Minecraftımsı birşey.)

Khiran

Öne çıkan mesajlar

Ya ben de meraktan yükledim , deniyorum.

birşey(ler) sorucam , haritada yüzeyde ilerledikçe farklı yaratıklar , farklı mekanlar çıkıyor mu ? Yani yüzeyde dolanmanın bir anlamı var mı?

Hayır karar veremedim ... İlk spawn olduğun yerde ev falan kurup kazsak mı yoksa biraz sağa sola ilerlesek mi napsak bişi farkeder mi?

Ayrıca large map çok büyük gibi single play için değil mi ? Kaz kaz bitmez herhaldee..
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlarla bağımlı gibi multiplayera sardığımız için sürekli açık durabilcek bisey acalım dedik ki server olmayınca farklı world'lerde oynamak zorunda kalmıyalım falan işte.

large world.

gelmek isteyenler hamachi üzerinden bağlanabilir.

terrariapati123
123

5.241.171.116
Sosyal ağlarda paylaş

STY said:

Ya ben de meraktan yükledim , deniyorum.

birşey(ler) sorucam , haritada yüzeyde ilerledikçe farklı yaratıklar , farklı mekanlar çıkıyor mu ? Yani yüzeyde dolanmanın bir anlamı var mı?

Hayır karar veremedim ... İlk spawn olduğun yerde ev falan kurup kazsak mı yoksa biraz sağa sola ilerlesek mi napsak bişi farkeder mi?

Ayrıca large map çok büyük gibi single play için değil mi ? Kaz kaz bitmez herhaldee..
Tek oynıcaksan small kur tabi..Corrupted lands denen yerler var etraflarında soul eaterlar ve devourerlar spawn oluyor çukurların diplerindede küreler oluyor (ulaşmak için dinamit lazım) onları parçalayınca item çıkıyor 3 tane parçalarsan eater of worlds denen boss spawn oluyor.Ayriyetten haritanın sonlarına doğru ya sağda yada solda dungeon oluyor.Sağda yada solda olması rasgele..kapısında yaşlı bi adam var onunla gece konuşursan skeletron denen boss spawn oluyor öldürürsen dungeona girebiliyosun.eğer öldürmeden girmeye kalkarsan kocaman bi kuru kafa gelip sanana 9999 hasa verip öldürüyor o yüzden öldürmen gerek o bossu.öldürdükten sonra içerde bi kaç tane hazine sandığı ve içlerinde iyi itemlar oluyor elbette iskeletler falan spawn oluyor içerde onlarıda öldürmen gerek..
razzRaziel said:

bu oyunu da bitirmişler, dağılabiliriz.

http://i.imgur.com/jlUkl.jpg

ahaha çok fena olmuş :D

poopla said:

Arkadaşlarla bağımlı gibi multiplayera sardığımız için sürekli açık durabilcek bisey acalım dedik ki server olmayınca farklı world'lerde oynamak zorunda kalmıyalım falan işte.

large world.

gelmek isteyenler hamachi üzerinden bağlanabilir.

terrariapati123
123

5.241.171.116
sürekli server açıcaksanız hamachiden açmayın..modemden açın 7777 portunu verin ipnizi herkes bağlansın program kullanamadan..
Sosyal ağlarda paylaş

BalisticGel said:

sürekli server açıcaksanız hamachiden açmayın..modemden açın 7777 portunu verin ipnizi herkes bağlansın program kullanamadan..

aynen. 7777 i forward edin. daha lag sız olur belki çünkü ben girdim denedim lag spike lar oluyodu arada 3er 4er sn lik.

hamachi den devam edecekseniz , network şifresini pm le atın abi bence. millet girip yıkabilir sağı solu sonra..
Sosyal ağlarda paylaş

açtığımız serverda bizim gittiğimiz tünelde çok fazla dağılmalar oldu. çok geniş mağaralar olduğu için paso yaratık spawnlanıp duruyor. bazen yaratık öldürmekten ilerleyemez duruma geliyorum.
tünelleri daraltma ile uğraşıyorum şu sıralar.
yoruldum, oyundan çıktım, yarın devam ederim.

başka bir yerde tünel açmak isteyen varsa söylesin, ordan devam ederiz.

ayrıca bugün evimizi geliştirdik, kaç çıktık, odaları doldurduk, mis gibi oldu.

bu map devam eder umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

BalisticGel said:

Hamachi sunucularıyla bağlantı kurulamadı.Hamachinin sunucu erişilebilirliğini otomatik olarak denetlemesini ve mümkün olduğu zaman bağlantı kurmasını ister misiniz?

bu yazı çıkıyor bende ve bağlanmıyor sorun ne anlamıyorum..

bende de oluyodu o. şöyle yap.
uninstal et. appdata klasörüne gidip ordan da hamachi klasörünü sil. son versiyonu tekrar yükle
Sosyal ağlarda paylaş

smarthan said:

BalisticGel said:

Hamachi sunucularıyla bağlantı kurulamadı.Hamachinin sunucu erişilebilirliğini otomatik olarak denetlemesini ve mümkün olduğu zaman bağlantı kurmasını ister misiniz?

bu yazı çıkıyor bende ve bağlanmıyor sorun ne anlamıyorum..

bende de oluyodu o. şöyle yap.
uninstal et. appdata klasörüne gidip ordan da hamachi klasörünü sil. son versiyonu tekrar yükle
çözdüm ya sitesinden baktım eski ayarlar yüzündenmiş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...