Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Terraria (2D Minecraftımsı birşey.)

Khiran

Öne çıkan mesajlar

Minecraft'tan çok şey almışlar ama üzerine bir sürü şey katmışlar, bol bol item vs var ve gelişebilir daha fazla gayet. 4 ay için oldukça başarılı buldum ben açıkçası.
Ben pek sorgulamadan bam diye aldım, Minecraft'ı da öyle aldıydım. Pişman değilim sdf.

Daha eklemeler yapılırsa gayet cici olabilir, şu an için değer mi derseniz bence değer valla. Ama MC kafası seviyorsanız değer.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok keyifli oyun ama tek başına fazla bi ilerleme kaydedemiyorsunuz..Özellikle boss fightlarda..Ama oyunda yapabileceğiniz nesne sayısı çok geniş yaratıklar çok çeşitli, rare itemlarda öyle.Ben şahsen denemeyenlere tavsiye ediyorum..Bu arada hamachiden multi oynamak isteyen olursa bana ö.m atsın multi oynamak istiyorum asıl..
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

aldık biz deneyeceiz sereglin griswold ben multiplayer da

bağlanamıyoruz bir türlü birbirimize, var mı bir yolu?

Port açın ve 2 tarafta firewallı kapasın. Kuran kişi kendi oyununa girmek için 2. kez oyunu açıyor 2. oyundan kendine bağlanıyor. Orada da ip sorun olursa bir internal ipnizi deneyin bu arada ben de oynayabilirim isterseniz? Oyun falan da kurarım.
Sosyal ağlarda paylaş

ya herkes girdi oynuo ben bi türlü giremiyorum

normal serverı görüo vs şifreyi yaziorum

Requesting World information da takılıo sonra deniyorum paso arada

orayı geçiyor fakat Requesting Tile Data'da kalıyor bu sefer ve hiç bi türlü girmiyor, her şeyi denedim o 31337 portunu açtım modemden, firewallumu kapadım windowsun olmadı

forumu aradım 1-2 kişi yazmış bunla ilgili topic açmış kimse cevap atmamış

var mıdıır böle bişey yaşayan başka? veya ne yapmamı öneriyosunuz
Sosyal ağlarda paylaş

Tunngle kurun gelirim. Full silver armor'umla akıyorum, üstüne birde gold longsword'um var. Hook bulamadım ben bir türlü, bir ara kazak dungeon gezekte item tamamlayak, tunngle'da millet elinde ışınkılıçları, arkalarında uçan ışıklarla geziyor.

Birde böyle bir evim var sıcacık, içinde taşduvar kaplı gizli vault'u olan, girişinde 3 kapısı bulunan mekanımda çay içmeye bekliyorum.

http://i.imgur.com/oimYf.png

Edit : 2 gündür 200'e yakın skeleton kestim hook bulmak için, buraya yazdım bu yazıyı girdim 2 iskelet kestim hook düştü. Sizi sevmek için bir neden daha 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Tunngle kurun gelirim. Full silver armor'umla akıyorum, üstüne birde gold longsword'um var. Hook bulamadım ben bir türlü, bir ara kazak dungeon gezekte item tamamlayak, tunngle'da millet elinde ışınkılıçları, arkalarında uçan ışıklarla geziyor.

Birde böyle bir evim var sıcacık, içinde taşduvar kaplı gizli vault'u olan, girişinde 3 kapısı bulunan mekanımda çay içmeye bekliyorum.

http://i.imgur.com/oimYf.png

Edit : 2 gündür 200'e yakın skeleton kestim hook bulmak için, buraya yazdım bu yazıyı girdim 2 iskelet kestim hook düştü. Sizi sevmek için bir neden daha 8-)
Kur server geleyim ben
Sosyal ağlarda paylaş

poopla:
Abi ben böyle oyun görmedim gta 4ün 2d versiyonu +minecraft o derece güzel bir oyun keşvedeceğin milyonlarca!!! şeyler var yanısıra arkadaslarınla COOP oynama sansın var eh adamlar daha ne yapsın be adam! adamlar kralını yapmıs üstüne üstlük 10lirada fiyat koymuslar sen almayacaksında kim alıcak he söyle!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...