Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Terraria (2D Minecraftımsı birşey.)

Khiran

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
Silphatos said:

abi wood ve wooden wall ile ev yapıyorum ama kapıyı koyamıyorum neden ki

Kapının hem üstünde hemde zemininde duvar olması lazım (arka plan duvarı değil wood direk mesela) tabi havaya koyamadığın için önce diziceksin woodları sonra 3 kare kaldırıp kapıyı koyacaksın
Sosyal ağlarda paylaş

Hazır yeni sayfa gelmiş 1-2 ipucu yazıyım;

Kapıyı yer seviyesinden bir kare yukarı koyarsanız zombiler açamaz blood moonda

Wall of fleashi hell pick axe ve hell gear olmadan kesmekle uğraşmayın kesseniz bile yeni gelen mobları kesemiceksiniz, madenleri kazamayacaksınız.

Floating islandlar var havaya mermi sıkıp "hit" sesini bekleyerek bulabilirsiniz ama ordaki chestleri açmak için dungeondan key gerekiyor.

Yıldız farmlamak için up uzun bi köprü yapın yüksek bir yerden (bunlarla uğraşıcağıma editlerim diyorsanız bu oyunla işiniz yok zaten)

Eğer beraber oynayabileceğiniz bir arkadaşınız varsa kesinlikle multi oynamanızı öneririm oyunun zevki 50 kat artıyor
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

O multi olayi icin soruyorum iste server falan var mi diye de cit yok kimseden.

Server'i linux ustunde calissa ben acicam ama calismadigindan acamiyorum ne yazikki.

burdan birkaç tanesine girdim bende keyif alamadım pvp falan yapıyodu adamlar amaçsız sacma seyler dönüyordu.

Yıldız farmlamak için uzakta bir yerde skeleton king gibi bir boss un geldiği dungeon var. boss u kesip asagi inerseniz orda water candle lar var. onu üzerinizde tasirsanız +%50 monster spawn rate verir bir o kadarda fazla yıldız düşer geceleri. Hamachi den kurabiliriz multi için isterseniz wall of flesh tek basina kasıyor biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 8 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...