Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Terraria (2D Minecraftımsı birşey.)

Khiran

Öne çıkan mesajlar

Ya ben takıldım. Silver armor setim var, gold sword'um var. Underground jungle'ı buldum, corrupted lands'lerde akıyorum, bütün ordaki madenlere iniyorum çıkıyorum, fakat şu shadow orbları patlatamıyorum ordaki taşlara zarar veremediğim için. Şu anda sadece haritada dolanan birisi oldum. Siz setleri çekmişsiniz direk Sereglin ?

Edit : Bu gece bende gelirim 12'den sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Ya ben takıldım. Silver armor setim var, gold sword'um var. Underground jungle'ı buldum, corrupted lands'lerde akıyorum, bütün ordaki madenlere iniyorum çıkıyorum, fakat şu shadow orbları patlatamıyorum ordaki taşlara zarar veremediğim için. Şu anda sadece haritada dolanan birisi oldum. Siz setleri çekmişsiniz direk Sereglin ?
O taşları kırmak için en az Nightmare Pickaxe lazım yada TNTde işini görür..Shadow armorlarda man eater ve stingerlardan çıkıyor şansın çok düşük, dün 300 tane falan öldürdüm bi pantolonu çıktı..
Sosyal ağlarda paylaş

Valla biz Ben,Cuce,Griswold son anda katılılan Viktor'la aktık her ortama. Şuan son tier ortamlardayız. Hell Forge'umuzda var. Ama Imp'lerin orda maden kazmak çok sıkıntı. Dungeon dışında tüm boss'ları kestik.

Olay Hell tarafında kopuyor zaten. En kral item'larınız bile olsa imp'ler terletiyor, reskill çekiyor diyebiliriz. Toplanalım bir ara zaman kararlaştırıp, organize işler için adam lazım bize. Imp'leri alt edecek bir ekip kurmamız ve Molten Bar yapmamız gerekiyor :) Adam başı 640 hellstone ore gerekiyor armor setleri için ( Obsidian olduğunu varsayarak).
Sosyal ağlarda paylaş

Sereglin said:

Valla biz Ben,Cuce,Griswold son anda katılılan Viktor'la aktık her ortama. Şuan son tier ortamlardayız. Hell Forge'umuzda var. Ama Imp'lerin orda maden kazmak çok sıkıntı. Dungeon dışında tüm boss'ları kestik.

Olay Hell tarafında kopuyor zaten. En kral item'larınız bile olsa imp'ler terletiyor, reskill çekiyor diyebiliriz. Toplanalım bir ara zaman kararlaştırıp, organize işler için adam lazım bize. Imp'leri alt edecek bir ekip kurmamız ve Molten Bar yapmamız gerekiyor :) Adam başı 640 hellstone ore gerekiyor armor setleri için ( Obsidian olduğunu varsayarak).
Boss kesip Demonite Ore toplamak daha mantıklı bence..Shadow armor çok iyi..Ayriyetten impler o kadarda zor değil biri kazarken diğerleri hızlı silahlarla attıkları ateş toplarını patlatıcak öldürmeye çalışmak yerine..ben tek başıma 100 ore çıkarmıştım patchten önce..
Sosyal ağlarda paylaş

2 gün 10'ar saat oynadık multiplayer. Ardından arkadaş bir bug buldu, Chestlere eşyalarını atıp alt+f4 çekince, servera tekrar girdiğinde eşyaları inventorysinde + chestte olarak dupelenmiş olarak bulunca onu bir güzel abuse etti. Bende denerken tüm itemlerimi kaybedince, %100 save dosyasıyla karşı atak yaptım. Sonunda oyunun içine ettiğimizi farkettiğimizde çok geç olmuş, tüm hevesimizi almıştık. Bir daha girmedik...
Sosyal ağlarda paylaş

Sereglin said:
Valla biz Ben,Cuce,Griswold son anda katılılan Viktor'la aktık her ortama.

Sereglin said:
Viktor'la aktık her ortama.

Sereglin said:
Viktor'la aktık

Sereglin said:
Viktor

cakal bi de topice mesaj atmiyo bilinmesin diye asdfs..

oyuna lafim yok bu arada sdf.. oynayacak bi suru oyunum olmasa ben de deniycem ehue..
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

2 gün 10'ar saat oynadık multiplayer. Ardından arkadaş bir bug buldu, Chestlere eşyalarını atıp alt+f4 çekince, servera tekrar girdiğinde eşyaları inventorysinde + chestte olarak dupelenmiş olarak bulunca onu bir güzel abuse etti. Bende denerken tüm itemlerimi kaybedince, %100 save dosyasıyla karşı atak yaptım. Sonunda oyunun içine ettiğimizi farkettiğimizde çok geç olmuş, tüm hevesimizi almıştık. Bir daha girmedik...

Abi bu olay az önce başıma geldi eye of cthulu'yu indricem derken evin civarında sarışınım hemşirem öldü, lan save kayıt olmasın bare diye ctrl alt del den oyunu yok ettim direk, meğersem arada kendisi save'lerle oynuomuş, bayağı bir ore + boss ları summon etçek item kaybettim de neyseki fazla hasar olmayınca devam ediyorum.

Akşama geliyorum. nightmare pick axe ve shadow armor setim tamamdır ! yetiştim az da olsa size.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...