Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

@rewendor benim yazima cevap attiysan abi Mustafa Sarp`la bu adami mi karsilastiriyosun ? Ikisinin de hayat tecrubeleri basarilari ortada.Gecmiste basardiklari da sansa bala degildir heralde,ben kesin basarili olucak cocugu koyucak demiyorum ama en azindan akli basinda gozukuyor elinden geleni yapacagi hissi veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Adam zaten bugüne kadar gördüğümüz başkan konseptlerinin çok dışında, bi kere dürüst ve rahat bence bunlar önemli özellikler.
Drogba için aklımızda yoktu basın ortaya attı biz de değerlendirip gündemimize aldık diyebilicek kadar kendine güvenmesi, ben futboldan anlamıyorum diyebilicek kadar kendini bilen bi adam olması büyük avantaj bence. Olaya duygusal değil profesyonel bi bakış açısıyla yaklaşıyor ki bence artık Galatasaray'ın ihtiyacı da bu bakış açısı.
Sosyal ağlarda paylaş

EricCantona said:

Sonunda çözeriz yıllardan beri süregelen lanetimizi, 10 yıl kaleci sorunu yaşamayız şu adam gelirse,Nezihi'den de kurtulduk bitti gitti işte :D
Başarılı olabilmen için önce kalecin iyi olcak arkadaş, güven vericek takıma taraftara falan, öbür türlü olmuyor işte...

de sanctis geldi kaleci diil bu dendi adam gidip neler yapti :D

gs'nin geri 4lüsü sabri-servet-gökhan-balta(yada kimi oynatirsan)
seklinde oldguu surece kaleye allah gecse yine cok gol yer gs
Sosyal ağlarda paylaş

kaleci lazımdıda bence 2 de defans lazım.servet bana hiçmi hiç güven vermiyor.tamam iyi defans yapıyor ama ne pas atmasını biliyor nede topu önünde tutmasını.anca bam güm giriyor hepsinin dışında takımdaki en şerefsiz adamlardan biri ben korkuyorum eğer arda giderse onu kaptan yaparlar diye
Sosyal ağlarda paylaş

Thomas + Song vardı bir ara. İyiydi o ikili (tamam averaj ama son zamanlara oranla baya ıyı kaçıyor) oyle aslında atletik+teknik ikilisi kurulsa çok kaliteli olunabilir. Servette iyi kalicaksa atletik ile agresif degişikligi olmuş olur ama bence o ilk geldigi gibi iyi oynayan bir Neil+sinirli bir servet bir anda 10 kat daha ıyı oynayabılıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...