Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

valla drogba gelir mi bilmem ama şimdi en azından kaleci stoper ortasaha forvet 4 yabancı gelecek belli

pino culio ikilisinden culio kalmalı bence

iyi bi takımda iş yapar o adam.pino ise bi keita değil malesef çok bencil bazen cosuyor ama o bazeni bekleyene kadar oho
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

aktiftablet said:

Kalten said:

Elmander imzalamıs bugün nakit olarak selçuktan bişey kalmadıgı için rivadaki arsaları devretmişler elmanderin üstüne 2 senelik sözleşme karsılıgı ntvspor altyazı geçti

Ahahaha gerçek mi bu? Arsa vermek nedir ya? :D
benim duydugum kadariyla ardanin bonservisini vermisler elmandere

suna sesli guldum.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

DoruK said:

aktiftablet said:

Kalten said:

Elmander imzalamıs bugün nakit olarak selçuktan bişey kalmadıgı için rivadaki arsaları devretmişler elmanderin üstüne 2 senelik sözleşme karsılıgı ntvspor altyazı geçti

benim duydugum kadariyla ardanin bonservisini vermisler elmandere

suna sesli guldum.

epic fail bile değil başka bir şey bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya orta saha alalım dıyoruz da gorduk gelenleri abi lincoln misimovic elano falan bunların hepsi dünyada ıyı dıye gecen adamlar (hani bir çavi degiller diye iyi diyorum yanlış anlaşılmasın) bu adamların yanına arkasına falan mustafa sarpı ayhanı verince bu adamlarda yalan oluyor.

Olmadı forvet alıyoruz ibrahim selen ya da mehmet batdal falan noluyor onlarda yalan (hadi ibrahim genç bakalım o süpriz olcak)

genç diyoruz o altaydan gelen adamı aldık ne kadar oynadı ki bu sene o cocuk hemde bu kadar kotuyuz asıl onun oynatılıp tecrube kazandırılması lazım sampıyon olamıcaz ya cocuk cıksın oynasın bıraz ama az oynadı sanırım o da.

Yani anlıcagınız takımın birazcık 'takım kimyası'na ıhtıyacı var oyle star almaya oynıcak yere hatta belli bir yere bile adam lazım degil çevresinde öyle 10 kişi olur ki ayhan akman bile iyi oyuncu olur önemli olan şu galatasarayı tekrar 'takım' yapmak herşeyden önce. Hersene ilk 11den 6-7 oyuncu degişirse yalan olur bu takım.
Sosyal ağlarda paylaş

ya oyuncu kiralarken şöyle anlaşmalı bir takımımız olsa keşke.Allah'a emanet yolluyoruz çocuk forma bulcak mı bulamıcak mı hiç belli değil.Tabi ki formanın garantisi olmaz ancak en azından takım belli oldugunda o takım ona göre transfer yapar.Ben GS'den şu mevkilerde şu oyuncuları alabilirim diye.Sizin yollayacağınız kiralık genç bir planın parçası olur.Kiralamanın amacı maddiyat olmamalı gönderdiğiniz futbolcunun tecrübe kazanması olmalı.En kötü bırak kiralama A2 liginden oynasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Kalten said:

aktiftablet said:

Kalten said:

Abi...

Ne biliyim , herşey beklenir GSden :D
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

genç diyoruz o altaydan gelen adamı aldık ne kadar oynadı ki bu sene o cocuk hemde bu kadar kotuyuz asıl onun oynatılıp tecrube kazandırılması lazım sampıyon olamıcaz ya cocuk cıksın oynasın bıraz ama az oynadı sanırım o da.
O Altay'dan gelen adam Musa Çağıran. 92'li bi eleman. İlk yarıda kadroya girmesini falan ben de istiyodum, ama yine az çok ligin içindeydi takım o dönem. İkinci yarıda Konyaspor'da kiralıktı adam ve baya ilk 11 oyuncusu oldu orda. Boş atmışsın gibi biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Culio+2.5 m Sezer için mi ?!!!...
Yok artık...Sezer'i kesinlikle istemiyorum, tam bir ukala tipi var, küçük takımın oyuncusu olur en fazla..Yetenekli vs ama fazla büyütmeyin bu adamları yerli yok diye...
Culio bu takımda rotasyonda her türlü iş yapar...Artı nereye koysan oynuyor adam, ayağı top yapıyor çünkü...
Sosyal ağlarda paylaş

Kaspar said:

Mithat said:

O Altay'dan gelen adam Musa Çağıran. 92'li bi eleman. İlk yarıda kadroya girmesini falan ben de istiyodum, ama yine az çok ligin içindeydi takım o dönem. İkinci yarıda Konyaspor'da kiralıktı adam ve baya ilk 11 oyuncusu oldu orda. Boş atmışsın gibi biraz.

asfsdaf bende ilk yarıda arada sırada gelıyordu ikinci yarıda hiç göremedim diyodum meğer kiralık gitmiş adam :D:D:D iyi iyi o zaman tamam. Şeyi alsın galatarasay hazır düşmüşken adamlar . Cenk Ahmetti sanırım sağ kanat al sana türk hemde gençti böyle sabri gibi bam güm şut gibi orta açmıyordu harbi güzeldi o adamın ortalar.
Sosyal ağlarda paylaş

Batdal'ı ben beğenmiyorum, önyargı da değil peşinen izledim ve kararım bu. Bizim topçumuz olamaz, Galatasaray'da senelerdir al dursun iyidir yedekte mantığı var fakat 10-12 adam saydıktan sonra direk kadro kalitesi kabusa dönüşüyor. Galatasaray'da bulunan her oyuncu kadroya yakışmalıdır, Mehmet Batdal o ayarda değil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...