Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

fenerlilerin bu konuyu bu kadar büyütme nedenleri..

gs avrupada yok fener dogrudan Cl'de

kadro kalitesi olarak fener gs'den daha iyi seviyede..

üstüne bide orda 2m yazıo.. fener cok rahat 4m civari ödeyebilcek durumda..

adamlar da ulan bu 2m'a oraya gittyse bu sartlarda kesin 2m diil 5mdur fln diye yaklasiyorlar olaya..

BİLDİM mi ? :p
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

gs taraftarı çok op sorry hikayenin kıçından giriş yapıldığını unutmuşum burada.

Ya giren çıkan nedir ayptır sorması? Olayın üstünden 3 gün geçti, konuştuk biz o NTVSpor vs. geyiklerini burada, neredeydin bilmiyorum da konuyu anlamsız yorumlarla 20 sayfa geriye atmanın alemi yok

Borsaya bildirilen, kayda geçirilen neyse konuşulacak ücret odur. Ortada bir yalan dolan varsa ve ortaya çıkarsa bu artık FB-BJK taraftarının, hatta TFF'nin falan değil direk yargının işi zaten. GS gibi bir kulübün de kalkıp böyle bir işi (hem etik, hem dev yasal risk açısından) yapacağını sanmıyorum.

Olsa olsa 2.5-3 milyon alır zaten Selçuk dediğin de, 8 milyonluk oyuncuyu 2'ye kapatmış değil kimse, neden bu kadar şaşkınlık ve ısrar anlamıyorum. NTVSpor yanlış haber yapıp, düzeltmek yerine ısrar etme yoluna gitmiş mal gibi, dedikodu severlere de gün doğmuş. Zaten 3 bile verilse bonservissiz alındığı için GS karlı çıkmış sayılır.

Şampiyonluk yarışındayken ota boka bu kadar yaygara yapan TS (ve diğer bukalemunlar) adamlarıyla o ara görüşüp anlaşsak heralde insan hakları mahkemesine falan başvururdu, onun için sezon sonu beklenmiş. GS erken davranmış, Selçuk da karaktersizlik yapmayıp ilk söz verdiği yere gitmiş, olmuş bitmiş yani. Bu kadar tantana yapmanın alemi yok, herkesin parası kendine.
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız Baggio orda ciddi bi yalan var. Şampiyonluk mücadelesi verirken maç yapıcağın takımlardan birinin forvetini satın alan takım,öyle yok sezonun sonunu bekledik yok ot yok bok çekmesin afedersin inandırıcı olmuyor. Gayet 2 takımda tekliflerini sundu adam da Galatasaray'ı seçti.
Bunda üzülücek ağlayacak bi durumda yok,adam zaten Galatasaray'lı, Arda'nın manisadan oda arkadaşı vs. yakın paralar teklif edilmiştir Selçuk'a, o da kariyerini Galatasaray'da devam ettirmek daha cazip gelmiştir.
Aziz Yıldırım'ın yaptığı bunu kabullenememek ve bahane üretmek burda para muhabbeti yapan insanlar da aynı şeyi yapıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

EricCantona said:

Yalnız Baggio orda ciddi bi yalan var. Şampiyonluk mücadelesi verirken maç yapıcağın takımlardan birinin forvetini satın alan takım,öyle yok sezonun sonunu bekledik yok ot yok bok çekmesin afedersin inandırıcı olmuyor. Gayet 2 takımda tekliflerini sundu adam da Galatasaray'ı seçti.
Bunda üzülücek ağlayacak bi durumda yok,adam zaten Galatasaray'lı, Arda'nın manisadan oda arkadaşı vs. yakın paralar teklif edilmiştir Selçuk'a, o da kariyerini Galatasaray'da devam ettirmek daha cazip gelmiştir.
Aziz Yıldırım'ın yaptığı bunu kabullenememek ve bahane üretmek burda para muhabbeti yapan insanlar da aynı şeyi yapıyor...

O kadarı benim de aklıma geldi de bu dediğim şey duyum değil ki, Aziz çıktı televizyonda kendisi söyledi bunu cümle aleme, yalan olsa Selçuk, GS veya TS'den birisi çıkar yalanlardı.

Emenike konusunda sezon bitmeden bir girişim olduğunu nereden biliyoruz, TS ve bukalemun timinin "bak sakatım dedi oynamadı" komplo teorilerinden başka bir dayanağımız var mı? "Aslında 3 milyon ödeyip oraya 2 yazmışlar" felsefesinden ne farkı var bu iddianın?
Sosyal ağlarda paylaş

ya şu mevzularda varsayımlarda bulunmak baştan saçma, bilmeden etmeden yok o onla şu zaman anlaşmış yok bu bunla iletişime geçmiş öbürü ona el altından para veriyor vs.

adam gelmiş bitmiş işte iyi mi oynar kötü mü oynar sen onu konuş. asıl konuşulması gereken mesele kulüplerin uçurduğu bonservis ücretleri bence, saçma sapan astronomik bedeller veriliyor sırf türk diye adamlara.
Sosyal ağlarda paylaş

son 2-3 senenın transfer rezaletlerinden sonra GS nin adam gibi transfer yapması sarttı zaten, ben bir FB lı olarak selcugu emrenın yanında isterdim, futbolcu gs yi secmiş sorun yok.

para var pul var, sadece sampiyonluk primleri dunya kadar daha bunun şl ye katılma primleri var vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili arkadaşlar, hala sleepingdeath e GS topic'inde cevap yazmaya gerek var mı? Adamın canı sıkıldıkça gelip konuşup gidiyor işte, umursamayın yeterli olur onun için.

Bunu da Twitter da gördüm Drogba için yazılmış;
26 yaşında sağlıklı bir erkeğin, 3 gündür rüyasında zenci bir erkek görmesinin sebebisin ünal başkan, yap artık gereğini.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu kusura bakmada alan yetkilisisin ama çok boş adamsın, üstüne basa basa yazıyorum bana göre daha fazla para verdiler, benim gözümün önünde para verdiler demiyorum anlamıyormusun? Okumuyormusun? Peki neden saçmalıyorsun? aman banane kim kimi aldıysa malum herşeyi okuduğunuzu sanıyorsunuz ama bir olayınız yok. kkthnxbb.
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

Yahu kusura bakmada alan yetkilisisin ama çok boş adamsın, üstüne basa basa yazıyorum bana göre daha fazla para verdiler, benim gözümün önünde para verdiler demiyorum anlamıyormusun? Okumuyormusun? Peki neden saçmalıyorsun? aman banane kim kimi aldıysa malum herşeyi okuduğunuzu sanıyorsunuz ama bir olayınız yok. kkthnxbb.

Bak, şimdi gerçekten anlayamayan birine anlatır gibi anlatıyorum.

- GS bir şirket, uluslararası borsaya kayıtlı

- haliyle hissedarları hisseleri var

- bunlar varken her adımını ve verilen her kuruşu bildirmek zorunda

- en ufak bir açıkta uluslararası düzeyde suç işler, onmilyonlarca dolar ceza ve çok ciddi hapis cezaları gelir

- bunun şüphesi bile soruşturma açtırır (ki sırf bi gazete haberi açtırdı bile)

- haliyle aklıbaşında hiçbir yönetici buna cesaret edemez.

- dolayısıyla kap'a bildirilen fiyatların yalan olmasına imkan yok.

- hal böyleyken "bence daha fazla" diye diretmenin herhangi bir tutarlı, mantıklı, akıllı açıklaması yok.

- Bu kadar basit bir olayı böyle tane tane madde madde anlattırıyorsan kendini bir sorgula, eksiğin nerede bir aran. Bu kadar basit bir olayı bir başkası bana böyle tane tane anlatsa küfür yemişten beter olur utanırdım.

- Şu tane tane anlatışı defalarca açıklattırdıktan sonra lütfen "boş adamlığı" başkasında arama.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...