Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Eternal said:

şu üstteki " bu kim ya ? " diyen arkadaştan sonra daha da durmam zaten burda.. Önce bu kardeş forum ortamında nasıl davranılması gerektiğini ögrensin sonra tekrar yazışırız.

Birine bu kim ya ? gibi teenage bir yorum yapılmaz kardeşim forumlarda..he böle uslubunu tarzını yaparsın benim yaptığım gibi onada bişey demeyiz takılıyoruz burda..üyeyiz buraya belli bir yıldır tyazışıyoruz..her yiğit farklı yogurt yer bu patide onuda insanlar az çok takıldıkca tanır.tıpkı rewendor'un benim post tarzıma bişey demediği gibi.veya masq'ın.

bu kim ya... falan tam komedi vallahi.

olay birbirimize bu kim ya demekse. benim sana demem lazım bence.

Rew yazsın ona da bu kim ya neyin kafasında derim o yorum kişiye olan bir yorum değildi zaten de

Drogba ya en iyilerden değil demek, Alex bu sene Feneri şampiyon yapmadı demek gibi birşey. Çok bariz olan birşey bu.

Öte yandan Hulk mu Drogba mı sorusunun cevabı yaşı ve geleceği açısından Hulk tabi ki de aralarındaki fiyat farkı Hulk'un şu anda daha iyi olmasından değil, önünde 7-8 sene daha verimli sene bulunmasından kaynaklanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

drogba şu anda en iyi forvetlerde bu çok net. ilk 5 mi olur ilk 10 mu olur bilmiorm ama adam çok iyi. ayrıca hulk gitsin portekiz liginden ispanya'ya ingiltere'ye orda yapsın yapıcağını ole konusalım cok iyi diye. falcao falanda aynı şekilde. tevez denmiş mesela tevezde tam forvet oyuncusu değil drogba gibi. tevezi forvet hattında nereye koysan oynar ama drogba gibi ne dominant bi oyuncu ne de skor yukunu alıcak bi adam. bi kere boy olarak baya bi kısa. drogba 4 tane servetin arasından vurur topa ama tevez ole bi adam değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayhan gitmeyecek. Sözleşmesi 1 sene sonra bitiyor. Sözleşmem bitince futbolu da burada bırakmak istiyorum şeklinde açıklaması vardı geçen sene. Bence kalır takımda, sene sonu da güzel bir şekilde bırakır futbolu.

Zaten Fatih Terim Ayhan'ı pek oynatmaz. Yedekte bekler, bazen kadroya giremez. O yuzden sıkıntı olmaz bence, kalsın sezon sonu zaten bırakacaksa futbolu.

Barış'ı Fatih Terim sevmiyor. Zaten kendisi de misyonunu tamamladığını söylemişti.

Mustafa Sarp konusunda supheliyim. Fatih Terim bu adamı sevebilir. Banko 11 bile olabilir bu adam. Cok tedirginim bu konuda.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

Abicim sene 2011'de Drogba'ya top 5 faal forvet demek için ya futbol cahili olucaksın ya gözünde at gözlüğü bir galatasaray taraftarı olucaksın ya da en güzel ihtimal marsta falan yaşıyo olucaksın.. Az önceki sayfada geyik yapan kardeşlerim bi top5 forvetleri yazarlar mı yerküremizdeki.. bi görelim ki ne kadar dünyada..

Hadi ben 2-3 ipucu veriyim size..

Tevez'in T si..
Hulk'un H si...
David Villa'nın V si..
Runiy meselaa R si..
bundan sonra da Drogba'mı geliyo ?

siz biraz düşünün ben runiyy'den sonra size 6-7 tane daha sayıp drogbayıda e hadi patili kardeşlerime ayıp olmasın diye 12-13 e koyarım.

http://forum.paticik.com/thumbnails/9f6/66b/61d/a92/41c/600/966/db3/46a/3b5/3c_450xNULL.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

neyse neden drogba bence en iyi forvetlerden yazayım.
adam tam all arounder.
kafa var
sut var
teknik var
guc var
hız var
oyun zekası var
frikik var
topu alıp yardırır, yıkar gecer, kaleyi bombalar. adam komple bir forvet.
falcao ve hulk da 3-4 sene sonra goruruz drogbanın oynadigi ligde oynasınlar oyle olurlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Ayhan 1 sene daha oynayıp sonra yurtdışına gitmek istiyorum demişti futbolu bırakmak değil :D Baya dalga geçmiştik hatta burada.

Ayhan muhtemelen gönderilecek. Gönderilmese bile yedek kalacak. Sarp'la ilgili korkularımı zaten belirtmiştim bayağı bir önce.

Abi Ayhan gidicek swe, norvec, yunanistan gibi kolpa liglerde takılıp dovizli yapacak. niyeti o.

bi de sezer ozturk diyolar?
gitmedi mi bu adam fenere?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...