Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

he melo bıçaklamış rierayı

melo ile riera kavga etti haberi zaten cıkmıştı geçen.ama nedense işi iyice meloyu kadro dışı bırakmaya yönelttiler

gazete manşeti.pitbull vahşeti.melo kadro dışı terim ipini çekti.playoffta oynamıcak.sezon sonu gidicek vs

evet bu 2 takım arkadaşın kavga etmesi sadece basının galatasarayı playoff öncesi bitirme çabası değil

riera zaten kötü oldugu için kadro dışı kalmasının önemsiz oldugu gerçek.olay melo yani

melonun bi şekilde playoffta olmaması demek fener şampiyon

ama nolcka gs klubu yalanlıcak barıştırcak ikisini.olması gereken bu.adnan polat olsa meloyu kovmuştu direk
Sosyal ağlarda paylaş

ha olay kapansa bile nolcak sezon sonu gönderttirmek için baskı yapılcak

işte bu adam kavgacı takım arkadaşlarını dövüyor vs vs diye gazlicaklar

ayrıca manisa maçında oynatmama ve para cezası normal

daha ötesi mallık olur

kaşı açılmış adamı alttarafı.HASTANELİK OLDU KAN KAYBINDAN ÖLÜYORDU gibi kastırmışlar ama kaş açılması dediğin bi yumruga bakar
Sosyal ağlarda paylaş

Fatih Terim daha fazla ceza verilmeyecek demedi. Şimdilik Manisa'ya götürmüyorum üstünden 72 saat geçsin futbolcularla konuşacağım gibisinden birşey söyledi. Playoff'ta olup olmayacaklarına karar vereceğiz dedi, öpüüşüp barışıp resim çektirmedik kamuoyunu bilgilendirdik dedi.
Mantıklı konuştu yani, sabırlı hareket etmek önemli. Ben Melo'ya ceza verileceğini tahmin ediyorum zaten...
Sosyal ağlarda paylaş

yumruğu riera vursaydı , şimdi evine gönderilmişti.Ama melo süper final için daha önemli olduğu için , gönderilmek istenmiyor olabilir.
Bu olayı para cezasıyla filan geçiştirirlerse ,terim bundan sonra kimseyi disiplinsizlik yüzünden takımdan gönderemez.
Sosyal ağlarda paylaş

Terim doğrusunu yaptı, medyadaki bilgi kirliliğini azalttı.

Tutup 2 gün sonra şakşakçılarla barıştık diye pasta kesseler kimse inanmayacaktı zaten. Bi olay soğusun, tüm gazlar bi silinsin, sonra konuşuruz dedi. Hem o arada kendisi kafasını toplayıp karar verecek hem de oyuncular sakinleşicek düzgün konuşulacak.

Öte yandan Riera'nın suratına bakan Melo'nun hakkaten bayağı ağır saldırdığını görüyor. Sadece itişmeyle kalmadığı en az birkaç yumruk atıldığı belli yani.

Bir gazetede "Riera bayıldıktan sonra yerde Melo tekmelemeye yumruklamaya devam etti" gibi bir şey var. Yalan olduğunu tahmin ediyorum, ama doğruysa hiç düşünmeden yollasınlar Melo'yu zaten. Gerekirse Brezilya milli takımı göbeğini keser Ayhan'la çıkarız ortasaha göbekte ama onu yapacak adamın yeri yok GS'de.

Öte yandan bunun dışında herkesin farklı iddiası var.

Riera sadece sahada itiştik, basit bir olay demiş mesela. Ki bundan fazlası olduğu adamın dağılmış suratından belli.

Terim yumruklaşmışlar kaşı açılmış dedi. En az bu var zaten belli.

Ama ucu nereye kadar gidiyor, sorun o.

Ha bir de, sahada birbiriyle kavga etmiş iki oyuncuyu yanlarında bir refakatçi ya da teknik kadrodan bir sorumlu olmadan başbaşa kalmaya soyunma odasına göndermek de tam bir barzoluk. Resmen olay çıksın diye davet çıkarmış Terim farkında olmadan. Yolla yanında Davala'yı, adam ayırsın. Yolla yanında Hasan Şaş'ı, deli Hasan ikisini de yere serip kavgayı başlamadan bitirsin.

Sosyal ağlarda paylaş

lugano ile melonun hiç alakası yok yalnız

luganonun oyun içi sertlik ve çirkefliği ayrı.melo topunu oynuyor o konuda lugano ile ancak emre yarışır

takım arkadaşını dövmesini savunan yok

ama adamın şuana kadar ki tek elle tutulur vukuatı

ilk hatasında kovulmaması gerekir.ha affedilir ama haftaya yine kapışırlarsa gönderilir tabi
Sosyal ağlarda paylaş

adam takım arkadaşının suratını dağıtıyor, ilk vukuatında kovulmaması gerekir ne abi ? Sözlü sataşma, idmanda sinirlerine hakim olamayıp ufak tefek darplar değil ki? Daha ne istiyorsunuz abi?

tamam seviyorsunuz anlıyoruz, takım için çok önemli ama normal şartlar altında şu adamın takımdan direk gönderilmesi gerekir. Kalırsa disiplini nasıl sağlayacaksın?

İbrahim Üzülmez - İbrahim Toraman kavgasında İbo T'nin performansı harika, yerine adam koyamıyoruz diye affedildi de ne oldu? Disiplinsizlikler takımda tonla görülmeye başladı. Şuan ki İbo olsaydı zerre takımda tutulur muydu ?

O gün BJK'de yapılan yanlışın aynısını GS'de yaparsa önünü kimse alamaz, tek kişi için ileri de daha çok çentik atmak gerekir.
Sosyal ağlarda paylaş

canerle bilicanın kavgası unutuluyor tabi

olay melo olunca direk gönderilsin

iki tane birbirindne kötü ibrahimleri de harcamak kolaydır

fernandes misal şuana kadar bir kavgası yok yanılmıyorsam.aynı şey olsa acımadan göndericekler mi.sanmıyorum

olayı basından tek taraflı vahşet olarak okuyoruz.riera naptı.aralarında ki olay ne bunlar takım içinde biliniyordur tabi.ama biz bilmiyoruz

yerde tekmelemiş.kapıyı kitlemiş tecavuz etmiş.böyle yazıyor basında

dayak yiyen melo olsaydı bu sefer melo rieranın annesine küfür etti ortalıgı karıştırıd olurdu yine ahah
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Olmamış hakikaten. Melo'ya ceza verilip verilmeyeceğini bekleyelim ondan sonra yazarsınız ne yazacaksanız.
ben ceza verilip verilmemesini tartışmıyorum. taraftarın tutumunu tartışıyorum. bence ceza verilmesi daha iyi olur gs adına. juventus'un gözünde "bakın bu adama ihtiyacımız yok" diyip daha ucuza kapatma şansı tanır gs.

kaldı ki gs'nin şampiyon olmak için melo'ya falan ihtiyacı yok. beşiktaş mı, trabzon mu yenecek gs yi :) fener de 2 maçta da yenemeyeceğine göre np.

yerde tekmelemiş falan onlara inanmıyorum. takım arkadaşını tekme tokat dövmekten bahsediyorum. caner ile bilica antrenmanda kapıştı, bitti. aynısını arda ile caner de yapmıştı. toraman ile üzülmez tekme tokat girişti, affedildiler. fenerbahçe'den örnek vereyim; o reziliği fb yönetimi de yaptı; aurelio ricardinho'yu dövdü (bu kadar çok olmasa da), ceza almadı ya da hafif birşey aldı.

yönetim bu oyuncuya -bence yok- ihtiyacı olduğunu düşünüyor. o yüzden affeder. önemli olan taraftarın BAK LUGANO ÇİRKEFTİ MELO MELEK GİBİ OLDUĞUNDAN DÖVDÜ RİERA'YI tavrı.

ha bu arada, melo çirkef değildi demeyin, youtube da 1 dakikada 5 kasıtlı tekme/dirseğini bulursunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...